TITLEFIGHT (-84KG): MAMED KHALIDOV VS AZIZ KARAOGLU
TITLEFIGHT (-84KG): MAMED KHALIDOV VS AZIZ KARAOGLU

Federacja KSW po kontrowersjach związanych z walką wieczoru ostatniej gali poprosiła o ocenę pojedynku Mameda Chalidowa z Azizem Karaoglu trzech uznanych w świecie MMA sędziów – Marca Goddarda, Łukasza Bosackiego oraz Marka Colleta.

Informacja prasowa:

Trzej niezwykle doświadczeni sędziowie: największy autorytet sędziowski w Europie, sędzia największych walk na świecie – Marc Goddard, jeden z najbardziej doświadczonych polskich sędziów, arbiter w organizacjach UFC, M-1 czy ACB – Łukasz Bosacki oraz mający ponad stu-walkowe doświadczenie w UFC – sędzia punktowy Mark Collett, analizują i oceniają punktację pojedynku wieczoru KSW 35 – Khalidov vs Karaoglu.

 Marc Goddard

„Walka była bardzo wyrównana – o wiele bardziej wyrównana niż może to być widoczne z perspektywy laika, natomiast możemy bardzo szybko wyciągnąć z niej kilka dość oczywistych punktów. Przede wszystkim: jedyną rundą, w której trudniej może być zrozumieć punktację, jest runda 2. Zarówno pierwsza jak i trzecia runda były bardzo łatwe do zrozumienia i do punktacji – pierwsza należała do Mameda, a trzecia do Aziza.

 Jako pierwszą warto skomentować rundę drugą, prawdopodobnie najtrudniejszą do oceny, choć przy zrozumieniu poprawnych kryteriów oceniania MMA, jest dość oczywiste, że Mamed wygrał również i tę rundę. Widzimy w niej Mameda schodzącego do parteru z otwartą gardą dość często – ale ważne jest to, że przy każdej próbie przeniesienia walki do parteru, Mamed rozpoczynał to własnym atakiem, głównie obrotowymi kopnięciami. Mamed zaczynał atakować ciosami, a później spadał na ziemię z otwartą gardą, aby atakować z tej pozycji.

 To czego szukają sędziowie to przewaga któregoś zawodnika w rundzie – a w drugiej rundzie najbardziej znaczącą techniką była próba założenia trójkąta przez Mameda – to, razem z ciosami, które wyprowadził, dało mu tę rundę.

 Wydaje mi się, że co jest w tym przypadku najtrudniejsze dla zwykłego fana, obserwującego lub dla tych, którzy nie sędziują walk, to pozostające wspomnienie po danej walce – w tym przypadku trzecia runda. Jak już zaznaczyłem, ta runda była punktowana dla Aziza, ale to z czego ludzie mogli nie zdawać sobie sprawy to to, że poprzednie dwie rundy, jak już jasno zaznaczyłem, były punktowane dla Khalidova i były punktowane poprawnie.

 Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest to, że wszyscy trzej sędziowie punktowali pierwszą i drugą rundę dokładanie tak samo. Trzech sędziów z sześcioma możliwymi punktacjami dało 10-9 dla Khalidova, zresztą poprawnie. Znowu wszyscy trzej sędziowie w rundzie trzeciej zgodnie punktowali ją dla Aziza – poprzednie dwie rundy wygrane przez Mahmeda wystarczyły, aby wygrał 29-28, 29-28 i 28-28 (jeden sędzia dał 10-8 dla Aziza). Nie zgadzam się z punktacją 10-8 w ostatniej rundzie, bowiem aby dać jednemu zawodnikowi 10-8 musi on wykazywać cos znaczącego przez dłuższy czas trwania rundy, a to nie miało miejsca. Jednakże jest to nieznaczące, ponieważ biorąc pod uwagę kryteria punktacji MMA, wygrała właściwa osoba.

 Brałem udział w wielu znaczących wydarzeniach i walkach MMA na całym świecie i mogę zapewnić, że właściwa osoba wygrała te walkę – to Khalidov. Trenuję i prowadzę seminaria na całym świecie dla sędziów ringowych i punktowych w MMA. Zgodzę się, że nie była to ładna walka, może nie była taka, której spodziewali się fani, ale w walkach takie rzeczy się po prostu zdarzają – jest to nie do przewidzenia. KSW dokłada wielkich starań ściągając dobrze wyszkolonych sędziów, aby wynik walki był jak najlepiej oceniony.

 Nie rozumiem całego oburzenia i niezrozumienia, które powstało, ale rozumiem, że jest to niesprawiedliwe i nierealne, aby oczekiwać od każdego fana lub dziennikarza MMA, aby znał kryteria oceniania i zasady ich stosowania. Mam nadzieję, że to wyjaśnienie zapewni jasność, że walka została oceniona właściwie.

W tej walce wszystko przebiegło według zasad i właściwy zawodnik wygrał dwie rundy do jednej, bezsprzecznie.

Dziękuję”  – Marc Goddard.

 Łukasz Bosacki

 „Pierwszą rundę oceniłbym dla Mameda 10-9, nie trzeba raczej tej rundy uzasadniać, bo jest jasna i klarowna. Runda numer dwa dla mnie to 10-9 dla Mameda gdyż wykonał więcej akcji ofensywnych, trafiał więcej i miał swój moment we walce, gdy zapiął duszenie trójkątne nogami z którego Aziz musiał uciekać. Runda numer trzy to 10-9 dla Aziza, przewaga Aziza była widoczna, Mamed miał kilka akcji ofensywnych ale jednak więcej dobrych momentów miał Aziz. Cała walka 29-28 dla Mameda Khalidova”.

 Mark Collet

 Khalidov Vs Karaoglu

 Runda 1.

 „Runda zaczyna się z Khalidovem utrzymującym dystans i Karaoglu próbującym go zmniejszyć. Khalidow kopie front kickiem i obrotówką, zachowując dystans i poruszając się na boki. Karaoglu nie wyprowadził żadnego ciosu, szukając zasięgu. Po kilku zwodach, Khalidov nie trafia obrotówki, po której się poślizgnął i rozpoczęła się kulanka z Karaoglu, w której Khalidov był na górze, jednak nie wykorzystał tego. Po szybkim powrocie do stójki, Khalidov znowu kopie front kicki, a Karaoglu nadal nie potrafi znaleźć odpowiedniego zasięgu, aby uderzyć czystym ciosem. Wtedy Khalidov wycofuje się i upada w otwartej gardzie. Sędzia Marc Goddard wznawia walkę w stójce i Khalidov rzuca się po nogę, po chwili siłowania ląduje w pozycji górnej w pół gardzie. Karaoglu trzyma gardę, Khalidov próbuje przejścia i w dosiadzie zakłada dźwignię na stopę, którą Karaoglu broni, ale Khalidov przechodzi do górnej pozycji i ponownie jest w pół gardzie. Khalidov przechodzi za plecy i ma pełną kontrolę co wykorzystuje efektywnym ground & pound. Gong obwieszcza koniec pierwszej rundy, a sędzia doradza Khalidovi, aby uważał ciosy łokciami w tył głowy. Łatwa do oceny 10-9 dla Khalidova.

 Runda 2

 Runda zaczyna się od front kicka Khalidova, po którym ten się poślizgnął i upadł na plecach z otwartą gardą. Karaoglu okopuje kilkoma kopami łydki zawodnika na ziemi, ale sędzia wznawia walkę w stójce. Khalidov minimalnie nie trafia kopnięciem z półobrotu na głowę, po czym uderza prawą i upada na ziemię, czym unika kontrataku Karaoglu. Khalidov wstaje, a Karaoglu śledzi go w klatce szukając miejsca na ciosy, ale nie może zamknąć dystansu. Kolejny front kick i nietrafione kopnięcie z wyskoku powodują poślizgnięcie się Khalidova i pozostanie w parterze w otwartej gardzie. Ta niekonwencjonalna taktyka Khalidova ataku, a później ucieczka od kontrataku w otwartą gardę póki co działa. Wznowienie w stójce i Khalidov trafia prawą ręką, a następnie front kickiem. Karaoglu wciąż nie potrafi trafić nic efektywnego. Gdy Karaoglu się zbliża, Khalidov nie trafia kolejnym ekwilibrystycznym kopnięciem i znowu upada na ziemię z otwartą gardą. Karaoglu goni go z prawym sierpem, Khalidov kopie kolanem z podskoku, ale dostaje prawym kontrą i znowu upada z otwartą gardą. Znowu w stójce Khalidov uderza niskim kopnięciem i schodzi do otwartej gardy. Karaoglu odchodzi i Khalidov wstaje. Mocny lewy sierpowy i później prawy prosty ze strony Khalidova, po którym schodzi do otwartej gardy po raz kolejny. Tym razem Karaoglu idzie za nim na ziemię. Khalidov z dołu uderza hammer fisty i atakuje z trójkątem. Karaoglu przetrzymuje i jest w otwartej gardzie, ale nie udaje mu się uderzyć niczego efektywnie. Jest upomniany przez Marka Goddarda o nielegalnych uderzeniach i wstaje. Znowu w stójce, Khalidov dwa razy uderza prawą ręką i znowu jest w otwartej gardzie na ziemi gdy zabrzmiał gong. Tłum wydaje się niezadowolony z taktyki Khalidova, jednakże jest to kolejna runda 10-9 dla czerwonego narożnika.

