Marcin Bandel przed ACA 96. Powrót zawodnika do walk w Polsce po trzech latach pojedynków na obczyźnie.

21 KOMENTARZE

 1. Bomba bardzo fajny zawodnik, szkoda że przez pryzmat swoich walk w UFC jest tak a nie inaczej postrzegany, ale trzymam kciuki z całej siły za wygraną

 2. Bomba bardzo fajny zawodnik, szkoda że przez pryzmat swoich walk w UFC jest tak a nie inaczej postrzegany, ale trzymam kciuki z całej siły za wygraną

  To nie przez pryzmat UFC, a zawodników z jakimi przez większość kariery walczył.

 3. Panowie może nie w temacie ale zapytam co dzieje się z Damianem Szmigielskim? Dawał fajne walki bodajże 2:0 w Acb i słuch o nim zaginoł

 4. Panowie może nie w temacie ale zapytam co dzieje się z Damianem Szmigielskim? Dawał fajne walki bodajże 2:0 w Acb i słuch o nim zaginoł

  Miał kontuzje, trenuje obecnie w STT i chyba czeka na propozycje walk

  To nie przez pryzmat UFC, a zawodników z jakimi przez większość kariery walczył.

  Też fakt, choć ostatnio walczył z solidnymi przeciwnikami, a ma też na koncie przecież wygrane chociażby nad Fabińskim.

 5. Pojechaliscie na ACA robić wywiady z kocurami, a w polowie tematów z tego wyjazdu umieszczacie w tytule ten wysryw Kawula i Lewego. Promocja trwa w najlepsze.

 6. Marcin Bandel: "Free Fight Federation? Takie walki są na ulicy Piotrkowskiej w Weekend"

  Marcin Bandel przed ACA 96. Powrót zawodnika do walk w Polsce po trzech latach pojedynków na obczyźnie.

  Mam kolegę w prewencji na Sienkiewicza i z jego doświadczenia, (również na podstawie obserwacji nagrań monitoringu), wynika że najbardziej agresywną grupą społeczną są ludzie po gimnazjum. Chodzi więc o wiek, poziom agresji i wykorzystanie sprzętu. Często ponoć wygląda to tak, że przy zwykłej zaczepce, cała akcja kończy się sytuacją, jakby kolesie chcieli zabić. Skakanie po nieprzytomnym, wbijanie w ciało ostrych narzędzi itd.

 7. Mam kolegę w prewencji na Sienkiewicza i z jego doświadczenia, (również na podstawie obserwacji nagrań monitoringu), wynika że najbardziej agresywną grupą społeczną są ludzie po gimnazjum. Chodzi więc o wiek, poziom agresji i wykorzystanie sprzętu. Często ponoć wygląda to tak, że przy zwykłej zaczepce, cała akcja kończy się sytuacją, jakby kolesie chcieli zabić. Skakanie po nieprzytomnym, wbijanie w ciało ostrych narzędzi itd.

  A co to za roznica czy ktoś chodzi do gimnazjum czy 8 klasy?

 8. Mam kolegę w prewencji na Sienkiewicza i z jego doświadczenia, (również na podstawie obserwacji nagrań monitoringu), wynika że najbardziej agresywną grupą społeczną są ludzie po gimnazjum. Chodzi więc o wiek, poziom agresji i wykorzystanie sprzętu. Często ponoć wygląda to tak, że przy zwykłej zaczepce, cała akcja kończy się sytuacją, jakby kolesie chcieli zabić. Skakanie po nieprzytomnym, wbijanie w ciało ostrych narzędzi itd.

  No i? Ameryki nie odkryles. I gratulacje kolegow w tym skurwialym miejscu.

 9. No i? Ameryki nie odkryles. I gratulacje kolegow w tym skurwialym miejscu.

  Dzięki, znamy się od szkoły podstawowej i czasem wymieniamy uwagi, bez odkrywania czegokolwiek. Jesteśmy nawet od niedawna na ogrodach działkowych sąsiadami. Ta sama alejka, kawałek zieleni z domkiem i miejscem na grila z dala od patusów. Polecam.

 10. Do tego w 84.

  Właśnie, z Gułasiem walczył w CW do zdaje się 87KG, a warto pamiętać że później Jagoda w KSW walczył w ciężkiej i chodził grubo powyżej setki, pierwszą zawodową porażkę miał w 93.

  Ma też w rekordzie Dusze który zrobił niezły szum pokonaniem Łopaczyka na FENie, naprawdę twierdzenie że pokonywał wyłącznie ogórów to gruba przesada.

 11. Dzięki, znamy się od szkoły podstawowej i czasem wymieniamy uwagi, bez odkrywania czegokolwiek. Jesteśmy nawet od niedawna na ogrodach działkowych sąsiadami. Ta sama alejka, kawałek zieleni z domkiem i miejscem na grila z dala od patusów. Polecam.

  Samo sienkiewicza zle mi sie kojarzy bo mialem nieprzyjemnosc spotkac pojeba z tamtejszej prewencji. Ale wiem, ze nie kazdy taki jest. Ogrodki dzialkowe zawsze na propsie. W odroznieniu od patoli.

