Mansur Abdurzakov (MMA 9-3-0) zanotował bardzo ważne zwycięstwo w swojej karierze. „Borz” na gali FEN 42 we Wrocławiu pokonał przez poddanie Szymona Duszę (MMA 11-8-0).

Bardzo dobrze w pierwszej rundzie pojedynek prowadził Abdurzakov. Zawodnik ten kontrolował przebieg starcia zarówno w stójce, jak i parterze, sprowadzając tam swojego przeciwnika. Do samego końca Mansur Abdurzakov zdobywał kolejne sekundy przewagi, tworząc coraz większy problem Szymonowi Duszy.

Pierwsza część drugiej rundy to siłowanie się w klinczu pod siatką. Po powrocie do wymian w stójce ze spokojem Mansur prowadził pojedynek. Abdurzakov po chwili ponownie zaczął pracować nad sprowadzeniem, które zdobył pod koniec drugiej rundy, zaznaczając tym samym swoją kontrolę.

W trzeciej rundzie ponownie wszystko układało się pod dyktando Mansura Abudrzakova. W stójce trafiał zdecydowanie częściej od przeciwnika. W połowie rundy ponownie w tym pojedynku przeniósł starcie do parteru, a tam bardzo szybko przeszedł do duszenia zza pleców, które odklepał Szymon Dusza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Baddream
Baddream

Bellator
Featherweight

4,064 komentarzy 6,942 polubień

Elegancko, tak powinno być. Dobra walka.

Odpowiedz polub

Avatar of Punisher14
Punisher14

Maximum FC
Lightweight

1,532 komentarzy 3,828 polubień

Dusza miałbyc takim prospektem, a okazal sie ryjem do obijania...

Odpowiedz polub

L
Luiz N

BAMMA
Flyweight

714 komentarzy 735 polubień
Avatar of KML
KML

Maximum FC
Super Heavyweight

1,783 komentarzy 2,892 polubień

Jóźwiak patrzę nikogo nie oszczędza i nie pierdoli się w tańcu jak Wojek. Dusza jak już przegrywa to z prawdziwym topem. Kraska mógłby lepiej tego Czeczena sprawdzić, fajna walka by była.

Odpowiedz polub