 Runda 3

 Obaj zawodnicy dotykają się rękawicami na rozpoczęcie, Karaoglu wydaje się mniej zmęczony z nich dwóch. Trafia dwoma low kickami i wyprowadza kilka ciosów prawą ręką. Khalidov znowu ucieka kierując się do parteru z otwartą gardą po tym jak uderzył front kickiem. Jest od razu podniesiony do stójki tym razem przez sędziego. Karaoglu szuka celu niskimi kopnięciami i kilkoma uderzeniami, ale Khalidov znika mu z zasięgu wycofując się. Khalidov nurkuje po nogę Karaoglu, ale ten usuwa się, a Khalidov ustawia się do otwartej gardy. Karaoglu okopuje łydkę Khalidova kilka razy zanim sędzia ustawia go do stójki. Karaoglu uderza prawym sierpem a następnie prawym overhandem, którym trafia i Khalidov momentalnie znajduje się na ziemi. Wskakuje na nogi z powrotem i uderza kopnięciem z półobrotu po czym upada do otwartej gardy. Ponownie sędzia podnosi Khalidova po czym uderza kilka prawych i zostaje z otwartą gardą. Karaoglu goni go uderzeniami, ale jego przeciwnik znowu upada na matę aby się bronić. Tym razem sędzia ringowy, Marc Goddard zatrzymuje czas i upomina narożnik Khalidova za jego taktykę. Walka jest wznowiona i Khalidov rzuca się na przód z ciosem a następnie wystrzeliwuje, aby złapać stopę Karaoglu. Ten narzuca presję okopując nogę Khalidova. Idzie na przód uderzając, Khalidov próbuje obalenia, ale Karaoglu zostaje na nim i próbuje założyć gilotynę, ale przewrócony zostaje na górze kontrolując głowę. Khalidov ucieka i powraca do otwartej gardy. Karaoglu idzie na przód, ale Khalidov mu ucieka zadając ciosy na nogi oraz solidny prawy na tors. Prawy podbródkowy sprawia, że Khalidov upada. Karaoglu atakuje jego otwartą gardę, ale później odchodzi i Khalidov jest podniesiony. Karaoglu szuka ostatecznego ciosu prawą ręką po czym sygnał gongu kończy walkę. Tym razem taktyka Khalidova nie wystarczyła i Karaoglu wygrywa tę rundę zadając więcej efektownych ciosów. 10-9 dla niebieskiego narożnika.

Finalna punktacja: 29-28 Khalidov.”

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

435 KOMENTARZE

 1. Cieszę się, że takie tuzy potwierdziły to że dobrze wypunktowałem i nie dałem się temu całemu szaleństwu i nie zwatpiłem ani przez chwilę w słuszność decyzji o wygranej Mameda

 2. Ciekawe czy byly naciski, w postaci dalszej wspolpracy. Co by bylo, jesli teza ksw nie znalazla by potwierdzenia u ich PRACOWNIKOW? Wlasnie pracownikow, pracownik nie zgadzajacy sie z kierownictwem, wiadome czym sie konczy.

 3. Tak. Cohones jedynym nie omylnym rozjemcą, w końcu tu każdy jest sędzią ze 100 walkowym doświadczeniem :DC:.

 4. Dla mnie skandalem w tej walce nie jest 2 runda dla Mameda ale brak odebrania punktu w 3 rundzie i brak dogrywki …

 5. Mam nadzieję, że inni zawodnicy wezmą sobie do serca te zasady oceniania walki i na kolejnych galach ksw będziemy mogli obejrzeć, więcej tak wspaniale taktycznie rozegranych pojedynków… Nie tracić panowie na treningach czasu na naukę sprowadzania przeciwnika do parteru. Wystarczy po każdej akcji swojej lub przeciwnika się poślizgnąć i czekać w otwartej gardzie aż przeciwnik się zlituję i pójdzie do tego parteru a tam jakaś próba poddania i runda do przodu.

 6. Proszenie o ocene sedziego, ktory byl arbitrem ringowym w tej walce, zwlaszcza gdy pojawily sie uwagi co do jego pracy, jest dla mnie malo powazne, nawet jesli jest to Marc Goddard.

 7. KSW propaganda dziala w najlepsze
  ciekawe co jutro wymysla poki co organizator, sam zawodnik, sedziowie, "niezalezni" sedziowie, ludzie oplacani przez KSW uwazaja ze Khalidov wygral
  who's next?

 8. nie pierwszy i nie ostatni kontrowersyjny werdykt w MMA. Walka do punktowania w każdą stronę i każdy werdykt do obronienia.

 9. Nie wiem tylko po chuj to robią, tak jakby miało to nagle kogoś przekonać, ze Mamed wygrał. NIE WYGRAŁ I ŻADNE PRÓBY ZAKŁAMYWANIA RZECZYWISTOŚCI TEGO NIE ZMIENIĄ. Naród jest tępy, ale umie ocenić kto komu spuścił wpierdol i gadanie sędziów nikogo nie przekona, że białe jest czarne, a czarne jest białe.

 10. Ernest

  nie pierwszy i nie ostatni kontrowersyjny werdykt w MMA. Walka do punktowania w każdą stronę i każdy werdykt do obronienia.

  w KSW te kontrowersyjne zawsze ida na konto naszych

 11. Aliibaba

  teraz mnie zagioles :joe: ale to chyba jedyny przypadek w historii ksw

  To jest wyjątkowa sytuacja, KSW chciało zrobić sobie na chwilę mistrza zza granicy, na chwilę…

 12. Marc niech się lepiej przyzna, że to on wypaczył wynik całej walki zbyt późnym upomnieniem Mameda. Jeśli upomniałby go w w trakcie drugiej rudny to albo Mamed by dalej uciekał i miałby odebrany w trzeciej rundzie punkt albo by nie uciekał i punktowanie nie byłoby potrzebne.

 13. Przecież Ci sędziowie są podstawieni, albo mieli zapłacone czy się zmówili aby ocenić te walkę na korzyść Mameda, artykuł sponsorowany?

 14. nie znam sie i nie wiem ale ewidentnie kazdy widzial jak Aziz spuszcza wpierdol Mamedowi, a Mamed lata jak Dawid Ozdoba po klatce i sie kladzie na macie i mowi "no chodz, chodz, masz ochotę na male co nie co?"

 15. Jakub Bijan

  Widzimy w niej Mameda schodzącego do parteru z otwartą gardą dość często – ale ważne jest to, że przy każdej próbie przeniesienia walki do parteru, Mamed rozpoczynał to własnym atakiem, głównie obrotowymi kopnięciami. Mamed zaczynał atakować ciosami, a później spadał na ziemię z otwartą gardą, aby atakować z tej pozycji.

  Jakub Bijan

  Runda zaczyna się od front kicka Khalidova, po którym ten się poślizgnął i upadł na plecach z otwartą gardą. Karaoglu okopuje kilkoma kopami łydki zawodnika na ziemi, ale sędzia wznawia walkę w stójce. Khalidov minimalnie nie trafia kopnięciem z półobrotu na głowę, po czym uderza prawą i upada na ziemię, czym unika kontrataku Karaoglu. Khalidov wstaje, a Karaoglu śledzi go w klatce szukając miejsca na ciosy, ale nie może zamknąć dystansu. Kolejny front kick i nietrafione kopnięcie z wyskoku powodują poślizgnięcie się Khalidova i pozostanie w parterze w otwartej gardzie. Ta niekonwencjonalna taktyka Khalidova ataku, a później ucieczka od kontrataku w otwartą gardę póki co działa. Wznowienie w stójce i Khalidov trafia prawą ręką, a następnie front kickiem. Karaoglu wciąż nie potrafi trafić nic efektywnego. Gdy Karaoglu się zbliża, Khalidov nie trafia kolejnym ekwilibrystycznym kopnięciem i znowu upada na ziemię z otwartą gardą. Karaoglu goni go z prawym sierpem, Khalidov kopie kolanem z podskoku, ale dostaje prawym kontrą i znowu upada z otwartą gardą. Znowu w stójce Khalidov uderza niskim kopnięciem i schodzi do otwartej gardy. Karaoglu odchodzi i Khalidov wstaje. Mocny lewy sierpowy i później prawy prosty ze strony Khalidova, po którym schodzi do otwartej gardy po raz kolejny.

  Człowiek całe życie się uczy. Oglądając walkę byłem pewien że Mamed nie daje sobie rady i desperacko ucieka do parteru żeby grać na czas i przetrwać do końca. Byłem zdziwiony że sędzia nie interweniuje przy tak skrajnie pasywnej taktyce polegającej na unikaniu walki.

