Informacja prasowa:

Kolejny Łodzianin na karcie ACA 96

Pojedynek lokalnego zawodnika Marcina Bandla z niepokonanym Rosjaninem Arseniyem Sultanovem to zestawienie, które może poderwać publiczność podczas łódzkiej gali MMA. Dla obu zawodników będzie to debiut w klatce ACA. Gala ACA 96 w Hali Łódź Sport Arena już 8 czerwca!

Marcin Bandel (18-6) to doświadczony zawodnik MMA z 25 zawodowymi pojedynkami na koncie. Łodzianin tylko raz pozwolił zdecydować sędziom o wyniku swojej zwycięskiej walki. Pozostałe 17 razy pojedynki kończył już w pierwszej rundzie, najczęściej dźwignią na staw skokowy lub łokciowy przeciwnika. Ostatnio zawodnik cieszył się zmiennym szczęściem, dopisując w 2018 roku do swojego rekordu jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

Arseniy Sultanov (5-0) swój pierwszy zawodowy pojedynek MMA stoczył dopiero w październiku 2016. Rosjanin nie przegrał dotychczas żadnej walki, a jego pojedynki rozstrzygały się najpóźniej w trzeciej minucie. Czy to będzie najszybsza walka podczas ACA 96? Przekonamy się już wkrótce!

Obok Marcina Bandla na gali ACA 96 zobaczymy w akcji jeszcze dwóch lokalnych zawodników: Łukasza Koperę i Pawła Pawlaka. W sumie organizacja odsłoniła już dziewięć pojedynków z karty, przy czym dwóch zawodników czeka jeszcze na ogłoszenie przeciwników. Na gali zawalczy wielu Polaków m.in. Piotr Strus, Marcin Held, Daniel Omielańczuk, Karol Celiński i Radosław Paczuski. Bilety są dostępne w sprzedaży na platformie eventim.pl.

Karta walk:

 • Piotr Strus (13-5) vs Svetlozar Savov (18-6)
 • Evgeniy Goncharov (14-2) vs Tony Johnson (13-4)
 • Marcin Held (25-7) vs TBA
 • Daniel Omielańczuk (21-9) vs Evgeny Erokhin (19-6)
 • Karol Celiński (16-7) vs Luke Barnatt (14-7)
 • Łukasz Rajewski (8-5) vs Łukasz Kopera (8-3)
 • Paweł Pawlak (14-4) vs Evgeny Bondar (8-1)
 • Radosław Paczuski (1-0) vs TBA
 • Marcin Bandel (18-6) vs Arseniy Sultanov (5-0)

6 KOMENTARZE

 1. i tak bede ogladal w tym czasie FFF chyba ze ACA dogada sie z jakas stacja telewizyjna jak TVP czy cuś

  nie bede sie po raz kolejny rozczarowywal wlaczajac ich lagujace streamy ruskie

 2. Gala mega jeśli chodzi o rozpiskę, ale obawiam się, że ACA  będzie ponownie rozczarowane tym co tak naprawdę interesuje polskiego widza. Zna ktoś jakichś popularnych youtuberow, strongmanów, aktorów lub trenerów personalnych z Kaukazu ? Może to by zadzialalo 😉

 3. Gala mega jeśli chodzi o rozpiskę, ale obawiam się, że ACA  będzie ponownie rozczarowane tym co tak naprawdę interesuje polskiego widza. Zna ktoś jakichś popularnych youtuberow, strongmanów, aktorów lub trenerów personalnych z Kaukazu ? Może to by zadzialalo 😉

  jak sie robi ciagle to samo i oczekuje innych rezultatow to cos nie halo

  wystarczy jeden dobry youtuber np. Pasha Biceps i taka hala na luzie wypelniona jednego dnia

 4. Juz 2 pejsow z bazaru na karcie trzymam kciuki zeby dostali srogi wpierdol!

  To teraz tacy troche przebierancy bardziej 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.