Fani Marcina Prachnio muszą poczekać tydzień dłużej na jego powrót do klatki. Gala w Indonezji, która odbyć się miała 29 lipca została odwołana i nie do końca wiadomo było, co dalej z zaplanowaną walką Polaka z Gilberto Galvao. Udało nam się skontaktować z Marcinem, który uspokaja fanów, że na jego starcie nie będzie trzeba długo czekać.

Gala została odwołana, nie wiem na kiedy jest przełożona. Moja walka odbędzie się jednak 5 sierpnia na gali w Makau.

Prachnio (MMA 12-2) ma obecnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Ostatni raz zawalczył w sierpniu ubiegłego roku, pokonując w pierwszej rundzie Jake’a Butlera. W styczniu tego roku miał stanąć do walki o pas organizacji, ale z tego starcia wykluczyła go kontuzja. Zapytany o to, jak wyobraża sobie walkę z bardzo doświadczonym rywalem (Galvao ma rekord 29-5-1) odpowiedział:

Będzie bez problemów. Nokaut w pierwszej rundzie i do domu.

Galvao (MMA 29-5-1) ma pięć zwycięstw z rzędu. Swoją ostatnią walkę stoczył we wrześniu ubiegłego roku. Każda z jego ostatnich pięciu walk zakończyła się decyzjami.

Na gali w Makau wystąpi również inny reprezentant Polski – Michał Pasternak. Zmierzy się on z byłym rywalem Prachnio – Leonardo Ataidesem (MMA 9-3).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.