Mansour Barnaoui to tylko jeden z sześciu nowych zawodników z Francji, z którymi Bellator MMA podpisało kontrakt. Jak informuje MMA Junkie, poza mistrzem kategorii lekkiej Road FC do organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera dołączyli Davy Gallon, Thibault Gouti, Bourama Camara, Gregory Babene oraz Youcef Ouabbas. Niektórzy z nich zdążyli już zadebiutować w klatce Bellator MMA.

29-letni Barnaoui (19-4 MMA) to z pewnością najciekawszy z nowych angażów w Bellator MMA. Francuz nie przegrał walki od starcia z Mateuszem Gamrotem, do którego doszło w 2016 roku na KSW 35. Od tamtej pory wygrał 7 pojedynków z rzędu i wygrał turniej Road FC. W przeszłości mierzył się z m.in. Islamem Makhachevem czy Shamilem Zavurovem.

Gallon (21-7-2 MMA) to doświadczony zawodnik, którego polscy fani mogą kojarzyć z występów w klatce organizacji FEN. 33-letni Francuz walczył w klatce organizacji prowadzonej przez Pawła Jóźwiaka dwukrotnie, a jego bilans walk wynosi 2-0. Zawodnik zdążył już zadebiutować w organizacji Bellator MMA, kiedy to na Bellator 280 wygrał z Benjaminem Branderem i przedłużył swoją serię wygranych do 5.

Gouti (16-5 MMA) ma za sobą występy w oktagonie UFC. Walczył tam 6 razy, a jego bilans walk wynosi 1-5. Po zwolnieniu z największej organizacji MMA na świecie wygrał 4 walki z rzędu i udanie zadebiutował w klatce Bellator MMA na Bellator 280 – pokonał wtedy Lewisa Longa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

b
baju

NoLife FC

30,681 komentarzy 51,527 polubień

Zawsze w takich momentach się zastanawiam jaką rolę gra USADA w angażach zawodników w poszczególnych organizacjach. Nie wierzę, że UFC nie było nim zainteresowane przy okazji debiutu we Francji.

Odpowiedz 1 Like