Marcin Różalski (MMA 7-4) został nowym podopiecznym Artura Ostaszewskiego, czyli Shocker MMA Solutions . Informację o tym można przeczytać na Twitterze managera.

„Różal” dołączył do teamu Ostaszewskiego, w którym znajduje się już  Tomasz Oświeciński, Albert Odzimkowski i Piotr Strus.  Udało nam się otrzymać komentarz od Artura, w którym wypowiada się na temat nowej współpracy.

Bardzo cieszę się, że Marcin dołączył do teamu Shocker MMA Solutions. To zawodnik charakterny, budzący emocje i dający widowiskowe walki. Do tego prywatnie mój kolega. Znamy się kilka lat i zawsze nasze relacje były bardzo sympatyczne. Marcin, wraz z rosnącym zaangażowaniem w działalność charytatywną i wzrostem zainteresowania jego osobą, doszedł do etapu, gdzie już ciężko mu samemu wszystkiego pilnować. Tu zrodził się pomysł na naszą współpracę. Od dzisiaj prowadzę pełną obsługę menadżerską Marcina i z nadzieją patrzę w przyszłość, gdyż plany są ambitne.

„Różal” ostatnią walkę stoczył na KSW 39 w maju, gdzie szybkim nokautem odebrał mistrzowski pas wagi ciężkiej Fernando Rodriguezowi. Później dużo mówiło się o zwakowaniu tytułu przez Różalskiego, o czym wspominał jeszcze przed galą na Narodowym, jednak oficjalnego oświadczenia i potwierdzenia tego czynu nie otrzymaliśmy do dziś. Czekamy na dalsze informacje o karierze naszego ciężkiego.

1 KOMENTARZ

  1. Czyli – jak wielu się spodziewało – Różal zostaje w mma chyba jeszcze troszeczkę 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.