Fot: MMAJunkie.com

Fatalne wieści przekazał portal hs.fi. Według jego doniesień Teemu Packalen (MMA 8-2), który miał zawalczyć na UFC w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie z Marcinem Heldem (MMA 22-7), doznał kontuzji i musiał wycofać się z pojedynku. Ultimate Fighting Championship szuka nowego rywala dla Polaka.

Packalen doznał kontuzji kolana w trakcie treningu. Uraz jest na tyle poważny, że konieczna jest natychmiastowa operacja. 30-letni Fin już dzisiaj ma przejść zabieg w Turku.

Do gali UFC w Polsce pozostało jeszcze ponad dwa tygodnie, dlatego najprawdopodobniej matchmakerom największej organizacji MMA na świecie uda się znaleźć zastępstwo dla Helda, który walczy w bogato obsadzonej przez zawodników kategorii lekkiej.

Poniżej zdjęcie, które dzisiaj Packalen wrzucił na swój Instagram:

3 KOMENTARZE

  1. Wyjątkowo mam nadzieję, że znajdzie się jakiś średniej jakości podkiszony ogór z podbitym rekordem i Marcin go wielce efektownie poskłada, bo należy mu się mocne zwycięstwo. Szkoda, że ten cały TEEMU wypadł, bo akurat był jak najbardziej do poskładania. Mam wprawdzie kumpla, który z jakiegoś powodu strasznie się tym gościem jara, ale jak dla mnie to wiele on w UFC nie ugra, wprost przeciwnie, pewnie go jeszcze wpierdol srogi albo 2 czekają i akurat Marcin mógł się na takowy załapać i mieć wreszcie to pierwsze zwycięstwo w UFC…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.