Po 11 miesiącach Marcin Prachnio wraca do klatki. 29 lipca na gali One Championship w Indonezji spotka się z Gilberto Galvao. Walka odbędzie się w Surabaji.

Prachnio (MMA 12-2) ma obecnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Ostatni raz zawalczył w sierpniu ubiegłego roku, pokonując w pierwszej rundzie Jake’a Butlera. W styczniu tego roku miał stanąć do walki o pas organizacji, ale z tego starcia wykluczyła go kontuzja.

Galvao (MMA 29-5-1) ma pięć zwycięstw z rzędu. Swoją ostatnią walkę stoczył we wrześniu ubiegłego roku. Każda z jego ostatnich pięciu walk zakończyła się decyzjami.

26 KOMENTARZE

 1. Ten Galvao to chyba totalna parterowa męczybuła? Same decyzje i poddania. Oby nasz "Balas" się na nim nie przejechał. Szczególnie jeśli kardio robił w S4, a walka przecież w Azji…

 2. Jeśli Marcin jeszcze nie myśli o UFC to życzę mu kontraktu w ACB za dobry hajs i wszystkich walk skończonych przed czasem.

 3. Ten Galvao to wogole walczyl już w kat. 93? Maly ogolnie knypek jak na ta kategorie… Marcin go zleje i kurwa nie ma chuja żeby UFC go nie zakontraktowalo… Ile jeszcze ma walk do końca kontraktu? @duubertowa wiesz może? Marcin do tej walki będzie już się przygotowywal w Indonezji. Może to i lepiej ze względu na kondycje oczywiście:kis:

 4. mnie również ciekawi jego kontrakt 🙂 jeśli to ostatnia walka , i ją wygra , a tak będzie to widzimy go w Gdańsku 🙂

 5. Marcin ma jednak sporego pecha. ONE ogłosiło, że ta gala nie odbędzie się w planowanym terminie.

  Ajjj

  Btw Galvao to nie znaczy Rosholt po portugalsku?

  Niech chłop ucieka od tych azjatow, bo 11 miesięcy bez aktywności w mma to zdecydowanie zbyt długo

 6. moze na Gdansk…

  Mamy już na Gdańsk chyba ze 20 kandydatów plus 3 już praktycznie ogłoszonych, więc raczej nie 😉 Jeśli w związku z odwołaniem tej gali Marcinowi uda się rozwiązać kontrakt to może UFC w Japonii ? Polciezkich brakuje im na potęgę, więc Prachnio w końcu się tam znajdzie.

 7. Marcin ma jednak sporego pecha. ONE ogłosiło, że ta gala nie odbędzie się w planowanym terminie.

  No kurwa :/ a ograniczyli się do takiego komunikatu czy podali termin nowy?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.