Organizacja FAME MMA ogłosiła termin ósmej gali oraz potwierdziła pojedynek pomiędzy Marcinem Najmanem Kasjuszem Życińskim. Starcie to poprzedzi walkę wieczoru wydarzenia. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich w małych rękawicach do MMA.

Najman wyjdzie do klatki po trzecie zwycięstwo w organizacji FAME MMA, gdzie zadebiutował w październiku 2019 roku pokonując przed czasem Piotra Witczaka. W dwóch kolejnych starciach „El Testosteron” przegrał z Piotrem Piechowiakiem i zwyciężył z Dariuszem Kaźmierczukiem.

41-latek przed podpisaniem kontraktu z FAME MMA stoczył pięć walk na zasadach MMA – wygrał z Michalem Dobiasem, przegrał z Pawłem Trybałą, Robertem Burneiką, Przemysławem Saletą i Mariuszem Pudzianowskim. W starciach na zasadach boksu zawodowego „El Testosteron” stoczył 21 walk, z których 15 zwyciężył, a 11 razy kończył rywali przed czasem.

„Don Kasjo” stanie przed szansą zdobycia czwartego zwycięstwa w FAME MMA. Niepokonany pod szyldem tej organizacji zawodnik na FAME MMA 3 pokonał Adriana Polańskiego, na FAME MMA 4 wypunktował w starciu kickboxerkim Dawida Ambroziaka, natomiast na FAME MMA 6 gilotyną poddał Macieja Rataja.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Do tej pory poznaliśmy część karty walk.

Walka wieczoru:

Kacper „Blonsky” Błoński vs TBA

Karta główna:

Marcin „El Testosteron” Najman vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Piotr „Bestia” Piechowiak vs Piotr Szeliga

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.