  Na szczęście dzięki panom sędziom dowiedziałem się że Khalidov tak naprawdę cały czas inicjował ataki, ba! Był niezwykle aktywny, bo z opisu rund odbieram że wyprowadził mnóstwo groźnych ataków po których szybko nurkował w gardę. Tak naprawdę zdominował atakami rywala, biedaczek miał tylko pech i kilka razy się poślizgnął, tzn miał genialną taktykę ataku z jednoczesnym unikiem. Fenomen, biorąc pod uwagę że w 2 rundzie zanotował ledwie 5 ciosów w stójce i 135 sekund spędził nieaktywny w parterze. Zaprawdę leżąc na plecach, trzymając ręce pod głową inicjował kolejne ataki, tak jak to opisujecie. Tak trzymać, zwracam honor, szacunek Panowie!

  PS. Oszczędźcie wstydu Panowie…

 16. Ta, a gdzie odjęty punkt za unikanie walki.Połowę walki mógł równie dobrze spędzić poza klatką i to samo by wyszło

 17. Ksw kontraktując Aziza strzeliło sobie w stopę.Typ nie walczył 5 lat, po czym prawie zdobył pas i sprowadził czarne chmury nad lokomotywą KSW.Nie wierzę w żadne mity, że jego parter taki mocny, ani że obrona przed obaleniami taka dobra

 18. No patrzcie jacy sędziowie łaskawi, a cohones nawet nie trzeba prosić, a ocenią i nawet dobrego słowa o nas nie powiedzą

 19. Ernest

  nie pierwszy i nie ostatni kontrowersyjny werdykt w MMA. Walka do punktowania w każdą stronę i każdy werdykt do obronienia.

  Tu sprawdza się staropolskie przysłowie tylko winny się tłumaczy.

 20. Nic mnie tu nie dziwi. Nie czytałem komentarzy na bieżąco, ani po. Punktacja i ocena oczywista. Też dawałem 29:28 dla Mameda, choć taktyka do zwycięstwa nie do pochwalenia. Jak widać jednak dozwolona by ugrać walkę. To nie przerwa podstawówka, że ten, który się cofa czy leży na plecach przegrywa.

 21. Mamed przegrał i z tego względu wygrał.:mamed: Jaki koń jest, każdy widzi. Nie ma co się dalej egzaltować, bo Ci co mają uwierzyć "komisji ekspertów" to uwierzą. Werdyktu nie zmienią, więc nie widzę celowości tych wszystkich dyskusji.* I tak większość z was kupi ppv na KSW 36.

  * No chyba, że dla inby:werdum:

 22. Kolczu

  Tak. Cohones jedynym nie omylnym rozjemcą, w końcu tu każdy jest sędzią ze 10000 walkowym doświadczeniem

  Pomyliłeś zera. Poprawiłem i pozdrawiam sędzia zza monitora

 23. Orest

  NIE WYGRAŁ I ŻADNE PRÓBY ZAKŁAMYWANIA RZECZYWISTOŚCI TEGO NIE ZMIENIĄ.

  Czyja ręka była w górze? Nie wiesz, że jak dochodzi do decyzji to decydują punktowi, a nie my? Czy jak? W każdej walce, czy przegrywa faworyt czy nie. Aziz za wiele nie zrobił by przekonać sędziów. Bo co, chodził do przodu i trafił 2 razy? W ciągu 15 minut? Gdy Mamed miał kilka dźwigni bliskich, sam pare razy trafił. W parterze miał przewagę większą niż Aziz w stójce. Jego przewaga to była jedynia kontrola oktagonu.Nie chcę się kłócić, ale odnoszę wrażenie, że niektórzy zapo9minają co jest punktowane…Nie decyduje ogólny wygląd walki, czy tego chcemy czy nie.

 24. Born2kill

  Czyja ręka była w górze? Nie wiesz, że jak dochodzi do decyzji to decydują punktowi, a nie my? Czy jak? W każdej walce, czy przegrywa faworyt czy nie. Aziz za wiele nie zrobił by przekonać sędziów. Bo co, chodził do przodu i trafił 2 razy? W ciągu 15 minut? Gdy Mamed miał kilka dźwigni bliskich, sam pare razy trafił. W parterze miał przewagę większą niż Aziz w stójce. Jego przewaga to była jedynia kontrola oktagonu.Nie chcę się kłócić, ale odnoszę wrażenie, że niektórzy zapo9minają co jest punktowane…Nie decyduje ogólny wygląd walki, czy tego chcemy czy nie.

  Na zasadach piwnicy wygrał Mamed.

 25. Najlepiej niech KSW wprowadzi tzw. mężów zaufania (tak jak w komisjach wyborczych), którzy będą czuwali nad prawidłowym punktowaniem walk.:kaczy: Widzę kilku potencjalnych kandydatów na tym forum.:cohon:

 26. Masu

  Na zasadach piwnicy wygrał Mamed.

  W piwnicy nie ma zasad. Na zasadach MMA wygrał. Jak ktoś tego nie rozumie to nie zna zasad i tyle. Pozdrawiam 🙂

 27. Czy ja jestem ślepy, czy żaden z sędziów nie podjął dyskusji na temat głównego zarzutu, czyli unikania przez Mameda walki?
  Oczywistym jest, że na papierze Mamed wygrał – zaliczył więcej sprowadzeń, cały czas kontrolował płaszczyznę walki, nawet ciosów więcej zadał. Temu nikt nie przeczy – główny zarzut odnosi się do unikania przez Mameda walki, co powinno być przez sędziów potraktowane, jako słabość. Najwyraźniej we współczesnym mma można robić biegi długodystansowe, albo skoki przez kozła w klatce i wygrać rundę – przez większą aktywność.
  Wracam jeść czipsy, czy cuś. :popcorn:

 28. Wewiur

  Czy ja jestem ślepy, czy żaden z sędziów nie podjął dyskusji na temat głównego zarzutu, czyli unikania przez Mameda walki?
  Oczywistym jest, że na papierze Mamed wygrał – zaliczył więcej sprowadzeń, cały czas kontrolował płaszczyznę walki, nawet ciosów więcej zadał. Temu nikt nie przeczy – główny zarzut odnosi się do unikania przez Mameda walki, co powinno być przez sędziów potraktowane, jako słabość. Najwyraźniej we współczesnym mma można robić biegi długodystansowe, albo skoki przez kozła w klatce i wygrać rundę – przez większą aktywność.
  Wracam jeść czipsy, czy cuś. :popcorn:

  Unikanie walki może ocenić ringowy odbierając punkt. Nie punktowi sami z siebie. Nikt nie bronił Azizowi iść w gardę Mameda. Paradoksalnie Mamed po prostu wyglądał na chcącego walczyć na macie, nieco skrajniej jak Werdum z Overemeem w Strikeforce. W boksie byłby wyliczony, ale tu gdy rywal leży to musisz go skończyć. Skoro go gonisz po klatce to gdy leży to możesz go dopaść łatwo.. Czemu tego nie robisz skoro jesteś lepszy w MMA?

 29. Born2kill

  Unikanie walki może ocenić ringowy odbierając punkt. Nie punktowi sami z siebie. Nikt nie bronił Azizowi iść w gardę Mameda. Paradoksalnie Mamed po prostu wyglądał na chcącego walczyć na macie, nieco skrajniej jak Werdum z Overemeem w Strikeforce. W boksie byłby wyliczony, ale tu gdy rywal leży to musisz go skończyć. Skoro go gonisz po klatce to gdy leży to możesz go dopaść łatwo.. Czemu tego nie robisz skoro jesteś lepszy w MMA?

  Temu, że jak gość ucieka, to sędziowie nie powinni przyznawać mu inicjatywy w walce. Jak mnie gwałciciel napadnie, a ja ucieknę, to spuszczę mu wpierdol?

 30. Wewiur

  Temu, że jak gość ucieka, to sędziowie nie powinni przyznawać mu inicjatywy w walce. Jak mnie gwałciciel napadnie, a ja ucieknę, to spuszczę mu wpierdol?

  Porównujesz Mieszane Sztuki Walki do ataku gwałciciela?Wewiur no…;]
  Jak Cię gwałciciel napadnie, a Ty się położysz i go udusisz trójkątem lub złamiesz rękę w łokciu balachą to i owszem. Można to uznać za wpierdol na nim 😉 Ucieczkę nie. Który gwałciciel stanie i wycofa się, gdy ofiara będzie leżeć?;) Mamed nie spierdalał, jak ozdoba kiedyś czy nawet Lasota przed Tymkiem, kładł się po własnych ciosach:)

 31. Born2kill

  Porównujesz Mieszane Sztuki Walki do ataku gwałciciela?Wewiur no…;]
  Jak Cię gwałciciel napadnie, a Ty się położysz i go udusisz trójkątem lub złamiesz rękę w łokciu balachą to i owszem. Można to uznać za wpierdol na nim 😉 Ucieczkę nie. Który gwałciciel stanie i wycofa się, gdy ofiara będzie leżeć?;) Mamed nie spierdalał, jak ozdoba kiedyś czy nawet Lasota przed Tymkiem, kładł się po własnych ciosach:)

  juz to napisalem kokainie, tobie tez napisze. jak w parterze sie nic nie dzieje, to sedzia podnosi do stojki, jak w stojce sie nic nie dzieje, to sedzia nie przenosi do parteru. czemu aziz mial sie klasc na mameda?

