Jeden z głównych bohaterów organizacji FAME MMA, Marcin Najman wysłał ostrzeżenie do swojego przeciwnika Piotra „Bestii” Piechowiaka w którym zdradza, że wrócił do zdrowia przed walką na marcowej gali FAME MMA 6 w Częstochowie.

Zobacz również: Operacja „Bestia” rozpoczęta! Marcin Najman rozpoczyna przygotowania do FAME MMA 6

Marcin Najman zamieścił wpis w którym poinformował o naprawieniu barku i powrotu do funkcjonalności prawej ręki którą w przeszłości nokautował swoich przeciwników:

To co teraz napisze to nie jest żadna krypto reklama, a wyłącznie zwykła potrzeba podziękowania. Gdy 15 miesięcy temu Dr Roman Brzóska w Klinice św Łukasza w Bielsku- Białej, zoperował mi prawy bark ( rekonstrukcja pozrywanych ścięgien z Narodowego) byłem pełen nadzieje, że po kilku miesiącach wrócę do formy. Pomimo iż Pan Doktor uprzedzał mnie, że po operacji ręka nadawać się już będzie tylko do funkcjonowania i życia, a nie sportu. Nie uwierzyłem. Już słyszałem kiedyś takie opinie na temat innych urazów.

Niestety po kilku miesiącach zrozumiałem, że Pan Doktor Brzóska miał racje.
Stoczyłem trzy walki po operacji i nawet w tej ostatniej, wygranej, prawej reki właściwie wogóle nie używałem. Aż tu nagle , jakiś miesiąc temu, po kilku miesiącach wielkiej wykonanej pracy i wzmacniania barku przez Trenera Damian Herczyk ,sytuacja zaczęła się diametralnie zmieniać, ku mojemu największemu zdziwieniu.

Na dziś, prawa ręka w końcu zaczęła uderzać niemal jak przed laty. To nie są dobre informacje dla Bestii. Bo na kilkanaście nockautów jakie mi wyszły 3/4 były z prawej reki.
Jeszcze raz dziękuje Doktorze Roman Brzóska. Jest Pan Geniuszem.

Rozpiska gali FAME MMA 6

Marcin Najman (MMA 2-4) zamieścił również materiał wideo z treningu do gali FAME MMA 6 w Częstochowie:

Schody dają w kość👍

Opublikowany przez Środa, 4 marca 2020

Już ciut szybciej 😉

Opublikowany przez Poniedziałek, 2 marca 2020

Poniżej ostatni wywiad z Marcinem Najmanem, na konferencji prasowej przed galą FAME MAM 6

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.