Bardzo aktywny w mediach społecznościowych Will Brooks (MMA 16-1) w ubiegłym tygodniu na Twitterze w ostrych słowach wypowiedział się na temat najbliższego rywala, Marcina Helda (MMA 21-3). Amerykanin stwierdził, że szanował wcześniej Polaka, jednak przestał to robić po obejrzeniu jego walk. Według Willa nurkowanie po nogę ze stójki jest „tchórzostwem”.

Held został poproszony przez eightnews o komentarz w sprawie ostatnich wypowiedzi Brooksa. Najlepszy polski lekki twierdzi, że „Ill Will” wygaduje głupoty dla pieniędzy:

Jestem sportowcem, a nie showmanem; wszystko co chcę powiedzieć, pokażę mu w klatce. Nie wiem, może on się tak zachowuje, bo potrzebuje więcej uwagi albo Bellator powiedział mu, że jak będzie gadał różne głupoty, to więcej mu zapłacą. Nie wiem. Nie mam zamiaru robić takich rzeczy. Uważam, że lepiej mieć mniej pieniędzy, ale być normalnym i pozostać sobą. Nie przejmuję się tym, co on wyprawia. Dopóki nie przekracza pewnej linii, to może mówić co chce, a ja mam to gdzieś. Będę miał przewagę i jestem lepszy w parterze. Zobaczymy czy to wystarczy by go poddać. Mam nadzieję, że uda mi się tego dokonać. Na pewno będę próbował.

Will Brooks jest mistrzem wagi lekkiej, a Held będzie starał się odebrać mu pas już w najbliższy piątek na gali Bellator 145 w St. Louis.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.