Marcin Różalski w szczerej rozmowie z Orange Sport mówi między innymi o walkach, stanie zdrowia, przyszłości i pojedynku z Marcinem Prachnią, który rzucił mu wyzwanie.

17 KOMENTARZE

 1. Jaki jest sens robić wywiady z Różalem skoro w żadnym z wywiadów nie wyszedł poza to, że jest barbarzyńcą i ostro zapierdala mimo, że rzeźby dalej nie ma, że ma mase kontuzji i go wszystko wkurwia i najchetniej to by skonczyl kariere, ze za malo placa ale mimo to sie bedzie napierdalal, zeby hejterzy ssali pale jego psom i ze kocha swoja kobiete.

 2. nie wiem po co on się tak spina mógł dla jaj odpisać że się boi i dla tego nie bedzie z nim walczył i po problemie 😉

 3. Trochę podobne przemyślenia mnie naszły, co Czarlsa 😀
  Mimo to, niektóre wywiady z Różalem i tak są ciekawe i interesujące.

 4. Nie rozumiem „fenomenu Różala”. Oczywiście nie odmawiam mu charyzmy, woli walki, ale jeśli ktoś kto nie potrafi wypowiedzieć się konstruktywnie w żadnym temacie, bez zbioru inwektyw, tekstów o ssaniu psom, obrażaniu każdego po kolei, a fani jeszcze to pochwalają, to czegoś tutaj nie rozumiem. Jakiś kolo rzuca mu wyzwanie, tak jak robią to tysiące zawodników, Różal od razu wychodzi z tekstami o obciąganiu psom, wyzywa rywala, obraża, a ludzi to rajcuje że jest mocny w gębie? O tym jak wybitną karierę ma i jak „kolejna walka będzie jej ukoronowaniem” przy każdym możliwym starciu się nawet nie wypowiadam. Generalnie nic do Różala nie mam, poza tym że jego EGO ostatnimi czasami poleciało w górę kilka poziomów wyżej, niż poziom jego sportowych wyzwań.

 5. Różalski popularność w mediach zawdzięcza dopasowaniu się do wymogów propagowanym przez ludzi rządzącymi telewizjami. Ciekawy jestem czy taka samą sympatią by go darzyli, gdyby nie obrażał katolilków. Nienawiść którą Różalski prezentuje powinna go stawiać poniżej znienawidzonego przez te same media Puhakki, jednak jest zupełnie inaczej, ciekawe dlaczego…

 6. Teraz jeszcze tylko należy się zastanowić. Dlaczego mamy wrażenie że ciągle słuchamy tego samego ? Czy dlatego że Różal ciągle gada to samo i nie jest w stanie powiedzieć nic więcej? Czy dlatego że pytania w wywiadach są ciągle te same do znudzenia ? Ja osobiście obstawiam to drugie 😉

 7. #Aras

  Generalnie jesteś dziennikarzem sportowym to o co byś Różala zapytał? Pytania są zazwyczaj podobne
  -jak przygotowania do walki?
  -co możesz powiedzieć o kolejnej walce/kolejnym przeciwniku?

  Ale taki Materla, Grabowski, Błachowicz są w stanie na te pytania ciekawie opowiadać, rzucić jakąś anegdotkę, pożartować, a każda wypowiedź Różala zawiera stały element
  -hejterzy mają ssać psom
  -moje psy są super
  -hejterzy są do dupy
  -ciężko trenuje

  I nawet jak widzę że narobiło się jego wielu fanów, nawet na cohones, że wychwalają go i uwielbiają bo pokonał niemrawego kickboxera, kelnera Glundera(25-20-3-1) i Rossborougha z bilansem 24-18-1, to i tak Różal dalej ciągnie temat jak to świat go nienawidzi, a on tak ciężko pracuje, a walczyć będzie tylko z doświadczonymi i mocnymi bo reszta na niego nie zasługuje.

  Widziałeś odpowiedź Różala na słowa tego całego Prachnio że chciałby z nim walki i "wyzywa go na pojedynek"? Różal mógł cynicznie pojechać po rywalu, wyśmiać, dowalić mu, ale w sposób który miałby chociaż szczątki kultury, a wypowiedź Różala wyglądała tak:

  I cała masa ludzi, nawet większość cohones zachwycona słowami Różala… Nosz kur… czy serio to jest dobre? Dla mnie to jest bełkot prostaka bez kultury. Niech sobie Różal walczy ile wlezie, barwna to postać i przyciąga uwagę widzów, ale nie kumam tych zachwytów nad jego wypowiedziami, bo są po prostu miałkie i niskich lotów.

 8. cała masa ludzi, nawet większość cohones zachwycona słowami Różala… Nosz kur… czy serio to jest dobre? Dla mnie to jest bełkot prostaka bez kultury. Niech sobie Różal walczy ile wlezie, barwna to postać i przyciąga uwagę widzów, ale nie kumam tych zachwytów nad jego wypowiedziami, bo są po prostu miałkie i niskich lotów.

   

  Ja jestem fanem Rózala, jego wypowiedzi akurat mnie nie kręcą pseudobełkot. Ale cenie go za to co pokazuje w ringu, bo widowiskowo walczy. Wywiady jak napisałeś bełkot prostaka bez kultury, ale prawda jest taka że to jedyny w naszym mma taki badboy z ostrym językiem. Po nim pewnie pałęczkę przejmie kto inny, normalna kolej rzeczy. Różal przedaje swój wizerunek jako skurwiela nienawidzących ludzi, a kochającym zwierzęta. 

 9. Z tym akurat się zgadzam, Różal nie jest nijaki w przeciwieństwie do części bezbarwnych zawodników.

 10. U nas wszyscy zawodnicy się kochają, klepią do dupach, mówią o przeciwnikach w superlatywach. Podobało mi się te podejście Materla vs Silva, dawało pikaterii. A tak słyszę jak Mamed chwali rywali za to, ten rywal Mameda za to, uśmiech na ważeniu, ładna poza do fotki, poddanie ręki.

 11. Często się nie zgadzam z Różalem z tym co wygaduję w wywiadach ale ogólnie fajnie że jest. Dodaje trochę koloru w polskim MMA i powie coś niesztampowego od czasu do czasu. Jego ostatnie walki też się spoko ogląda.

 12. Ogólnie bardziej to widziałbym Różala w Cyrku Zalewskim niż w KSW. Tam też może walczyć z jakimiś Doktorami z Firmy czy ruskimi kelnerami a i wizerunkowo wpisałby się w konwencję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.