 32. Madman

  Cieszę się, że takie tuzy potwierdziły to że dobrze wypunktowałem i nie dałem się temu całemu szaleństwu i nie zwatpiłem ani przez chwilę w słuszność decyzji o wygranej Mameda

  bez przesady. Tez to punktowalem dla Mameda ale to moglo pojsc w dwie strony. A walek to byl na przyklad w walce Pearson vs Sanchez. Mam wrazenie ze gdyby jakis inny znany zawodnik na przyklad Materla odjebal cos takiego jak Mamed to afera bylaby znacznie mniejsza. Nie przepadam za nim ale kurwa juz bez przesady.

 33. Za nic w świecie nie obejrzę tej walki ponownie. Kawul, wciąż wisisz mi 40 blach.

  Marc Goddard

  Nie rozumiem całego oburzenia i niezrozumienia, które powstało, ale rozumiem, że jest to niesprawiedliwe i nierealne, aby oczekiwać od każdego fana lub dziennikarza MMA, aby znał kryteria oceniania i zasady ich stosowania.

  Ale można oczekiwać od sędziego Top 5 na świecie, że nie będzie 15 razy upominał leżaka, tylko odejmie ten cholerny punkt, co sprawi, że albo walka zmieni przebieg, albo wygra właściwy zawodnik.

 34. Goddard jedzie innym od laików a sam nie miał na tyle rozumu by odjąć punk za notoryczne unikanie walki.

 35. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym atakiem jest obrona, czy jakoś tak

  Spoiler

  @Jakub Bijan gdybyście jednak kończyli brać pieniądze od KSW, to moglibyście napisać artykuł "Sędziowie MMA na prośbę MMAROCKS oceniają walkę Mameda Chalidowa z Azizem Karaoglu". Dla obiektywizmu wybierzcie tych, którzy w wywiadach deklarowali punktacje walki dla Aziza

  Spoiler

  @Madman marzy ci się praca w KSW ? Któryś temat w którym pucujesz się tą swoją punktacją :poke:

 36. Temat powinien brzmiec. "Sedziowie MMA – oplacani przez KSW – oceniaja walke chalidowa z karaoglu".

  Widze, ze chlopaki brna dalej…

 37. :kaczy::kaczy::poke:

  maniak19884

  marzy ci się praca w KSW ? Któryś temat w którym pucujesz się tą swoją punktacją

  No pewnie ze tak!
  Ghost minimum

 38. Ciekawe czy ten raport ujrzałby światło dzienne gdyby ci 3 sędziowie widzieliby jednak wygraną Aziza. Wątpię.

 39. Przestańcie już, za przeproszeniem, pierdolić, internetowe mądrale.

  Mizerność tej walki przykryła słuszność werdyktu sędziowskiego. Nawet tak dobry ruch ze strony KSW jak poproszenie sędziów nie związanych z organizacją ( Bosy i Collett ) o jej ocenę jest dla was dowodem korupcji i brnięcia w kłamstwo. Na szczęście duet "K&L" szybko się uczy, następnym razem nie będą mieli wątpliwości, że należy sięgać po wybitnych specjalistów z zakresu sędziowania z forum Cohones, a nie jednych z najbardziej uznanych sędziów na świecie. Swoimi komentarzami udowadniacie, jak mglistą macie wiedzę na temat kryteriów sędziowania.

  Rozumiem złość ludzi, którzy wydali 40 zł na tą padakę, ale cała ta zadyma z werdyktem jest tak rozdmuchana, że można już ją umieścić na liście największych polskich afer obok katastrofy smoleńskiej i przekrętu Amber Gold.

 40. Laikike1

  Hejtowałem KSW zanim to było modne. Nie zabierzecie mi tego. :mamed:

  @Laikike1 No patrząc na to, że masz więcej lajków niż komentarzy to musiałeś im w każdym poście dopie*dalać :mamed:

 41. Robert Górski

  Przestańcie już, za przeproszeniem, pierdolić, internetowe mądrale.

  Mizerność tej walki przykryła słuszność werdyktu sędziowskiego. Nawet tak dobry ruch ze strony KSW jak poproszenie sędziów nie związanych z organizacją ( Bosy i Collett ) o jej ocenę jest dla was dowodem korupcji i brnięcia w kłamstwo. Na szczęście duet "K&L" szybko się uczy, następnym razem nie będą mieli wątpliwości, że należy sięgać po wybitnych specjalistów z zakresu sędziowania z forum Cohones, a nie jednych z najbardziej uznanych sędziów na świecie. Swoimi komentarzami udowadniacie, jak mglistą macie wiedzę na temat kryteriów sędziowania.
  Rozumiem złość ludzi, którzy wydali 40 zł na tą padakę, ale cała ta zadyma z werdyktem jest tak rozdmuchana, że można już ją umieścić na liście największych polskich afer obok katastrofy smoleńskiej i przekrętu Amber Gold.

  Jak dobrze posłuchać głosu rozsądku w tym temacie.

 42. Dominik Durniat

  Jak dobrze posłuchać głosu rozsądku w tym temacie.

  A z Jankiem już rozmawiałeś?

 43. Robert Górski

  Przestańcie już, za przeproszeniem, pierdolić, internetowe mądrale.

  Mizerność tej walki przykryła słuszność werdyktu sędziowskiego. Nawet tak dobry ruch ze strony KSW jak poproszenie sędziów nie związanych z organizacją ( Bosy i Collett ) o jej ocenę jest dla was dowodem korupcji i brnięcia w kłamstwo. Na szczęście duet "K&L" szybko się uczy, następnym razem nie będą mieli wątpliwości, że należy sięgać po wybitnych specjalistów z zakresu sędziowania z forum Cohones, a nie jednych z najbardziej uznanych sędziów na świecie. Swoimi komentarzami udowadniacie, jak mglistą macie wiedzę na temat kryteriów sędziowania.
  Rozumiem złość ludzi, którzy wydali 40 zł na tą padakę, ale cała ta zadyma z werdyktem jest tak rozdmuchana, że można już ją umieścić na liście największych polskich afer obok katastrofy smoleńskiej i przekrętu Amber Gold.

  podpisuje się stopą! :applause:

 44. Robert Górski

  Przestańcie już, za przeproszeniem, pierdolić, internetowe mądrale.

  Mizerność tej walki przykryła słuszność werdyktu sędziowskiego. Nawet tak dobry ruch ze strony KSW jak poproszenie sędziów nie związanych z organizacją ( Bosy i Collett ) o jej ocenę jest dla was dowodem korupcji i brnięcia w kłamstwo. Na szczęście duet "K&L" szybko się uczy, następnym razem nie będą mieli wątpliwości, że należy sięgać po wybitnych specjalistów z zakresu sędziowania z forum Cohones, a nie jednych z najbardziej uznanych sędziów na świecie. Swoimi komentarzami udowadniacie, jak mglistą macie wiedzę na temat kryteriów sędziowania.
  Rozumiem złość ludzi, którzy wydali 40 zł na tą padakę, ale cała ta zadyma z werdyktem jest tak rozdmuchana, że można już ją umieścić na liście największych polskich afer obok katastrofy smoleńskiej i przekrętu Amber Gold.

  Borys również chuja się zna. A i na ten temat wypowiedział się bardziej dosadnie niż my na forum. Borys hejter.

 45. Po czasie stwierdzam, że nie tyle punktowi zje*bali, co ringowy. Punktację jak dowiódł Cloud można obronić, natomiast Goddard powinien wcześniej upomnieć Mameda, a w razie braku poprawy odjąć punkt za unikanie walki. Można się spierać czy druga runda była 10-9 czy 10-10, ale istotą sprawy jest ten cholerny punkt, którego nie odjęto, a który prawdopodobnie doprowadziłby do dogrywki i w rezultacie (bardzo prawdopodobnej) wygranej Aziza.

 46. Współczuje wam jeżeli wszędzie widzicie korupcje, przekręt, 'dogadanie się'. Takie życie musi być ciężkie, nawet głupi spacer na zakupy robi się jak wyprawa do dżungli. Wszyscy wypowiadają się na temat sędziowania, założe się że żaden za was nigdy nie siedział pod klatka (ja też nie) a niektóre wypowiedzi świadczą o tym jakby co niektórzy mieli wypunktowane 100 walk w UFC, 200 w PLMMA i 20 w 'środku'. Nawet głos @Bosy który jest ogólnie szanowany, nawet na tym forum, jest dla was głosem 'przekupionego sprzedawczyka'. Jak pisałem wcześniej, walka jest na tyle trudna do punktacji że KAŻDY wynik można uargumentować zgodnie z przepisami. Niektórym zaś życzę więcej chłodnej głowy w życiu jak i na forum. Miłego dnia.

 47. Arlovski

  Borys również chuja się zna. A i na ten temat wypowiedział się bardziej dosadnie niż my na forum. Borys hejter.

  Borys jest zawodnikiem. Pozostali panowie są sędziami. Chyba że podobnie jak Mirek jesteś zdania, że zawodnik jest najbardziej kompetentny do wszystkiego, co związane ze sportem ? Walczenia, sędziowania, promotorki, menedżmentu ?
  Zresztą nie jest powiedziane, że po ponownym przestudiowaniu walki i Borys nie zmieniłby zdania, kierując się kryteriami a nie prywatnymi odczuciami co do przebiegu walki.

