Znamy datę debiutu i nazwisko pierwszego przeciwnika Marcina Helda (23-7) u nowego pracodawcy. Polak na gali ACB 88 w Brisbane podejmie lokalnego Callana Pottera (16-6)!

Held w marcu 2018 roku sensacyjnie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją ACB. Wcześniej zawodnik poznańskiego Ankosu walczył pod banderą UFC, jednak nie może tego okresu zaliczyć do udanych – na cztery walki wygrał tylko jedną. Ostatni raz fani mogli oglądać go na polskiej gali UFC Fight Night 118, gdzie wypunktował Niemca Nasrata Haqparasata (8-2).

Pochodzący z Melbourne Rockstar zawodowo walczy od 2011 roku, bijąc się tylko i wyłącznie na terenie Australii. Potter charakteryzuje się efektywnym stylem walki, bo jeszcze żadnego werdyktu nie pozostawił w rękach sędziów. Walka na czerwcowej gali ACB będzie dla niego szansą na przedłużenie zwycięskiej passy do dziewięciu z rzędu.

Gala ACB 88 odbędzie się 16 czerwca w Brisbane. Na gali wystąpi też inny Polak, Karol Celiński (15-6), który podejmie Luke Barnatta (14-5). W walce wieczoru Thiago Silva (20-7) zmierzy się z weteranem UFC Chrisem Camozzim (24-13).

2 KOMENTARZE

  1. Hmmm skoro bez USADy szło, z nią nie szło, to teraz znowu pójdzie ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.