Fani Marcina Prachnio muszą poczekać tydzień dłużej na jego powrót do klatki. Gala w Indonezji, która odbyć się miała 29 lipca została odwołana i nie do końca wiadomo było, co dalej z zaplanowaną walką Polaka z Gilberto Galvao. Udało nam się skontaktować z Marcinem, który uspokaja fanów, że na jego starcie nie będzie trzeba długo czekać.

Gala została odwołana, nie wiem na kiedy jest przełożona. Moja walka odbędzie się jednak 5 sierpnia na gali w Makau.

Prachnio (MMA 12-2) ma obecnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Ostatni raz zawalczył w sierpniu ubiegłego roku, pokonując w pierwszej rundzie Jake’a Butlera. W styczniu tego roku miał stanąć do walki o pas organizacji, ale z tego starcia wykluczyła go kontuzja. Zapytany o to, jak wyobraża sobie walkę z bardzo doświadczonym rywalem (Galvao ma rekord 29-5-1) odpowiedział:

Będzie bez problemów. Nokaut w pierwszej rundzie i do domu.

Galvao (MMA 29-5-1) ma pięć zwycięstw z rzędu. Swoją ostatnią walkę stoczył we wrześniu ubiegłego roku. Każda z jego ostatnich pięciu walk zakończyła się decyzjami.

Na gali w Makau wystąpi również inny reprezentant Polski – Michał Pasternak. Zmierzy się on z byłym rywalem Prachnio – Leonardo Ataidesem (MMA 9-3).

18 KOMENTARZE

 1. Dla Marcina to pewnie spory problem, ale dla kibiców lepiej, że dwóch Polaków na jednej karcie. Za dużo tego wszystkiego żeby jeszcze oglądać ONE tydzień po tygodniu ;). Najdalej druga runda i Brazol idzie spać.

 2. Kibicuję Marcinowi mocno. Wierzę, że jak kontrakt z ONE się skończy to pójdzie do UFC i przypierdoli tam kilka ciężkich kaosów.

 3. To jest kurwa charakterniak!gdyby każdy z naszego podwórka miał podejście jak Marcin to my nie musielibyśmy się wstydzić tyle razy.

 4. Będzie bez problemów. Nokaut w pierwszej rundzie i do domu.

  Trzymam za słowo i czekam na jakieś zajebiste KO. Z niecierpliwością wyczekuję informacji o kontrakcie Marcina z UFC.

 5. Co to za balas ? :kis:

  Tak poważnie, to jedziesz Marcin, koncz kontrakt i już Ci tam załatwię kontrakt w UFC.:OK::OK:

 6. Skoro jesteś w kontakcie to mam nadzieję, że dowiesz się również innych rzeczy 😉

  to zależy co masz na myśli 😉

 7. Skoro jesteś w kontakcie to mam nadzieję, że dowiesz się również innych rzeczy 😉

  to zależy co masz na myśli 😉

  Jak długo przed galą nie wkłada…

  …hamburgerów do ust :goldi:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.