Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o zmianie w karcie walk podczas nadchodzącej gali FEN 9 „Go For It” w hali „Orbita” we Wrocławiu w dniu 7-go listopada. Z powodu kontuzji niemieckiego zawodnika Alexandra Vogta w walce zMarcinem Bandelem z Zenith Jiu-Jitsu Łódź, wystąpi doświadczony czeski zawodnik Miroslav Vacek. Starcie w formule MMA odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Czeski zawodnik liczy 28 lat i reprezentuje Good Luck Gym z Milovic. W MMA walczy od 2011 roku i występował głównie na czeskich imprezach, odnosząc 9 zwycięstw i 9 porażek. Raz także zremisował swoją walkę. Vacek mierzy 182 cm i waży 77 kg.

Marcin Bandel ma 26 lat a pierwszy pojedynek w MMA stoczył w 2009 roku pokonując Roberta Skrzypczaka. Między 2011 rokiem a połową 2014 roku zanotował świetną serię 12 zwycięstw z rzędu. W większości przez poddania. W 2014 roku odpisał kontrakt  z największą światową organizacją walk MMA jaką jest amerykańska UFC, gdzie stoczył dwa pojedynki. Wywodzący się z Brazylijskiego Jiu-Jitsu (BJJ) zawodnik wygrał 13 walk i tylko 4 przegrał. Mierzy 177 cm i waży 77 kg.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It”są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim, oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.comi na fanpage’u FEN:www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.