Marcin Held (25-7) za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformował o kontuzji, która wyklucza go z występu na gali ACA 92 w Warszawie. 27-latek 15 lutego miał skrzyżować rękawice z Abdul-Azizem Abdulvakhabovem.

Held zdradził, że nie jest to drobny uraz i czekać go będzie teraz rehabilitacja. Polak przeprosił fanów i wyraził chęć stoczenia pojedynku z Rosjaninem w przyszłości. Pełne oświadczenie możecie zobaczyć poniżej.

Jak poinformowała organizacja ACA, miejsce Helda zajmie zawodnik ze Stanów Zjednoczonych – Brian Foster (28-10). Foster walczy zawodowo od 2006 roku. Z 28 zwycięskich walk, aż 27 zakończył przed czasem. W swoim ostatnim pojedynku Amerykanin skrzyżował rękawice z Ramseyem Nijemem i wygrał przez TKO w 3 rundzie.

ACA 92

I have very bad news for you guys. In 11th years of my professional career I have to cancel my fight on ACA 92 in Warsaw because of injury for the first time. Everyone who is an professional athlete has smaller or bigger injuries and a lot of time we train hard instead of this but this time it prevent me to prepare well for this fight. Now I going to do a lot of physiotherapy and I hope I will be back to hard training soon. I know that most of you was waiting for this fight and I hope i will fight against Abdul sooner or later.MULTI MED dla aktywnych – www.multimed.pl

Publiée par Marcin Held sur Lundi 4 février 2019

43 KOMENTARZE

 1. To jest dramat. Tyle czasu czekalem, zostały 2 tyg, a tu taka lipa:razz:łacz:. Akurat ta walka najbardziej mnie jarala. Za duże obciążenia zapodali na czeczeńskiego dzika.

 2. Kuuuuuuuurwa, taka walka, zajebista strata dla rozpiski :razz:łacz::razz:łacz:

  Trudno, Heldzik rzadko wypada, kiedyś musiało się zdarzyć.

 3. Zdrowia Marcin! Jest wkurzenie, bo czekałem na tę walkę, ale trzeba spojrzeć na to z perspektywy zawodnika. Taki jest sport, kontuzje się zdarzają.

 4. :waldeklaugh:

  Nie ma to jak sie smiac z kontuzji zawodnika. Brawo, swietny post IDIOTO! Marcin szybkiego powrotu do zdrowia.

 5. Nie ma to jak sie smiac z kontuzji zawodnika. Brawo, swietny post IDIOTO! Marcin szybkiego powrotu do zdrowia.

  :robertmakeup:

 6. Troche lipa, bo ta walka ewidentnie wzbudzała największe zainteresowanie, oby mimo to udało się zapełnić Torwar. Zdrowia Marcin.

 7. Nie ma to jak sie smiac z kontuzji zawodnika. Brawo, swietny post IDIOTO! Marcin szybkiego powrotu do zdrowia.

  :beczka: Marcin to Ty :beczka:

 8. Troche lipa, bo ta walka ewidentnie wzbudzała największe zainteresowanie, oby mimo to udało się zapełnić Torwar. Zdrowia Marcin.

  Nie uda się zapełnić Torwaru.

 9. Held to ma cos pecha , cala przygoda w UFC , w ACA sie rozkreca a tu kontuzja. Marcin i Jano takie dwie dobre prawilne mordy w Polskim mma i zawsze na propsie.

 10. Kurwa na ten pojedynek czekalem z wypiekami na mordzie i chuj bombki strzelil choinki nie bedzie. Co mu sie stalo? Zlamal cos czy zerwal?

 11. Nie wpierdlaj się jak dorośli rozmawiają

  .Od dziś jesteś Chudy :roberteyeblinking:

  Jednak zostanę, widząc twoje posty moge sie wiele nauczyc o tym, jak porozumiewaja sie dorośli (:mamed:).

   A nauki nigdy za wiele!

 12. Jednak zostanę, widząc twoje posty moge sie wiele nauczyc o tym, jak porozumiewaja sie dorośli (:mamed:).

   A nauki nigdy za wiele!

  :usunto:

 13. Troche lipa, bo ta walka ewidentnie wzbudzała największe zainteresowanie, oby mimo to udało się zapełnić Torwar. Zdrowia Marcin.

  Ciekawe czyje. Po odejściu z Ufc nie zmienił nic tylko dalej ewidentnie poluje na skrętówke, więc widowiskowość jego walka to ….

 14. Kurwa, kurwa, kurwa. Cały wyjazd głównie pod Heldzika. Bilety pod sama klatka i chuj! Kurwa będę oglądać jakichś kurwa No nameów z Czeczeni…

 15. Kurwa będę oglądać jakichś kurwa No nameów z Czeczeni…

  Omielańczuk, Strus, Celiński, Paczulski i tak dalej. Noł nejmy z Czeczenii:frankapprove: Ja rozumiem, że szkoda ale rozpiska dalej top jeśli chodzi o gale w Europie.

 16. Co z tego, ze top rozpiska jak dla mnie najważniejsza była walka Helda? Moja dziewczyna tez głównie dla Heldzika jedzie, a zna jeszcze tylko Omielanczuka i może Strusa. Co ja Jej teraz powiem, ze za Heldzika walczy Cebula czy jakiś inny Paczuski…

 17. Co z tego, ze top rozpiska jak dla mnie najważniejsza była walka Helda? Moja dziewczyna tez głównie dla Heldzika jedzie, a zna jeszcze tylko Omielanczuka i może Strusa. Co ja Jej teraz powiem, ze za Heldzika walczy Cebula czy jakiś inny Paczuski…

  xD #problemypierwszegoświata

  To co mu teraz nastukasz, że wypadł? Dawał z siebie wszystko i coś się stało nie po jego myśli. Jak nie chcecie wspierać innych zawodników to po prostu nie jedźcie i problem z głowy. Postaraj się opchnąć bilety gdzieś na grupie MMA.

  Co ja Jej teraz powiem, ze za Heldzika walczy Cebula czy jakiś inny Paczuski…

  xD xD Za Helda jest Brian Foster, a nie Celiński, czy Paczulski.

 18. Co z tego, ze top rozpiska jak dla mnie najważniejsza była walka Helda? Moja dziewczyna tez głównie dla Heldzika jedzie, a zna jeszcze tylko Omielanczuka i może Strusa. Co ja Jej teraz powiem, ze za Heldzika walczy Cebula czy jakiś inny Paczuski…

  Mozesz jej tez powiedzieć, by została w kuchni

 19. xD #problemypierwszegoświata

  To co mu teraz nastukasz, że wypadł? Dawał z siebie wszystko i coś się stało nie po jego myśli. Jak nie chcecie wspierać innych zawodników to po prostu nie jedźcie i problem z głowy. Postaraj się opchnąć bilety gdzieś na grupie MMA.

  xD xD Za Helda jest Brian Foster, a nie Celiński, czy Paczulski.

  Ni chuja, bilety kupione to pojadę, ale żebym wiedział to pewnie wziąłbym tańsze…

  Mozesz jej tez powiedzieć, by została w kuchni

  W kuchni to ja częściej siedzę :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.