Tak jak się spodziewano, przeciwnikiem Marcina Najmana w pożegnalnej walce do której dojdzie 13 lutego na gali VIP MMA, będzie youtuber, Szymon „Taxi Złotówą” Wrzesień.

Do kolejnej już pożegnalnej walki w karierze Marcina „El Testosterona” Najmana dojdzie 13 lutego na pierwszej gali VIP MMA której transmisję zapowiedziano w systemie PPV.

Podczas wydarzenia, jak wcześniej zapowiadał bokser z Częstochowy zobaczymy również kilka debiutów pięściarzy w formule mieszanych sztuk walki.

No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA

Marcin Najman ostatnie cztery walki stoczył na galach organizacji FAME MMA. W debiucie pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, w kolejnym starciu został znokautowany przez Piotra „Bestię” Piechowiaka. We wrześniu, w pojedynku, który miał być pożegnalną walką w MMA, Najman pokonał Dariusza Kaźmierczuka. Dwa miesiące temu w kolejnej pożegnalnej walce, tym razem w boksie, „El Testosteron” zaczął kopać i sprowadzać do parteru Kasjusza Życińskiego, za co został zdyskwalifikowany.

Szymon Wrzesień ma na swoim koncie dwie walki w MMA. Na gali FAME MMA 3 pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, natomiast w 2020 roku został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie przez Kamila Kałduńskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.