Gala FAME MMA 8 coraz bliżej. W starciu bokserskim pod koniec listopada zobaczymy Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Dla „El Testosterona” będzie to powrót do formuły pięściarskiej po czterech walkach stoczonych w klatce MMA. Jedyną różnicą będzie to, że zawodnicy FAME MMA do walki ubiorą małe rękawice, a nie standardowe rękawice bokserskie.

W ostatnim odcinku pytań i odpowiedzi na kanale Marcina Najmana, 41-latek został zapytany o to, kto według niego jest najlepszym stójkowiczem w organizacji FAME MMA. „El Testosteron” nie zastanawiał się długo i odpowiedział w następujący sposób:

„Na papierze w stójce najlepszy jestem ja, natomiast ja zdaję sobie też sprawę nie tyle z wieku, co z ilości obciążeń, które mnie trapią od kilku lat, takich kontuzyjnych. Więc kto wie, może najlepszy obecnie w stójce jest jeden z bliźniaków? Mówiąc szczerze chyba na niego bym stawiał, jeśli chodzi o stójkę.”

W organizacji FAME MMA Marcin Najman przegrał jedną walkę – z Piotrem Piechowakiem przez techniczny nokaut. Po pojedynku „El Testosteron” przyznał, że nie spodziewał się próby nawiązania wymian w stójce przez „Bestię”. W pozostałych dwóch starciach 41-latek pokonał przed czasem Piotra Witczaka i Dariusza Kaźmierczuka.

Gala FAME MMA 8 ma odbyć się pod koniec listopada. Oprócz starcia Najmana z Życińskim ogłoszono również pojedynek Piotra Piechowiaka Piotrem Szeligą.

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=1pUK8mKGlYc

30 KOMENTARZE

 1. Kurwa mać, jeszcze rok temu jak @Aliibaba się z tym gównem pojawiał w jakimś innym temacie poza tym swoim, to dostawał bana. Teraz redakcja sama tworzy tematy z tymi wysrywami :facepalm: Jeszcze kurwa ranking zróbcie, bo nie wiem, czy Godlewska jest lepsza od Linkiewicz czy od jeszcze jakiegoś innego wynalazka, co już dwa razy na sali treningowej był :wall::wall::wall:

  @Jakub Madej  jest do tego specjalny temat dla amatorów takich walk, więc dlaczego tam tego nie zamieszczasz?

 2. Przecież wyświetlenia się same nie nabija, a redaktorzy to są dopiero redaktorzy…. nie to co kiedyś. Ale fakt mogliby się pokusić i zrobienie rankingu. Oczywiście pierwszy bez podziału na kategorie to najman

 3. Na papierze w stójce najlepszy jestem ja

  Powiedział chłop który w ostatniej walce został znokautowany przez kulturystę, a w poprzedniej sprowadzał typa od kołowrotków żeby wygrać:waldeklaugh:

  Jaki ten najman to bezwstydny troll:razz:utinlaugh:

 4. Marcin jest płaski w stójce a w parterze długi

  Poprawiłem:tiphatb:…

  Fajny ten news, w sumie chuj wie kogo wskazał :beczka:

  No jak to, przecież już w pierwszym zdaniu było "najlepszy jestem ja":lol:.

 5. dobra panowie, mozna sie smiac z Najmana, ze w mma jest slaby, ale akurat stojkowiczem to on w fame mma najlepszym moze byc. Jako jedyny tam przeciez ma jakis rekord w profesjonalnym boksie plus byl mistrzem Polski w boksie kiedys tam.

  :razz:utinlaugh:

 6. dobra panowie, mozna sie smiac z Najmana, ze w mma jest slaby, ale akurat stojkowiczem to on w fame mma najlepszym moze byc. Jako jedyny tam przeciez ma jakis rekord w profesjonalnym boksie plus byl mistrzem Polski w boksie kiedys tam.

  :razz:utinlaugh:

  Ten w białych majtkach to kulturysta z zerowym dorobkiem w boksie:

 7. dobra panowie, mozna sie smiac z Najmana, ze w mma jest slaby, ale akurat stojkowiczem to on w fame mma najlepszym moze byc. Jako jedyny tam przeciez ma jakis rekord w profesjonalnym boksie plus byl mistrzem Polski w boksie kiedys tam.

  :razz:utinlaugh:

  Czym był w boksie?

  Mistrzem Polski?

  :mjsmile:

  Nawet sam Najman by tego nie powiedział.

 8. Ten w białych majtkach to kulturysta z zerowym dorobkiem w boksie:

  Taka bomba zmiotłaby 90% zawodników z UFC, także nie ma się czego wstydzić

 9. Marcin jest najlepszy w stójce a w parterze drugi

  I nawet jakby byl drugi w kulach to by nic nie dalo :razz:udziaonicbyniedao:

 10. byl mistrzem Polski w boksie kiedys tam.

  :razz:utinlaugh:

  Był wicemistrzem w boksie zawodowym po pięknym pojedynku z Wawrzykiem pseudonim "Cycu" Jakby nie te parę knockdownow i ko na końcu, to byłby mistrzem

  :jjsmile:

 11. Ten w białych majtkach to kulturysta z zerowym dorobkiem w boksie:

  Nie rozumiem tego zupełnie, za każdym razem jak leży dopada go coś na wzór paraliżu albo sraczki, jak zwał tak zwał.. Trochę to dziwne patrząc przez wgląd na publiczność która go obserwuje, jak to kurwa możliwe że on nie odczuwa wstydu?

  Ktoś mi potrafi to rozsądnie po chłopsku wytłumaczyć?

  Nie czaje.. tego w ogóle.

 12. Nie rozumiem tego zupełnie, za każdym razem jak leży dopada go coś na wzór paraliżu albo sraczki, jak zwał tak zwał.. Trochę to dziwne patrząc przez wgląd na publiczność która go obserwuje, jak to kurwa możliwe że on nie odczuwa wstydu?

  Ktoś mi potrafi to rozsądnie po chłopsku wytłumaczyć?

  Nie czaje.. tego w ogóle.

  Są ludzie co nie widzą kolorów, inni nie mają węchu lub smaku. Są tacy co nie czują bolu a on nie czuje wstydu. Taka choroba.

 13. Są ludzie co nie widzą kolorów, inni nie mają węchu lub smaku. Są tacy co nie czują bolu a on nie czuje wstydu. Taka choroba.

  Dzięki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.