Gala FAME MMA 8 coraz bliżej. W starciu bokserskim pod koniec listopada zobaczymy Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Dla „El Testosterona” będzie to powrót do formuły pięściarskiej po czterech walkach stoczonych w klatce MMA. Jedyną różnicą będzie to, że zawodnicy FAME MMA do walki ubiorą małe rękawice, a nie standardowe rękawice bokserskie.

W ostatnim odcinku pytań i odpowiedzi na kanale Marcina Najmana, 41-latek został zapytany o to, kto według niego jest najlepszym stójkowiczem w organizacji FAME MMA. „El Testosteron” nie zastanawiał się długo i odpowiedział w następujący sposób:

„Na papierze w stójce najlepszy jestem ja, natomiast ja zdaję sobie też sprawę nie tyle z wieku, co z ilości obciążeń, które mnie trapią od kilku lat, takich kontuzyjnych. Więc kto wie, może najlepszy obecnie w stójce jest jeden z bliźniaków? Mówiąc szczerze chyba na niego bym stawiał, jeśli chodzi o stójkę.”

W organizacji FAME MMA Marcin Najman przegrał jedną walkę – z Piotrem Piechowakiem przez techniczny nokaut. Po pojedynku „El Testosteron” przyznał, że nie spodziewał się próby nawiązania wymian w stójce przez „Bestię”. W pozostałych dwóch starciach 41-latek pokonał przed czasem Piotra Witczaka i Dariusza Kaźmierczuka.

Gala FAME MMA 8 ma odbyć się pod koniec listopada. Oprócz starcia Najmana z Życińskim ogłoszono również pojedynek Piotra Piechowiaka Piotrem Szeligą.

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=1pUK8mKGlYc

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.