Marcin Różalski już na KSW 39 zmierzy się z Fernando Rodriguesem Jr., który jest aktualnym mistrzem kategorii ciężkiej organizacji, jednakże sam tytuł nie jest ważny dla Polaka. Różal podczas wczorajszej konferencji prasowej dał jasno znać, że chce dać fanom dobrą walkę, a temat pasa naprawdę go nie obchodzi.

Znowu się zaczyna temat pasa, na który chce mi się już rzygać za przeproszeniem. Tu nie chodzi o pas, czy Wy tego nie rozumiecie? Chodzi o przeciwnika. Fernando młody, dobry bardzo zawodnik, który lubi się bić. Walka z takim zawodnikiem jest dla mnie mega. Ja nie jestem polskim cebulakiem, żebym mu życzył, że ze mną przegra. Życzę mu mega dobrej walki. Oczywiście ja chce wygrać. Jeśli to zrobię, zwakuję pas mistrzowski. Czy Wy tego tego naprawdę nie rozumiecie? Jeżeli ktoś z wagi ciężkiej przyjdzie do mnie i powie „posłuchaj, chcę ten pas” to mu go oddam. Skończmy temat pasa, bo to jest naprawdę nudne.

Pełna rozpiska KSW dostępna jest TUTAJ.

2 KOMENTARZE

  1. Poprostu wie że nie wygra tego pasa dlatego go niechce… To jest taki typ człowieka który nie chciałby bugatti verona bo go na niego nie stać…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.