 48. Ależ się bronią, ależ się bronią. Na prawdę uważacie, że zakrzyczycie rzeczywistość? Możecie jeszcze 100 razy powtórzyć, że Mamed wygrał, ale większość widzów ma to głęboko w poważaniu, bo wie co widziała. A widziała walkę, którą wygrał Aziz. Kropka.

 49. Narazie bwcie się dobrze w towarzystwie Kijowskiego! Kogo jeszcze sciągną Tusca czy SS Szulca ?

 50. Z każdym takim artykułem/materiałem przekonują mnie tylko żeby mieć jeszcze bardziej wyjebane w tą organizację. Na mnie już nie zarobią nawet złotóweczki tak trzymać!:fingers: rzygam już tym KSW- Mamed styl!:facepalm:

 51. Arlovski

  Borys również chuja się zna. A i na ten temat wypowiedział się bardziej dosadnie niż my na forum. Borys hejter.

  Idziesz chłopie bo bandzie. Ja rozumiem, piątunio, ciepło jest, ale stawianie Borysa jako autorytetu sędziowskiego? No tak…ciepło jest.

  Dla mnie również ta walka to była padaka. Zgadzam się też z tym, że dupy dał ringowy. Punktowi do tego nic nie mają.

  Edit: ilu z krzykaczy wykupi kolejne ppv na KSW? Wszyscy? Jeśli nawet żaden to czy dla KiL zrobi to jakąś różnicę? Heh… Panowie zejdzie na ziemię. "Black Belt" na Cohones nie przekłada sie na świat realny…

 52. s3pp

  Idziesz chłopie bo bandzie. Ja rozumiem, piątunio, ciepło jest, ale stawianie Borysa jako autorytetu sędziowskiego? No tak…ciepło jest.

  Dla mnie również ta walka to była padaka. Zgadzam się też z tym, że dupy dał ringowy. Punktowi do tego nic nie mają.

  wszyscy na hali i przed TV widzieli wygraną Aziza, największy problem w tym że większość ocenia tę 'walke' przez pryzmat fikołków i ostatniej rundy.

 53. Z opisu walki i poszczegolnych rund, przedstawionej przez tych sedziow wynika ,ze to byla niesamowita batalia, ze Mamed byl niezwykle aktywny i zostawił serce w klatce ,walczył do upadłego a jego fikołki to były ataki z gardy :facepalm:

  [I][B]Marc Goddard[/B][/I]

  Mamed zaczynał atakować ciosami, a później spadał na ziemię z otwartą gardą, aby atakować z tej pozycji.

  To jest najlepsze haha no tak tylko ,ze Aziz jego przeciwnik ciagle stał na nogach to jak mozna atakowac z gardy przeciwnika w stojce ? az sie chce to skomentowac ,ze co to w ogole za banialuki.

  Dla wsyzskich idiotów ktorzy mowia ,ze Aziz mogl isc do parteru, przypominam ,ze walka zaczyna sie w stojce i jesli chcesz walczyc z przeciwnikiem w parterze to go musisz tam do cholery sprowadzic i utrzymac. a nie fiknac na dupe i zapraszac przeciwnika zeby sie na tobie polozyl.
  Jesli w parterze sie nic nie dzieje, lub przeciwnik wychodzi do stojki, jest w stojce itp sytuacje to walke sie podnosi do stojki.
  KSW wybrało kilku sedziow ktorzy maja zdanie zbiezne z ich i ktore jest im na reke proste, (abusredem jest zapraszanie do oceny sedziego ktory w ten werdykt jest zamieszany ) gdybysmy My spolecznosc cohones wybrali sobie 3 sedziow ktorzy maja zdanie ,ze Mamed przegral to udowodnilibysmy,ze Mamed przegral wiec prawda jest taka ,ze ludzie ktorzy widzieli te walke, zawodnicy a takze sedziowie w wieksosci maja zdanie ,ze Mamed przegrał i powinien pas mistrza oddac a to co teraz widzimy to zaklinanie rzeczywiostosci i wmawianie ogólowi ,ze sie myli a KSW ma racje w mysl powiedzenia kłamstwo wypowiedziane tysiac razy staje sie prawda.

 54. Fr33d0m

  Z opisu walki i poszczegolnych rund, przedstawionej przez tych sedziow wynika ,ze to byla niesamowita batalia, ze Mamed byl niezwykle aktywny i zostawił serce w klatce ,walczył do upadłego a jego fikołki to były ataki z gardy :facepalm:

  To jest jakaś abstrakcja. Rozumiem uznać, że Mamed udał więcej ciosów ale upadek, żeby atakować z gardy? To jest tak głupie, że tylko jakiś biały pas bjj, zajawiony na maksa graplingiem, mógłby to wymyślić.

 55. Robert Górski

  Borys jest zawodnikiem. Pozostali panowie są sędziami. Chyba że podobnie jak Mirek jesteś zdania, że zawodnik jest najbardziej kompetentny do wszystkiego, co związane ze sportem ? Walczenia, sędziowania, promotorki, menedżmentu ?
  Zresztą nie jest powiedziane, że po ponownym przestudiowaniu walki i Borys nie zmieniłby zdania, kierując się kryteriami a nie prywatnymi odczuciami co do przebiegu walki.

  Nie uważam, że jakikolwiek zawodnik jest alfą i omegą ale jego wpis pokazuje, że nie tylko hejtery z cohones nie zgadzają się z decyzja sędziów. Może więcej zawodników ma podobną opinię do Borysa tylko nie każdy ma odwagę powiedzieć to głośno? Czym ma się kierować gość oceniający walkę jak nie prywatnymi odczuciami? Odczuciami co do przebiegu pojedynku, a nie prywatnymi sympatiami.

 56. Ernest

  wszyscy na hali i przed TV widzieli wygraną Aziza, największy problem w tym że większość ocenia tę 'walke' przez pryzmat fikołków i ostatniej rundy.

  Wszyscy to znaczy kto? Krzysiek Ibisz? Paulina Sykut-Jerzyna z małżonkiem czy może bracia Mroczek albo Mati "Biały Węgorz" Borek?
  Widziałem jak to wyglądało… jednym słowem słabo. Nie znaczy to jednak, że na kartach punktowych również będzie tak wyglądać. Jesli Aziz chciał wygrać z mistrzem to po co zostawiał to w rękach sędziów?
  Mam w miarę sensowną analizę tej walki okiem ludzi, którzy zajmują się tym na codzień (niestety nie mają 10k komentów na Cohones). Trochę rozsądku bo jakoś więcej w tym nienawiści do samego M niż chłodnej głowy.

  Tekstów o opłaceniu sędziów nie chce mi się nawet komentować…

 57. Masu

  To jest jakaś abstrakcja. Rozumiem uznać, że Mamed udał więcej ciosów ale upadek, żeby atakować z gardy? To jest tak głupie, że tylko jakiś biały pas bjj, zabawiony na maksa graplingiem, mógłby to wymyślić.

  Masu, bez urazy, ale jako wybraniec ludu jakim jesteś pasem i pod kim???;)

 58. s3pp

  Idziesz chłopie bo bandzie. Ja rozumiem, piątunio, ciepło jest, ale stawianie Borysa jako autorytetu sędziowskiego? No tak…ciepło jest.

  Przywołanie Borysa nie świadczy o tym, że traktuje go jako autorytet sędziowski. Wojek pisał, że nie ma człowieka w branży który dałby walkę Azizowi. Wiadomo, że cohones to tylko gimnazjaliści, wiec przywołałem Borysa. Zawodnika, człowieka KSW.

 59. s3pp

  Masu, bez urazy, ale jako wybraniec ludu jakim jesteś pasem i pod kim???;)

  Mam najwięcej lajków, to chyba jasne że znam się na MMA

 60. Jak udało się dowiedzieć Waszemu honorowemu redaktorowi, pani Leokadia Schabowa, wybrana niedawno nr 1 wśród polskich kucharzy, bardzo przeżyła reakcję internautów, którzy odbierali jej palmę pierwszeństwa w tym konkursie.
  Żródła zbliżone do nowej Królowej Polskiej Kuchni poinformowały, że pani Leokadia poprosiła specjalistów o ocenę jej potraw w konfrontacji z daniami innych kulinarnych tuzów naszego kraju.

  Spoiler: Wyniki Audytu
 61. Orest

  Ależ się bronią, ależ się bronią. Na prawdę uważacie, że zakrzyczycie rzeczywistość? Możecie jeszcze 100 razy powtórzyć, że Mamed wygrał, ale większość widzów ma to głęboko w poważaniu, bo wie co widziała. A widziała walkę, którą wygrał Aziz. Kropka.

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

 62. Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

  To pewnie wyniki z sondażu smsowego w Dzień Dobry TVN:DC:

 63. Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

  Nas się nie da kupić:mamed:

 64. Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

  Myslę że problem w tym, że tu nikt nie wziął do łapy ołówka i kartki, nie odpalił stopera i puścił sobie tej walki ze spokojną głową. Wszyscy widzieli że publika gwizdała, Mamed robił fikołki, to przegrał. Borys (wzruszony zdobyciem pasa przez Gamera) to potwierdził więc na pewno to przekręt.

