Marcin Held poznał rywala, z którym zmierzy się na gali ACB w Moskwie. Przeciwnikiem Polaka będzie Musa Khamanaev (18-5 MMA), który w swojej karierze mierzył się z m.in. Efrainem Escudero, Danielem Weichelem czy Niko Puhakką. Rosjanin 11 z 18 wygranych zdobywał przed czasem.

Held (24-7 MMA) zadebiutował w ACB w czerwcu tego roku. Na gali w Brisbane, przez skrętówkę w pierwszej rundzie, pokonał w co-main evencie Callana Pottera. Wcześniej 4 walki Polak stoczył dla organizacji UFC. Niestety, bilans 1-3 nie pozwolił na przedłużenie kontraktu z największą organizacją MMA na świecie. Jedyne zwycięstwo w UFC Held odniósł na gali w Gdańsku, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Nasrata Haqparasta.

Gala ACB w Moskwie odbędzie się 10 listopada.

27 KOMENTARZE

  1. Heldzik do Nata Diaza podobny na tym zdjęciu :crazy: a przeciwnika nie znam, to co będę pisał…:cry:

  2. Jak na 2 pojedynek w ACB to bardzo mocne zestawienie! W przyszlym roku chcialbym Heldzika zobaczyc z moim ulubionym dzikiem z ACB- Bagovem:fly:

  3. W sumie odkąd tylko śledzę karierę Helda to nigdy nie brał łatwych pojedynków, zawsze cisnął do tych dobrych zawodników i tego się trzyma:OK: Oczywiście pojedynek z Callanem był niewiadomą, po zwolnieniu, więc ciężko go zaliczyć do łatwych.

  4. Marcinek wygląda jakby tydzień nie spał na tym zdjęciu :joe::joe: a co do rywala do zaczynają mu dawać kaukaskie dziki , więc przewiduje wygraną brodacza dzięki brodatym sędziom :mamed:

  5. Najgorsze jest to ze ACB może go zweryfikować i sen o UFC już nie powróci.

    I tak za szybko o ile w ogóle do UFC jeszcze nie wróci. A jeśli nie będzie umiał wygrywać z gośćmi z drugiej ligi to jaki jest sens ponownego pchania się do UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.