W ostatnią sobotę stycznia 2021 roku odbędzie się gala, podczas której dojdzie do pożegnalnej walki Marcina Najmana. „El Testosteron” w kilku słowach zapowiedział to wydarzenie, podczas którego można spodziewać się debiutów pięściarzy w mieszanych sztukach walki.

„Aż trzy sensacyjne debiuty znakomitych bokserów/bokserek zawodowych w MMA na mojej pożegnalnej gali VIP-MMA, 30 stycznia. Więcej szczegółów wkrótce.”

Prawdopodobnie rywalem 41-latka z Częstochowy będzie Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, który na swoich profilach społecznościowych oficjalnie zapowiada pojedynek.

Ostatnie cztery walki Najman stoczył na galach FAME MMA. W debiucie pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, w kolejnym starciu został jednak znokautowany przez Piotra Piechowiaka. We wrześniu w starciu, które miało być pożegnalną walką w MMA, Najman pokonał Dariusza Kaźmierczuka. Dwa miesiące temu w pożegnalnej walce w boksie, „El Testosteron” zaczął kopać i sprowadzać do parteru Kasjusza Życińskiego, za co został zdyskwalifikowany.

Wrzesień ma na swoim koncie dwie walki w MMA. Na FAME MMA 3 pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, natomiast w 2020 roku został on odprawiony ciosami w pierwszej rundzie przez Kamila Kałduńskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.