 65. Assocati

  Mirek jednak zawsze ma racje ! CYRK !

  Chyba nie zawsze, skoro ostatnio bronił tego werdyktu

 66. Orest

  Ależ się bronią, ależ się bronią. Na prawdę uważacie, że zakrzyczycie rzeczywistość? Możecie jeszcze 100 razy powtórzyć, że Mamed wygrał, ale większość widzów ma to głęboko w poważaniu, bo wie co widziała. A widziała walkę, którą wygrał Aziz. Kropka.

  Bardzo fajnie, że jesteś pewny swego, ale ja też. Myślisz ze jak wszędzie będziesz pisał koniec KROPKA to w końcu kogoś przekonasz? Myślisz tez ze wszystkim tak zależy żeby zakrzywic rzeczywistość i na sile promować zwycięstwo Mameda? Chcesz czy nie takie są fakt i punktacja się broni. Szczerze nie interesuje mnie kariera Mameda i jego występy dopóki nie będzie rewanżu z Materla. Jest mi delikatnie mówiąc obojętny ale mimo tego nie będę oszukiwal sam siebie i twierdził że przegrał.

 67. Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

  Skad masz takie dane statystyczne ? bo z tego co ja widze na fb Mameda itp fanpejdzach to jest odwrotnie.
  Wiec przstan juz razem z KSW uprawiac ten PR zaklamujacy obraz tej walki a moze wez ta energie skieruj w taki sposob aby uswiadomic duetowi K&L zeby zmienili i doprecyzowali przepisy aby nie dochodzilo do takich walk juz i kontrowersji.
  [QUOTE="Marcin Jabłoński, Chcesz czy nie takie są fakt i punktacja się broni[/QUOTE]

 68. Marcin Jabłoński

  Chcesz czy nie takie są fakt i punktacja się broni.

  Marcin, powiedz to Michalskiemu i Motylewskiemu – wg nich wygrana Mameda raczej obronić się nie jest w stanie.

 69. Marcin Jabłoński

  Bardzo fajnie, że jesteś pewny swego, ale ja też. Myślisz ze jak wszędzie będziesz pisał koniec KROPKA to w końcu kogoś przekonasz? Myślisz tez ze wszystkim tak zależy żeby zakrzywic rzeczywistość i na sile promować zwycięstwo Mameda? Chcesz czy nie takie są fakt i punktacja się broni. Szczerze nie interesuje mnie kariera Mameda i jego występy dopóki nie będzie rewanżu z Materla. Jest mi delikatnie mówiąc obojętny ale mimo tego nie będę oszukiwal sam siebie i twierdził że przegrał.

  Jak cczytam takie cos ,ze punktacja sie broni to rece opadaja, punktacja sie broni rowniez w punktujac dla Aziza i dajac jemu zwyciestwo to raz a dwa a dwa Mamed za sama swoja postawe i unikanie walki powinien zostac ukarany i te walke przegrac.
  mamed niech robi seminaria ze swojego stylu walki" Zabojcze fikołki Mameda" pokaze to zawodnikom jak wygrywac walki bo teraz to wszyscy zle robia przeciez , bija sie okladaja ,sprowadzaja do parteru, kontroluja tam , nie daja przeciwnikowi parteru opuscic a tu prosze przychodzi Mamed fik na dupe do otwartej gardy , przeciwnik w tym samym czasie stoi na nogach i to jeszcze Azizowi sie zarzuca ,ze nie poszedl do parteru hahaha

  Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

  Skad masz takie dane statystyczne ? bo z tego co ja widze na fb Mameda itp fanpejdzach to jest odwrotnie.
  Wiec przstan juz razem z KSW uprawiac ten PR zaklamujacy obraz tej walki a moze wez ta energie skieruj w taki sposob aby uswiadomic duetowi K&L zeby zmienili i doprecyzowali przepisy aby nie dochodzilo do takich walk juz i kontrowersji.

 70. Fr33d0m

  Skad masz takie dane statystyczne ? bo z tego co ja widze na fb Mameda itp fanpejdzach to jest odwrotnie.
  Wiec przstan juz razem z KSW uprawiac ten PR zaklamujacy obraz tej walki a moze wez ta energie skieruj w taki sposob aby uswiadomic duetowi K&L zeby zmienili i doprecyzowali przepisy aby nie dochodzilo do takich walk juz i kontrowersji.

  Na przepisach UFC wyszlo by to samo. Tam nie raz dochodzilo do takich samych decyzji, ze zawodnik "wizualnie" lepszy przegrywal, bo system punktacji jest taki, a nie inny. Sa tylko dwa wyjscia: 5 rund albo nie zostawianie walki do oceny sędziowskiej.

 71. Ok, ludzie, calm your tits. To była walka o pas intergalaktyczny KSW, a nie jakieś znaczące trofeum :DC:

  robio te analizy borowiki, jakby świat się miał skończyć

 72. Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny. Tylko tu na forum taki beton :).

  Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

 73. Ale

  Fr33d0m

  Jak cczytam takie cos ,ze punktacja sie broni to rece opadaja, punktacja sie broni rowniez w punktujac dla Aziza i dajac jemu zwyciestwo to raz a dwa a dwa Mamed za sama swoja postawe i unikanie walki powinien zostac ukarany i te walke przegrac.
  mamed niech robi seminaria ze swojego stylu walki" Zabojcze fikołki Mameda" pokaze to zawodnikom jak wygrywac walki bo teraz to wszyscy zle robia przeciez , bija sie okladaja ,sprowadzaja do parteru, kontroluja tam , nie daja przeciwnikowi parteru opuscic a tu prosze przychodzi Mamed fik na dupe do otwartej gardy , przeciwnik w tym samym czasie stoi na nogach i to jeszcze Azizowi sie zarzuca ,ze nie poszedl do parteru hahaha

  Skad masz takie dane statystyczne ? bo z tego co ja widze na fb Mameda itp fanpejdzach to jest odwrotnie.
  Wiec przstan juz razem z KSW uprawiac ten PR zaklamujacy obraz tej walki a moze wez ta energie skieruj w taki sposob aby uswiadomic duetowi K&L zeby zmienili i doprecyzowali przepisy aby nie dochodzilo do takich walk juz i kontrowersji.

  Sęk w tym, że zasady KSW się sprawdzają, tylko że… w tej walce ich nie stosowano. Patrz runda remisowa czy 10-8. Śmieszy mnie konsekwentne pomijanie tematu odjęcia punktu. Bo przecież połowa trzeciej rundy to odpowiedni moment na pierwsze ostrzeżenie prawda?

 74. Marcin Jabłoński

  Bardzo fajnie, że jesteś pewny swego, ale ja też. Myślisz ze jak wszędzie będziesz pisał koniec KROPKA to w końcu kogoś przekonasz?

  Mogę zadać to samo pytanie Tobie i reszcie przekonanej o zwycięstwie Mameda. Kolejne wasze analizy nikogo więcej nie przekonają:)

 75. Orest

  Mogę zadać to samo pytanie Tobie i reszcie przekonanej o zwycięstwie Mameda. Kolejne wasze analizy nikogo więcej nie przekonają:)

  Tylko ja nie pisze koniec kropka i nie uważam ludzi sądzących ze wygrał Aziz za idiotów działających na zlecenie cohones.
  Zresztą nieważne mam to w dupie. Gdybyście uważali ze przegrał Cipek skonczylibyscie z dożywotnimi banami 😀

 76. Marcin Jabłoński

  Tylko ja nie pisze koniec kropka i nie uważam ludzi sądzących ze wygrał Aziz za idiotów działających na zlecenie cohones.
  Zresztą nieważne mam to w dupie. Gdybyście uważali ze przegrał Cipek skonczylibyscie z dożywotnimi banami 😀

  Nigdy nie nazwałem nikogo idiotą, a że ta sędziowska analiza jest zlecona przez KSW to nawet tytuł newsa to sugeruje, więc w czym problem? K&L postawili tezę, sędziowie ją udowodnili ( o zgrozo, ale przypadek:D), a ja mogę to wyśmiać, jak 90% użytkowników tego forum.

 77. Orest

  K&L postawili tezę, sędziowie ją udowodnili

  na jakiej podstawie stwierdzasz że zlecenie polegało na tym że 'Macie udowdnić wygraną Mameda' a nie 'Prosimy o obiektywną ocene tej walki'?

 78. Żałość i wstyd. Zacznę od tego, że od samego początku przekonywałem ludzi, że punktowi nie popełnili błędu, zakładając, że nie mają mocy odbioru punków za różne rodzaje fauli (bo słyszałem też wersję, że jednak mają).
  Fajnie, że KSW spytało ważnych sędziów o opinię, szkoda, że spytali się nie o to, o co toczy się spór. Powtarzam po innych po raz setny- chodzi o nieodjęcie punktu za pasywność przez ringowego! Nie wiem, ile razy trzeba to powtarzać, żeby dotarło (30-27 też "przypadkowo" ominął ten temat). A już poproszenie Goddarda, który ZJEBAŁ JAK DEBIUTANT NA ALMMIE o ocenę jego pracy zakrawa o kpinę.

