Marcin Held przegrywa na UFC w Szwecji po brutalnym nokaucie jaki zaserwował mu Damir Hadžović.

Polak świetnie sobie radził przez pierwsze dwie rundy pojedynku. Obalał Damira i kontrolował w parterze. Wręcz dominował go i widać było różnicę poziomów w grapplingu między tymi dwoma zawodnikami. Held przez komentatorów porównywany był nawet z Demianem Maią, tak dobre wrażenie robił na macie. Przechodził pozycję, zdobywał plecy, dosiad, groził technikami kończącymi (d’arce, skrętówki). Jednak na nic to się zdało, gdyż w trzeciej rundzie Marcin próbując pójść po nogi rywala, nadział się prosto na kolano, które go zamroczyło. Ciosy dobijające pozbawiły go przytomności i tym samym dały zwycięstwo przez nokaut Damirowi Hadžovićowi.

Wspaniale prowadzona walka zakończona nieoczekiwanym nokautem. Jest to już trzecia porażka z rzędu Marcina w UFC i niepewne są jego dalsze losy w największej na świecie organizacji MMA.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

11 KOMENTARZE

  1. Tragicznie to wyglądąło. Marcin ma teraz 0-3, ciężko sie nie bać o jego przyszloość. Najgorsze jest jednak to, że wygrał 1 i 2 runde.

  2. Kurwa jego mać 0-3 Marcin ma raczej pewny wypad z UFC. No to co Gamrot , Mańkowski UFC no nie ? Skończyliby z takim samym skutkiem jak Marcin więc albo powrót do Bellatora albo KSW i jebanie wszystkich w lekkiej jak leci. Panie K&L UFC na tym samym poziomie sportowym co KSW co ?

  3. Oj tam, oj tam. Na UFC się świat nie kończy, a tutaj w Polsce jest jedna taka organizacja, co nawet większe eventy robi. Zapraszamy.

  4. Czuje że dostanie szanse. Nie pierdolcie o weryfikacji bo tu kurwa zwyczajnie zabrakło szczęścia.

  5. Brak słów, smutek, złość i współczucie. Byleby się nam Marcin nie załamał, już witał się z gąską a tutaj psikus.  Jak już ktoś napisał, Ufc jeszcze o Heldziku usłyszy, coś w podobie kariery Sobotty.  Więc nowy Polski lekki na UFC w Gdańsku. Stawiam na Mariana.

  6. szkoda że tak wyszło ale  niestety czas się pakować i szukać roboty w innej organizacji. UFC przerosło Helda

  7. Widzialem historie walk zawodnikow ktorzy mieli po 3 L z r,edu i dostawali szanse. Held wojowal tu i  z Lauzonem. Powinni mu dac jeszcze jedna walke.

  8. Kurwa nie wierzę… Nie takiego newsa oczekiwałem po powrocie do domu. Mam nadzieję, że UFC da mu jeszcze szansę. Co za pierdolony niefart 🙁

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.