Marcin Held już w grudniu wejdzie po raz pierwszy do okrągłej klatki. Polak cieszy się, że na debiut w okrągłej klatce dostał doświadczonego, mocnego przeciwnika.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Marcin Held zmierzy się z Raulem Tutaraulim. Przed zbliżającą się konfrontacją Marcin w programie Oktagon Live powiedział:

Cieszę się, że na pierwszą walkę mam takiego przeciwnika jak Raul Tutarauli, bo to jest mocny zawodnik. On ma faktycznie dobry rekord. Ma jedną przegraną w KSW, ale generalnie jest to mocny zawodnik, a ja wolę walki z mocnymi zawodnikami niż z zawodnikami, w starciu z którymi jest się zdecydowanym faworytem i jest mało do wygrania, dużo do stracenia.

Charakteryzując swojego najbliższego rywala Marcin stwierdził:

Jest bardzo wszechstronny. Potrafi się odnaleźć i w walce zapaśniczej i w stójce. Wydaje mi się, że on sobie dobiera styl walki do przeciwnika. Jak walczy z dobrym stójkowiczem, to szuka parteru. Jak walczy z dobrym parterowcem, to chce walczyć w stójce. (…) Myślę, że ze mną będzie chciał unikać parteru. Będzie chciał trafić mnie w stójce, a bije faktycznie mocno. Bije obszerne sierp. Jest niebezpiecznym zawodnikiem, ale liczę na to, że stójce też będę miał nad nim przewagę.

Marcin Held od lat rywalizuje na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy ostatnio Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 37 pojedynków, z których 28 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Marcin Held już w grudniu wejdzie po raz pierwszy do okrągłej klatki. Polak cieszy się, że na debiut w okrągłej klatce dostał doświadczonego, mocnego przeciwnika. Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Marcin Held zmierzy się z Raulem Tutaraulim. Przed zbliżającą się konfrontacją Marcin w programie Oktagon Live powiedział: Cieszę […]

Odpowiedz polub

click to expand...