 12. A co to za roznica czy ktoś chodzi do gimnazjum czy 8 klasy?

  Tak jak napisałem, zgodnie z tym co usłyszałem, chodzi o wiek.

 13. Samo sienkiewicza zle mi sie kojarzy bo mialem nieprzyjemnosc spotkac pojeba z tamtejszej prewencji. Ale wiem, ze nie kazdy taki jest. Ogrodki dzialkowe zawsze na propsie. W odroznieniu od patoli.

  Zgadzam się, każda sposobność do pełnej regeneracji psychofizycznej z dala od codziennej rzeczywistości, zawsze na plus.

 14. Pojechaliscie na ACA robić wywiady z kocurami, a w polowie tematów z tego wyjazdu umieszczacie w tytule ten wysryw Kawula i Lewego. Promocja trwa w najlepsze.

  No daj spokój, przecież to nie krs1 stoi za tym gownem a MMARocks wcale tego nie promuje. No daj spokoj KRS1, MMARocks, Rojsław owi Wysiewskiemu i KRS1.

  :roberteyeblinking:

 15. Pojechaliscie na ACA robić wywiady z kocurami, a w polowie tematów z tego wyjazdu umieszczacie w tytule ten wysryw Kawula i Lewego. Promocja trwa w najlepsze.

  Brawo, dobrze powiedziane. Juz kit z tymi materialami z konferencji FF, ktos nie jest zainteresowany to sobie pominie. Ale pojechac na konferencje ACA i zrobic lokowanie "wysrywu", brak slow.

 16. Brawo, dobrze powiedziane. Juz kit z tymi materialami z konferencji FF, ktos nie jest zainteresowany to sobie pominie. Ale pojechac na konferencje ACA i zrobic lokowanie "wysrywu", brak slow.

  W innym przypadku wywiady te miałyby po mało wyświetleń. Zobacz sobie ile wyświetleń mają wywiady, które nie mają tych pierdół w tytułach. Zobacz sobie ile wyświetleń ma Daniel Omielańczuk z tytułem nie mającym nic wspólnego z MMA. Jak myślisz, ile by miał wyświetleń tytuł gdybyśmy napisali o formie Daniela? @PIR  @tex

  Ile wyświetleń ma największa gwiazda Marcin Held ze sportowym tytułem?

 17. W innym przypadku wywiady te miałyby po mało wyświetleń. Zobacz sobie ile wyświetleń mają wywiady, które nie mają tych pierdół w tytułach. Zobacz sobie ile wyświetleń ma Daniel Omielańczuk z tytułem nie mającym nic wspólnego z MMA. Jak myślisz, ile by miał wyświetleń tytuł gdybyśmy napisali o formie Daniela? @PIR  @tex

  Ile wyświetleń ma największa gwiazda Marcin Held ze sportowym tytułem?

  Wiadomo Ja to rozumiem, żartuje sobie po prostu

 18. W innym przypadku wywiady te miałyby po mało wyświetleń. Zobacz sobie ile wyświetleń mają wywiady, które nie mają tych pierdół w tytułach. Zobacz sobie ile wyświetleń ma Daniel Omielańczuk z tytułem nie mającym nic wspólnego z MMA. Jak myślisz, ile by miał wyświetleń tytuł gdybyśmy napisali o formie Daniela? @PIR  @tex

  Ile wyświetleń ma największa gwiazda Marcin Held ze sportowym tytułem?

  Na szczęście są jeszcze stronki branżowe na których redaktorzy nie są tak zachłanni na kliknięcia i leją na tych pajacy ze śmieciowych organizacji.

 19. W innym przypadku wywiady te miałyby po mało wyświetleń. Zobacz sobie ile wyświetleń mają wywiady, które nie mają tych pierdół w tytułach. Zobacz sobie ile wyświetleń ma Daniel Omielańczuk z tytułem nie mającym nic wspólnego z MMA. Jak myślisz, ile by miał wyświetleń tytuł gdybyśmy napisali o formie Daniela? @PIR  @tex

  Ile wyświetleń ma największa gwiazda Marcin Held ze sportowym tytułem?

  No mniej, ale jaki to ma zwiazek. A ile mialyby wyswietlen jakby Marcin Held namietnie calowal sie z hostessa?

  No ale niepotrzebnie rozrywam szaty, chyba ostatnio duze natezenie clickbaitow mi sie zbytnio udzielio, a cytujac klasyka: nie krzycz wilk, jak gówno masz 🙂

 20. W innym przypadku wywiady te miałyby po mało wyświetleń. Zobacz sobie ile wyświetleń mają wywiady, które nie mają tych pierdół w tytułach. Zobacz sobie ile wyświetleń ma Daniel Omielańczuk z tytułem nie mającym nic wspólnego z MMA. Jak myślisz, ile by miał wyświetleń tytuł gdybyśmy napisali o formie Daniela? @PIR  @tex

  Ile wyświetleń ma największa gwiazda Marcin Held ze sportowym tytułem?

  To straszne. Dla wyswietlen promujecie patowalki, wkurwiacie zawodnikow i psujecie wywiady. Jak powiedzialem to straszne.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.