fot. ACB

Po fenomenalnym, szybkim zwycięstwie na ACB w Brisbane, Marcin Held wróci do klatki jeszcze w tym roku. Przedstawiciel organizacji na Europę, Baysangur Edelbiev, opublikował na swoim profilu na Facebooku, że Polak stoczy swoją drugą walkę na gali w Moskwie, która odbędzie się 10 listopada.

Na oficjalnym profilu organizacji na Twitterze pojawiło się już wideo promujące nadchodzącą galę.

Held (MMA 24-7) zadebiutował w ACB w czerwcu tego roku. Na gali w Brisbane, przez skrętówkę w pierwszej rundzie, pokonał w co-main evencie Callana Pottera. Wcześniej 4 walki Polak stoczył dla organizacji UFC. Niestety, bilans 1-3 nie pozwolił na przedłużenie kontraktu z największą organizacją MMA na świecie. Jedyne zwycięstwo w UFC Held odniósł na gali w Gdańsku, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Nasrata Haqparasta. Rywal Polaka na galę w Moskwie nie został jeszcze ogłoszony.

6 KOMENTARZE

  1. Oby kurwa jakiegos dzika dostal bo chuj wie co bedzie z ACB w przyszlym roku i czy Helda wogole zostawia. Dobre info ze jeszcze w tym roku zawalczy u nich!

  2. Allah dał znowu pieniądze?

    Ale przecież na teren Rosji po chwilowej przerwie mówili, że wracają od razu. Gal nie będzie pewnie do końca roku za granicą, a co dalej to zobaczymy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.