Mansur Abdurzakov (MMA 9-3-0) zanotował bardzo ważne zwycięstwo w swojej karierze. „Borz” na gali FEN 42 we Wrocławiu pokonał przez poddanie Szymona Duszę (MMA 11-8-0).

Bardzo dobrze w pierwszej rundzie pojedynek prowadził Abdurzakov. Zawodnik ten kontrolował przebieg starcia zarówno w stójce, jak i parterze, sprowadzając tam swojego przeciwnika. Do samego końca Mansur Abdurzakov zdobywał kolejne sekundy przewagi, tworząc coraz większy problem Szymonowi Duszy.

Pierwsza część drugiej rundy to siłowanie się w klinczu pod siatką. Po powrocie do wymian w stójce ze spokojem Mansur prowadził pojedynek. Abdurzakov po chwili ponownie zaczął pracować nad sprowadzeniem, które zdobył pod koniec drugiej rundy, zaznaczając tym samym swoją kontrolę.

W trzeciej rundzie ponownie wszystko układało się pod dyktando Mansura Abudrzakova. W stójce trafiał zdecydowanie częściej od przeciwnika. W połowie rundy ponownie w tym pojedynku przeniósł starcie do parteru, a tam bardzo szybko przeszedł do duszenia zza pleców, które odklepał Szymon Dusza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Baddream

M-1 Global
Light Heavyweight

3,833 komentarzy 6,343 polubień

Elegancko, tak powinno być. Dobra walka.

Odpowiedz polub

Punisher14

Shark Fights
Lightweight

1,194 komentarzy 2,934 polubień

Dusza miałbyc takim prospektem, a okazal sie ryjem do obijania...

Odpowiedz polub

L
Luiz N

Brutaal
Light Heavyweight

601 komentarzy 567 polubień
KML

Shark Fights
Lightweight

1,176 komentarzy 1,081 polubień

Jóźwiak patrzę nikogo nie oszczędza i nie pierdoli się w tańcu jak Wojek. Dusza jak już przegrywa to z prawdziwym topem. Kraska mógłby lepiej tego Czeczena sprawdzić, fajna walka by była.

Odpowiedz polub