Kilka dni temu organizacja PLMMA ogłosiła na swoim profilu na Facebooku początkową listę zawodników, którzy mieliby wystąpić podczas gali PLMMA 74. Gala miałaby się odbyć 7 października we Włocławku lub Toruniu. Co ciekawe, organizacja napisała, że w walce wieczoru mieliby się z sobą zmierzyć Marcin Najman i Szymon Kołecki.

Kamil Wolnicki z „Przeglądu Sportowego” skontaktował się ze stawiającym pierwsze kroki w MMA Kołeckim i zapytał o tę walkę, jednak były sztangista zaprzeczył podanej informacji.

Nie potwierdzam tej informacji. Na razie nie mam w planach takiej walki.

Szymon Kołecki ma już za sobą udany debiut w zawodowym MMA, a podczas 73. gali PLMMA, która odbędzie się 20 maja w Ciechanowie, zmierzy się w swoim drugim starciu z Wojciechem Balejko.

Jak powiedział Kołecki z jednym z niedawnych wywiadów dla serwisu Polskieradio.pl:

PLMMA chce ze mną przedłużyć kontrakt na kolejne walki. Ja będę o tym myślał dopiero po gali w Ciechanowie, teraz jestem skupiony na przygotowaniach i tak naprawdę ta majowa walka da odpowiedź na jakim jestem poziomie sportowym, w którym kierunku powinienem iść. Potem będę zastanawiał się nad kolejnym kontraktem, ale faktycznie rozmów toczy się dosyć dużo.

6 KOMENTARZE

  1. Dla Szymona, to ogromny   przeskok z rywalami. Najman jest obecnie mistrzem europy organizacji WKU w wadze ciężkiej. Poskłada go

  2. bez trollingu mówie ze najman by go zniszczył w stójce

    Tu by stojki wogole nie bylo. Lapanie i rzucanie od razu. Szymon nie jest glupi zeby ciosy wymieniac nawet z Najmanem…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.