 79. Ernest

  na jakiej podstawie stwierdzasz że zlecenie polegało na tym że 'Macie udowdnić wygraną Mameda' a nie 'Prosimy o obiektywną ocene tej walki'?

  Zapytali 10 sędziów i wybrali 3. Napisali im uzasadnienia, pozdro Wojek, i dali do podpisania tyk, którzy chcieli.

 80. Ernest

  na jakiej podstawie stwierdzasz że zlecenie polegało na tym że 'Macie udowdnić wygraną Mameda' a nie 'Prosimy o obiektywną ocene tej walki'?

  Choćby na podstawie tego, że K&L zwycięstwo Aziza jest nie na rękę, a dziwnym trafm 100% sędziów zaangażowanych do oceny walki widziało wygraną Mameda, kiedy większość ma inne zdanie na ten temat. No przypadek w chuj.

 81. Ernest

  na jakiej podstawie stwierdzasz że zlecenie polegało na tym że 'Macie udowdnić wygraną Mameda' a nie 'Prosimy o obiektywną ocene tej walki'?

  Wysyłam ci zaproszenie na jutrzejszy marsz KOD na pierwszą linie frontu autobus podjedzie pod twój dom o 8.30 posiłki napoje i Gazeta Wyborcza GRATIS

 82. Masu

  Zapytali 10 sędziów i wybrali 3. Napisali im uzasadnienia, pozdro Wojek, i dali do podpisania tyk, którzy chcieli.

  Smoleńsk.

 83. Oświadczenie:
  Pełna dominacja Gazaeva w parterze i samej walce, taktycznie schodził na ziemię – był bardzo ofensywny w swoich ruchach – cały czas szukał obalenia sam będąc obalonym wcześniej przez samego siebie. Trzeba być totalnym ignorantem żeby nie docenić taktycznego kunsztu jakim wykazał się Rosjanin – błędna decyzja sędziego ringowego w drugiej rundzie – dlaczego dał Mikhaiłowi ostrzeżenie za pasywność? Niezrozumiałe – przecież 'klatkooctagonoring control' – był po stronie niedźwiedzia z Dagestanu. Warto zwrócić uwagę, że zwycięzca cały czas wywierał presję na zdumionym Gluhovie ochoczo podskakując na kolanie – tym samym zaganiał go pod linosiatkę i obalał. Kostia długo nie miał pomysł jak zakończyć tę walkę, został totalnie zdominowany przez Gazaeva i jego umiejętności zapaśnicze. Nielegalne kopnięcie w głowę (drugie) kiedy Gazaev był w parterze było tylko wyrazem ogromnej frustracji i braku chęci do dalszej walki. Gdyby walka miała zostać rozstrzygnięta przez sędziów punktowych w moim odczuciu najwłaściwszym byłby werdykt 30-27 dla Michałka, chociaż 30-26 też by można obronić. Wg. moich obliczeń zwycięzca walki był prawie 6 minut w pozycjach dominujących. Dziwię się, że Rosjanin nie stoczył od tamtej pory żadnej walki. Czyżby Kostia wybił mu "walki" z głowy?

  Nie rozumiem też reakcji fanów po zakończeniu pojedynku i tego, że gwizdali. Przecież to taktyczna walka dekady, następnym razem będzie lepiej dla nich i MMA jeśli zostaną w domu i zamiast kupić bilet na galę kupią po prostu coś innego co będą potrafili docenić. Na MMA znają się tyle co nic, a mają jakieś oczekiwania – prawda jest taka, że jeśli w ogóle mają jakiś pas to na cohones.

 84. TYTUS

  Wysyłam ci zaproszenie na jutrzejszy marsz KOD na pierwszą linie frontu autobus podjedzie pod twój dom o 8.30 posiłki napoje i Gazeta Wyborcza GRATIS

  nie miałem dziadka w SB niestety nie mam o co walczyć.

 85. Oryginalny tytuł tej informacji prasowej od KSW brzmiał: "Trzej wybitni sędziowie jednogłośnie punktują walkę wieczoru dla Chalidowa".

 86. Masu

  Wierzysz w sztuczną mgłę, wybuch czy Tuska z kombinerkami?

  to raczej ludzie z 'elity cohones' są specjalistami od teorii spiskowych i ogólnych niewytłumaczalnych zbiegów okoliczności tworzonych na potrzeby forum.

 87. Skad masz takie dane statystyczne ? bo z tego co ja widze na fb Mameda itp fanpejdzach to jest odwrotnie.
  Wiec przstan juz razem z KSW uprawiac ten PR zaklamujacy obraz tej walki a moze wez ta energie skieruj w taki sposob aby uswiadomic duetowi K&L zeby zmienili i doprecyzowali przepisy aby nie dochodzilo do takich walk juz i kontrowersji.[/QUOTE]

  Ale co mają doprecyzować? W KSW punktuje się walki według Unfied rules, to co mieliby zmieniać?

 88. Ernest

  na jakiej podstawie stwierdzasz że zlecenie polegało na tym że 'Macie udowdnić wygraną Mameda' a nie 'Prosimy o obiektywną ocene tej walki'?

  Jak obiektywny moze byc sedzia zamieszany w sprawe?

 89. Odnośnie betonu, który istnieje TYLKO na Cohones. Pierwsza strona komentarzy na Onecie. Racja, racja. Cały świat akceptuje werdykt, tylko Cohones chuje.

  [​IMG]

 90. Tak mi się jeszcze skojarzyło.

  Pan Wasilewski też był kiedyś młodym borowikiem, mocno udzielał się na 'bokserze' jako szeregowy forumowicz. W pewnym momencie stwierdził, że przez tych złych hejterów i redaktorów, którzy nie chcą pisać mu laurek – do tego inba goni inbę – nikt się go nie słucha, więc kazał założyć własny portal ringpolska, a "swoim" bokserom zakazał udzielania wywiadów dla bokser.org.

 91. Cloud

  Odnośnie betonu, który istnieje TYLKO na Cohones. Pierwsza strona komentarzy na Onecie. Racja, racja. Cały świat akceptuje werdykt, tylko Cohones chuje.

  [​IMG]

  Nie no przestań, wszyscy już zmienili zdanie, my też zmieńmy, bo Mamed przecież to wygrał. A te 2-3mln oglądających to się na sędziowaniu nie znają.

 92. Ernest

  Myslę że problem w tym, że tu nikt nie wziął do łapy ołówka i kartki, nie odpalił stopera i puścił sobie tej walki ze spokojną głową. Wszyscy widzieli że publika gwizdała, Mamed robił fikołki, to przegrał. Borys (wzruszony zdobyciem pasa przez Gamera) to potwierdził więc na pewno to przekręt.

  Dokładnie tak było. Sam pokazywałem kilku ludziom, którzy byli przekonani o wałku, ten pojedynek i kiedy oglądali bez komentarza, na spokojnie, zmieniali front.

  Co do Borysa jestem przekonany, że nie oglądał tej walki jeszcze raz, a umówmy się, wiem jak wygląda oglądanie gali przez ludzi na backstage'u. Wszyscy stoją razem i cały czas komentują, więc wystarczy, że ktoś kilka razy rzuci hasło (jak w wypadku komentarza) – "Łoo, Mamed to przegra" i zaczyna działać psychologia tłumu. Sam nie raz byłem w takiej sytuacji i na gorąco źle oceniałem walkę. Niewykluczone, że na spokojnie też dałby starcie Azizowi, ale póki to nie była chłodna opinia to ma merytorycznie taką samą wartość jak to, co powiedział Piotrek zaraz po gali, który też to starcie oglądał jako kibic w tym momencie.

 93. W dupach się co poniektórym poprzewracało. Jak można kurwa wygrać walkę unikając walki? To są jakieś jaja.

 94. Czy możemy już zakończyć tę inbę i przejść do kolejnej? Ta jest już stara, zużyta, a kolejne obrony Mameda przypominają tłumaczenia @Born2kill dlaczego nie pojechał na galę, która odbyła się w jego ogródku*

  *lepiej się ogląda w telewizorze

 95. kaczka41

  Poniżej analiza przebiegu walki przez innego eksperta od mma:

  Kaczka, daj z napisami. Ruskiego trochę już nie pamiętam, zrozumiałem tylko parę zdań:
  walczyły dwa chuje
  chujowo zachował się od połowy 2 rundy ten chuj z pasem
  chujowa decyzja o braku odjęcia punktu w 3 rundzie
  chojowo, że trzeba było za to płacić

 96. Panowie z redakcji MMAROCKS nie mozecie poprosic 10 zagranicznych sedziow o ich ocene walki? Kiedys pare razy bylo cos takiego przy kontrowersjach i wtedy nie ma szczekania, ze cos jest na zamowienie.

 97. Dominik Durniat

  Przecież na MMADecisions nie ma żadnych wyników poza tymi kibiców. Chyba nie uważasz tego za opinię ekspertów?

