Marcin Różalski już na KSW 39 zmierzy się z aktualnym mistrzem kategorii ciężkiej, Fernando Rodriguesem Jr. Jak doskonale wiemy, Polak uwielbia wymiany w stójce, dlatego też większość kibiców wyczekuje wielkiej wojny w stójce. Różal w dzisiejszym programie Puncher ocenił umiejętności oraz charakter swojego rywala.

Jest tak samo chaotycznym zawodnikiem jak ja. Jest dużo młodszy. Ty były najcięższe przygotowania w moim życiu. Miałem mega ekipę, był duży nakład środków wszelkiego rodzaju. Jestem bardzo dobrze przygotowany, na tyle na ile mogłem się przygotować. Mam nadzieję, że Fernando też podchodzi do tego poważnie i nie będzie kalkulacji.

Marcin wspomniał też o czynnikach, które mogą mieć wpływ na jego formę podczas walki.

Moja głowa jest doprowadzona do granicy absurdu, jeśli chodzi o wytrzymałość. Paradoks tego polega na tym, że to nie ma nic wspólnego z walką. Pojedynek i sam Stadion Narodowy nie robią na mnie jeszcze żadnego wrażenia. Zobaczymy, jak to będzie w ostatnich godzinach. Przede wszystkim pogoda, zmiany ciśnienia, zmiany temperatury moje ciało się po prostu nie regeneruje.

Pełna rozpiska tego wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.