maciej kawulski i marcin różalski

Marcin Różalskipo długiej rozłące ze sportami walki, wraca do startów. Tym razem jednak nie do klatki MMA. Popularny „Różal” stoczy swój kolejny pojedynek w walce na gołe pięści i będzie jednym z uczestników nowego projektu Genesis, tworzonego przez Macieja Kawulskiego, jednego z szefów marki KSW.

Do walki „Różala” ma dojść w październiku. Na razie nie wiadomo jednak kto będzie jego rywalem. Maciej Kawulski postanowił jednak podsycić nieco apetyt fanów i napisał w mediach społecznościowych:

A co jeśli powiem, że przeciwnikiem Różala będzie ktoś większy oraz bardziej doświadczony na światowych arenach walki?

Szef KSW dodał też kilka pytań do fanów dotyczących samego projektu Genesis.

Interesuje mnie kilka spraw: Jak sobie wyobrażacie przeciwnika i samą walkę? Jakie co do niej macie oczekiwania? Jak myślicie do jakiej muzyki tym razem wyjdzie Marcin Różalski? Czy wydaje wam się, że formuła na gole pięści sprawi, że pojedynek będzie jeszcze bardziej realny? Piszcie. Bardzo interesuje mnie co myślicie.

Marcin Różalski ma za sobą karierę w kickboxingu i MMA. W świecie mieszanych sztuk walki zadebiutował w 2011 roku i od początku związany był z KSW w którym stoczył 11 pojedynków. W nowej dyscyplinie udało mu się zdobyć pas wagi ciężkiej. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego na KSW 35, w kolejnej konfrontacji zmierzył się z Fernando Rodriguesem Juniorem, który wówczas był posiadaczem tytułu mistrzowskiego (po pokonaniu Karola Bedorfa). „Różal” znokautował Brazylijczyka w 16 sekund. Po tej walce zdecydował się zwakować pas i odejść z KSW.

40 KOMENTARZE

 1. Jak sobie wyobrażacie przeciwnika i samą walkę? Jakie co do niej macie oczekiwania? Jak myślicie do jakiej muzyki tym razem wyjdzie Marcin Różalski? Czy wydaje wam się, że formuła na gole pięści sprawi, że pojedynek będzie jeszcze bardziej realny? Piszcie. Bardzo interesuje mnie co myślicie.

  Przeciwnik duży i gruby jak zwykle na poziomie 6 ligi. Walka od drugiej rundy zwolni. Może jakaś kontuzja Różala. Marcin wyjdzie jak zwykle do chujowej muzyki i będzie myślał, że to zabawne a tak naprawdę chuj to kogo obchodzi. Realne to jest MMA plus ewentualnie kopy w jaja.

 2. Interesuje mnie kilka spraw: Jak sobie wyobrażacie przeciwnika i samą walkę? … Piszcie. Bardzo interesuje mnie co myślicie.

  Różal wychodzi i po pierwszym ciosie… kontuzja. Schodzi po 15 sekundach na jednej nodze.

 3. Fajnie oglądać tych dwóch przyjaciół 🙂 Uśmiechnięci, zadumani, z radością patrzący w przyszłość.

 4. pamietajcie ze mamy pandemie, wiec sciagna mu kogos z Europy – jakiegos 40+ latka siedzacego od dawna na sportowej emeryturze

 5. A co jeśli powiem, że przeciwnikiem Różala będzie ktoś większy oraz bardziej doświadczony na światowych arenach walki?

  Wielki to bedzie wyczyn

  Rożi to ma rekord 7-4 wiec bez problemu znajdzie sie sie ktos wiekszy i doswiadczony:razz:utinlaugh:

 6. Zastanawiam się skąd przeświadczenie, że walki na gołe pięści i mma to ten sam klient? Mnie to akurat nie interesuje, podobnie jak boks, z którego od lat oglądam tylko najważniejsze walki.

  Nie mam nic przeciw tej formule ale też nie widzę w niej nic fascynującego.

 7. Zastanawiam się skąd przeświadczenie, że walki na gołe pięści i mma to ten sam klient? Mnie to akurat nie interesuje, podobnie jak boks, z którego od lat oglądam tylko najważniejsze walki.

  Nie mam nic przeciw tej formule ale też nie widzę w niej nic fascynującego.

  GROMDA jest naprawdę ok. Świetny klimat, ciekawe pojedynki. Lepiej się oglądało niż znaczną ilość gal mma. Pod względem emocji jedna z najlepszych gal bez względu na formułę i organizację.

 8. Zastanawiam się skąd przeświadczenie, że walki na gołe pięści i mma to ten sam klient? Mnie to akurat nie interesuje, podobnie jak boks, z którego od lat oglądam tylko najważniejsze walki.

  Nie mam nic przeciw tej formule ale też nie widzę w niej nic fascynującego.

  Podbijam. Mnie też totalnie to nie jara i nie obejrzałem żadnej gali typu Gromda. Nie śledzę, nie wiem kto jest kim i jak się walki toczą.

 9. Tyłko Łukasz Parobiec Goat ,  Rurzal chce zginąc w ringu a Parobiec jak go jebnie to pisanka trafi na tamten świat prosto do Valhalli .

  Do Vallhalli to może iść Gustaffson ,Rozal co najwyżej to swiatowida odwiedzi :tellmemore:

 10. Tomas Pakutinskas i będzie prawdziwa wojna w ringu, krew będzie strzelać z ran.

  Wstawaj Różal zesrałeś się. Z McSweeneyem chorym na padaczkę, z ujemnym rekordem i pasmem 10 przegranych przewaliłeś jak dziecko.

 11. A co jeśli powiem, że przeciwnikiem Różala będzie ktoś większy oraz bardziej doświadczony na światowych arenach walki?

  To wtedy będę się spodziewał grubasa z rekordem 4-8 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.