Zawodnik organizacji FAME MMA, Marcin Najman skomentował na swoim profilu przejście popularnego rapera „Popka” z KSW do FAME MMA.

Mający stoczyć na gali FAME MMA 7 swoją pożegnalną walkę Marcin Najman (MMA 2-5) zaproponował również trzech potencjalnych przeciwników do walki z „Popkiem”:

Posłuchajcie, nie załączajcie mnie do tych dyskusji kto będzie rywalem Popka na najbliższe gali FAME MMA. Widziałem w tych komentarzach bardzo dużo spekulacji, że to ja mam być jego rywalem więc pragnę to stanowczo zdementować. To nie ja będę rywalem Popka. Moje pożegnanie odbędzie się w 2 aktach i gwarantuje wam, że to zestawienie finalne będzie dużo ciekawsze niż gdyby zestawić mnie z Popkiem. Gdybym był włodarzem FAME MMA i chciał tak jak wy spekulować kto powinien być jego przeciwnikiem, to w pierwszej kolejności widziałbym „Pomidora”. W drugiej może Żuroma. Gdyby te dwie opcje nie wypaliły to wiem, że „Bestia” Piechowak aż się pali do walki z nim. Czeka w blokach do takiej walki. Kto wie, zobaczymy.

Nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się „Popek” na wrześniowej gali FAME MMA 7 ale z rozmowy szefa tej organizacji, można wnioskować, że wystąpi on w walce wieczoru:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się nam sfinalizować ten kontrakt. Od dłuższego czasu prowadziliśmy rozmowy z Pawłem i jego menedżerem. Widzimy, że ma zupełnie nową energię i chęci do treningów. Jest zmotywowany. Zależy nam na tym, żeby zbudować fajne, koleżeńskie relacje i by ta współpraca rozwijała się

Paweł to profesjonalista, wie na czym polega show i promocja. Cieszymy się, że już na starcie zgadzamy się, co do wspólnej wizji tego, jak ma wyglądać kolejny main event.

Walczący w przeszłości dla największej organizacji MMA w Polsce – KSW, „Popek Monster” a naprawdę Paweł Mikołajuw (MMA 3-4) o przejściu do FAME MMA poinformował na początku tego tygodnia. 41-letni raper ostatni raz do klatki wszedł w październiku 2018 roku przegrywając w drugiej rundzie z Erko Junem. W poprzednich starciach w KSW „Popek” musiał uznać wyższość Tomasza Oświecińskiego i Mariusza Pudzianowskiego, pokonał natomiast kulturystę Roberta Burneikę. Podczas wcześniejszych występów na galach w Anglii pokonał Glena Reida oraz Keva Simsa, przegrał jednak z Sanderem Duyvisem.

Aktualna rozpiska gali FAME MMA 7:

Paweł „Popek” Mikołajuw (MMA 3-4) vs TBA
Marcin Najman (MMA 2-5) vs TBA
Adrian Polak (MMA 2-2) vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (MMA 1-2)
Kamil Hassan (MMA 1-1) vs Maksymilian Wiewiórka (MMA 1-1)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.