Prachnio

Marcin Prachnio (MMA 12-2) już 14 stycznia stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa organizacji One Championship! Na gali w Jakarcie spotka się w klatce z Vitalym Bigdashem (MMA 8-0). 

It's official! Im going to fight for the ONE Championship middelweight title on January 14 in Jakarta, Indonesia. I was…

Publiée par Marcin Prachnio sur Mardi 13 décembre 2016

Prachnio ma obecnie bilans 7 zwycięstw z rzędu. Swoją ostatnią walkę stoczył w sierpniu, gdzie w pierwszej rundzie znokautował Jake’a Butlera. Dla organizacji ONE zawalczył już 3 razy.

Niepokonany w zawodowej karierze Bagdash dla organizacji zawalczył zaledwie raz. W debiucie pokonał Igora Svirida w drugiej rundzie. Walka miała miejsce rok temu na gali One Championship 32.

24 KOMENTARZE

 1. Nie jest to co prawda walka z Rozalem na najlepszej gali w galaktyce, ale zawsze to jakies osiągnięcie. Marcin wjeżdża na pelnej i mamy pierwszego mistrza w azjatyckiej organizacji !

 2. Ok, @VaeVictis wytłumacz mi jedno – jak Bigdash jest mistrzem, to jak ta organizacja chciała dać walkę Prachnio vs. Gracie o pas kategorii średniej? Nie rozumiem tego. Mam przeczucie, że to takie ogólnoświatowe PLMMA, nikt nie wie co jest 5.

 3. Ok, @VaeVictis wytłumacz mi jedno – jak Bigdash jest mistrzem, to jak ta organizacja chciała dać walkę Prachnio vs. Gracie o pas kategorii średniej? Nie rozumiem tego. Mam przeczucie, że to takie ogólnoświatowe PLMMA, nikt nie wie co jest 5.

  To zamieszanie wynikające z przesunięć tych limitów wagowych. Sam sie troche pogubilem, ale walka z Gracie miała być do 93. Tu chyba Marcin musi osiągnąć 84 i to w naturalny sposób, bez ostrego ciecia i odwadniania.

  E: Albo i nie 😉

 4. Ok, @VaeVictis wytłumacz mi jedno – jak Bigdash jest mistrzem, to jak ta organizacja chciała dać walkę Prachnio vs. Gracie o pas kategorii średniej? Nie rozumiem tego. Mam przeczucie, że to takie ogólnoświatowe PLMMA, nikt nie wie co jest 5.

  Proste. W One są inne limity kategorii wagowych. Na początku Prachnio miał walczyć w limicie lhw, czyli do 102 kg według zasad ONE. Teraz zawalczy jednak o pas w średniej, czyli do 93 kg w nomenklaturze ONE Championship. Dziękuje za uwagę.

 5. Proste. W One są inne limity kategorii wagowych. Na początku Prachnio miał walczyć w limicie lhw, czyli do 102 kg według zasad ONE. Teraz zawalczy jednak o pas w średniej, czyli do 93 kg w nomenklaturze ONE Championship. Dziękuje za uwagę.

  Dlatego wolę UFC. :mamed: #Asians

 6. Te kategorie są tak pokręcone w One że nawet sam Marcin walcząc jakoś ostatnio nie wiedział w jakiej kategorii się bije…

 7. Bagdash vs Svirida to nie była czasem ta szalona walka, której video ktoś kiedyś wrzucił na forum?

 8. Bagdash vs Svirida to nie była czasem ta szalona walka, której video ktoś kiedyś wrzucił na forum?

  Tak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.