Held.Weigh.BFC.101

Prezentujemy krótki wywiad z Marcinem Heldem, przed galą Bellator 120, która odbędzie się 17 maja w nocy z soboty na niedzielę. Marcin opowiada o sytuacji ze zmianą rywala oraz ocenia nowego przeciwnika.

M: Witaj Marcin!
MH: Cześć.

M: Jak przebiegła podróż i aklimatyzacja? Czy z Twoim zdrowiem i samopoczuciem wszystko w porządku?
MH: Do Stanów przylecieliśmy już w sobotę więc mam sporo czasu na aklimatyzację. Czuję się dobrze. Odpoczywam po ciężkim okresie przygotowawczym. Walka będzie w 158 lbs czyli mam dodatkowy kilogram zapasu. Nate powiedział, że do 156 lbs nie zbije więc Bellator zrobił catchweight, na który się zgodziliśmy. Nigdy nie mam problemów z wagą, a teraz będzie jeszcze łatwiej.

Jak wyglądała sytuacja z odwołaniem walki? Czy od razu zaproponowano Ci Nate’a Jolly’ego? Co sądzisz o nowym rywalu?
O odwołaniu walki dowiedzieliśmy się w piątek rano. Od początku mówili nam, że szukają mi zastępczego przeciwnika i że prawdopodobnie będę walczył. Wylot mieliśmy zaplanowany na 14.00 w sobotę więc tak naprawdę do końca nie wiedzieliśmy czy lecimy. Gdy zaproponowali nam walkę z Jolly’m, szybko go „prześwietliliśmy” i od razu zgodziliśmy się na walkę. Myślę, że jest słabszy od Pitbulla, ale na jego korzyść działa to, że on miał pełen okres przygotowawczy do walki z Willem Brooksem, a ja jestem zmęczony turniejem. Jesteśmy jednak dobrej myśli!

Wiele osób spekulowało, że to Ty wejdziesz na miejsce Eddiego Alvareza i stoczysz rewanż z Michaelem Chandlerem? Czy zgodziłbyś się na tę walkę? Czy była taka propozycja ze strony Bellatora?
Nie było propozycji walki z Chandlerem, ale gdyby się pokazała pewnie bym się zgodził. Chociaż wolę z nim zawalczyć na normalnych warunkach, żebyśmy obaj mieli okazję dobrze się przygotować.

Jak zamierzasz spędzić czas, który pozostał do walki?
W ostatnie kilka dni mamy sporo różnego rodzaju wywiadów, zdjęć itp. Poza tym odpoczynek i zrzucanie wagi.

W której minucie pierwszej rundy Nate Jolly będzie klepał?
Nie będę zdradzał zakończenia walki. (śmiech) A tak serio to nie zamierzam lekceważyć mojego przeciwnika i dam z siebie wszystko żeby wygrać.

Dziękuję za wywiad i trzymam kciuki za szybkie skończenie walki.
Również dziękuję.

11 KOMENTARZE

 1. No złe skojarzenia z ogólną prasą czytaną a propos faktów nie dziwią i mnie…Ale tu chłopakom staram się ufać, to nie sprawa życia i śmierci w końcu 😀 A pytania i odpowiedzi jednak zwykle są dość zbliżone 😉

  War HelDZIKU! 🙂

 2. gala jest w sobotę a nie w piątek , nie widzę nigdzie tej gali w programie canal +

 3. Ostatnie pytanie które zostało zadane również przyszłoby mi na myśl gdybym to ja prowadził wywiad:)

 4. W której minucie pierwszej rundy Nate Jolly będzie klepał? 

  Nie będę zdradzał zakończenia walki. (śmiech) A tak serio to nie zamierzam lekceważyć mojego przeciwnika i dam z siebie wszystko żeby wygrać

   

  No nie mogę.  Propsy za to pytanie!

 5. Jeden z lepszych wywiadow z Marcinem. Dzieki…
  😉

  Nie no spoko. Niestety to tekst, a znacie moje zdanie na ten temat przeca 😉

  Tym niemniej WAR MARCIN!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.