Bandel Marcin

Jak podaje portal MMANews.pl, Marcin Bandel następną walkę stoczy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kiedy to na gali Road to Abu Dhabi Warriors zmierzy się z Allanem Zunigą.

Będzie to jedna z czterech walk w 8-osobowym turnieju w kategorii półśredniej. Wszystkie walki odbywają się na galach organizowanych na całym świecie.

Bandel (16-4 MMA) od czasu zwolnienia z UFC zwyciężył 3 pojedynki z rzędu. W ostatnim pojedynku poddał on Arbera Muratiego na gali LFFC 7.

Zuniga (10-0 MMA) jest niepokonany w swojej karierze MMA. Pochodzący z Kostaryki zawodnik 6 z 10 walk kończył przed czasem.

Gala odbędzie się 1 listopada.

18 KOMENTARZE

 1. baju

  szystkie walki odbywają się na galach organizowanych na całym świecie.

  KSW make it happen 😎

 2. Marcin zrobił błąd ze ścinaniem do 155 funtów w UFC, przez co nie był sobą w walce. Mam nadzieję że się odbuduje i wróci do amerykańskiej organizacji ale właśnie w ww.

 3. Dokładnie, w kfc nie był sobą wierzę, że choć nie w USA to i tak będzie dalej robił swoje.

 4. fikusny

  Marcin zrobił błąd ze ścinaniem do 155 funtów w UFC, przez co nie był sobą w walce. Mam nadzieję że się odbuduje i wróci do amerykańskiej organizacji ale właśnie w ww.

  Nie chcę mi się sprawdzać,ale w drugiej walce też w 155 walczył?

 5. Nie przesadzajmy z tym UFC. Po pierwsze nie dlatego tam przegrywał, że był w innej niż ulubionej wadze tylko dlatego, że był dużo słabszy od swoich przeciwników. A tych co pokonał w ostatnich pojedynkach to nawet nie warto wspominać. Jak chce wrócić do UFC to jest to najprostsza droga przez obijanie kelnerów, ale jak ma walczyć na swoim poziomie to niech lepiej tam nie wraca. Tak mi się z Sajewskim równoważy.

  Brakuje krytyki dla postawy Marcina w ostatnich latach. Tylko nie wiem, czy to przez zmarnowaną karierę, bo ciężko było śledzić organizacje w których walczył przed UFC, czy przez brak umiejętności potrzebnych w UFC.

 6. Marcin w rekordzie ma tyle wygranych przez submissions co Palhares.  Jesli doszło by kiedykolwiek do ich pojedynku ciekawe kto kogo skręcił by szybciej 😉

 7. Robi

  Marcin w rekordzie ma tyle wygranych przez submissions co Palhares. Jesli doszło by kiedykolwiek do ich pojedynku ciekawe kto kogo skręcił by szybciej 😉

  Zacny trolling:DC:

 8. Mega sympatyczny i elokwentny gość z tego Marcina (sądząc po wywiadach). Oby mu się wiodło jak najlepiej i zarobił trochę u szejków :KotKapitalista:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.