  Dominik – twierdziłeś, że WSZYSCY na spokojnie przestają krytykować werdykt i bronią wygranej Mameda i tylko my jesteśmy zabetonowani.
  Więc pokazuję, że nie wszyscy 😉

 98. Dominik Durniat

  Przecież na MMADecisions nie ma żadnych wyników poza tymi kibiców. Chyba nie uważasz tego za opinię ekspertów?

  Borowik miałem Ci nie odpowiadać ale co Ty pieprzysz? Wchodzisz tutaj i mówisz, ze tylko na cohones inba. Ludzie pokazują Ci screeny, że wcale nie tylko tutaj – ba na onetach jadą jeszcze mocniej. MMAdecisions tez pokazuje jaki stosunek do tej "walki" mają kibice MMA nie tylko w Polsce…no to na koniec wyjeżdżasz, że kibice to nie eksperci. Boisz się, że już wywiadu z Mamedem czy Aslanem nie będzie co? Albo Kawul nie da akredytacji? Ja to jestem jeszcze w stanie zrozumieć ale jak masz pisać takie głupoty to dla własnego dobra nie pisz nic. Bez kitu.

 99. Cloud

  Odnośnie betonu, który istnieje TYLKO na Cohones. Pierwsza strona komentarzy na Onecie. Racja, racja. Cały świat akceptuje werdykt, tylko Cohones chuje.

  [​IMG]

  Na fb KSW to samo. Są też jednak komentarze, że Mamed walkę wygrał. Oto kilka z nich:
  Zaoferował więcej, po prostu 🙂

  Ja się zgadzam z Sędziami, Mamed szczerze pokazał więcej, i pokazał ogólnie nawet więcej techniki, ocenione dobrze, Mamed ma pewne prywatne problemy i życzę mu żeby się rozwiązały pozytywnie, nie był całym sobą ale wygrał i punkty są dobrze przyznane, zaoferował więcej

  15 minut z Karaoglu??? Nie no, szacun.

  Dla mnie tez Mamed wygral , pierwsza i druga runda dla niego, w trzeciej oslabl, ale mial prawo do chwili slabosci,
  a po drugie wytrzymal 15 min z karaoglu, szacun wielki:)

 100. bartba

  Borowik miałem Ci nie odpowiadać ale co Ty pieprzysz? Wchodzisz tutaj i mówisz, ze tylko na cohones inba. Ludzie pokazują Ci screeny, że wcale nie tylko tutaj – ba na onetach jadą jeszcze mocniej. MMAdecisions tez pokazuje jaki stosunek do tej "walki" mają kibice MMA nie tylko w Polsce…no to na koniec wyjeżdżasz, że kibice to nie eksperci. Boisz się, że już wywiadu z Mamedem czy Aslanem nie będzie co? Albo Kawul nie da akredytacji? Ja to jestem jeszcze w stanie zrozumieć ale jak masz pisać takie głupoty to dla własnego dobra nie pisz nic. Bez kitu.

  Nie mówię, że wszyscy już są za Mamedem. Pisałem tylko, że większość kibiców, moim zdaniem, przekona to, co robi KSW. Zwyczajni kibice zobaczą, że największe autorytety punktują na korzyść Mameda i zaczną się zastanawiać. Pisząc, że tylko tu jest beton, miałem na myśli to, że dalej spora część komentarzy zamiast skupić się na wymianie opinii odnosi się do przekonania, że KSW jest w stanie przekonać sędziów, żeby punktowali zgodnie z ich wolą i że Ci sędziowie poszliby na taki układ :). No chyba ktoś tu jest oderwany od realiów.

 101. Halny

  W dupach się co poniektórym poprzewracało. Jak można kurwa wygrać walkę unikając walki? To są jakieś jaja.

  Jako że jesteśmy na forum stulejarzy.
  Skoro można uprawiać seks z własną ręką, to można też wygrać walkę spieprzając przed rywalem.

 102. Dominik Durniat

  Nie mówię, że wszyscy już są za Mamedem. Pisałem tylko, że większość kibiców, moim zdaniem, przekona to, co robi KSW. Zwyczajni kibice zobaczą, że największe autorytety punktują na korzyść Mameda i zaczną się zastanawiać. Pisząc, że tylko tu jest beton, miałem na myśli to, że dalej spora część komentarzy zamiast skupić się na wymianie opinii odnosi się do przekonania, że KSW jest w stanie przekonać sędziów, żeby punktowali zgodnie z ich wolą i że Ci sędziowie poszliby na taki układ :). No chyba ktoś tu jest oderwany od realiów.

  Pokaz mi tych przekonanych:D

 103. Cloud

  Odnośnie betonu, który istnieje TYLKO na Cohones. Pierwsza strona komentarzy na Onecie. Racja, racja. Cały świat akceptuje werdykt, tylko Cohones chuje.

  [​IMG]

  WŁADIMIR = @TYTUS, Sopel Wzwodu = @halibut, reszta też z cohones… kogo chcesz oszukać Tomasz???

  @bartba nie byłem pewien na fb, już ogarnięte! 🙂

 104. Wewiur

  Jako że jesteśmy na forum stulejarzy.
  Skoro można uprawiać seks z własną ręką, to można też wygrać walkę spieprzając przed rywalem.

  seks z reka uprawia sie od wiekow, a jakby jakis gladiator unikal walki, to kciuk w dol i elo

 105. Orest

  Pokaz mi tych przekonanych:D

  Myślę, że będzie ich widać za kilka tygodni/przed kolejną galą. Wtedy przekonamy się, czy te działania KSW działały. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie są one kierowane do ludzi, którzy wchodzą na cohones, tylko do kibiców KSW?

 106. Nie pracuję i nie mam zamiaru podłapać żadnej fuchy w KSW, dlatego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Mamed tej walki nie wygrał.

 107. Szady

  Nie pracuję i nie mam zamiaru podłapać żadnej fuchy w KSW, dlatego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Mamed tej walki nie wygrał.

  Same here.

 108. Szady

  Nie pracuję i nie mam zamiaru podłapać żadnej fuchy w KSW, dlatego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Mamed tej walki nie wygrał.

  A fikołki?

 109. Niebywale śmieszy mnie wyzywanie Cohones ignorując tym samym inne miejsca w sieci. Cała branża tak robi. Na Cohones ludzie krytykują Mameda, a na Onecie jadą mu jakieś 3x gorzej z brutalnymi i prymitywnymi hejtami, i co? I Mamed obraża się na MMARocks, a Onetowi nadal udziela wywiadów ponieważ #FuckLogic. Teraz tak samo. KSW i Mamed są jechani w każdym zakątku Internetu, ale to na Cohones beton i domorośli eksperci bo użytkownicy ośmielają się kwestionować werdykt. Ciekawi mnie taka wybiórczość w ocenianiu fanów.

 110. Cloud

  Niebywale śmieszy mnie wyzywanie Cohones ignorując tym samym inne miejsca w sieci. Cała branża tak robi. Na Cohones ludzie krytykują Mameda, a na Onecie jadą mu jakieś 3x gorzej z brutalnymi i prymitywnymi hejtami, i co? I Mamed obraża się na MMARocks, a Onetowi nadal udziela wywiadów ponieważ #FuckLogic. Teraz tak samo. KSW i Mamed są jechani w każdym zakątku Internetu, ale to na Cohones beton i domorośli eksperci bo użytkownicy ośmielają się kwestionować werdykt. Ciekawi mnie taka wybiórczość w ocenianiu fanów.

  Na wykopie pojawila sie petycja aby go wyrzucic z UE ale to pewnie przez dzialana cohones :mamed:

 111. Kapitan Ameryka

  Na wykopie pojawila sie petycja ze by go wyrzucic z UE ale to pewnie przez dzialana cohones :mamed:

  Czyżbyś miał to na myśli? Na pewno to nie Cohones?

  [​IMG]

 112. Nie rozumiem tylko, co to ma do rzeczy? Opisałem dokładnie, co miałem na myśli, mówiąc o betonie, a wy o wyrzucaniu Mameda z kraju. Chyba nie chcą go zlinczować za to, że niesłusznie wygrał :D?

 113. Dominik Durniat

  Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie są one kierowane do ludzi, którzy wchodzą na cohones, tylko do kibiców KSW?

  :DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC:

 114. Cloud

  Niebywale śmieszy mnie wyzywanie Cohones ignorując tym samym inne miejsca w sieci. Cała branża tak robi. Na Cohones ludzie krytykują Mameda, a na Onecie jadą mu jakieś 3x gorzej z brutalnymi i prymitywnymi hejtami, i co? I Mamed obraża się na MMARocks, a Onetowi nadal udziela wywiadów ponieważ #FuckLogic. Teraz tak samo. KSW i Mamed są jechani w każdym zakątku Internetu, ale to na Cohones beton i domorośli eksperci bo użytkownicy ośmielają się kwestionować werdykt. Ciekawi mnie taka wybiórczość w ocenianiu fanów.

  a potem kawul gada, ze i tak hardkorowi to 0,1% wszystkich fanow i wbija w nich cwela 😀 ale jak jest inba, to wszyscy mowia o cohones. kurwa mac 😀

 115. Dominik Durniat

  Nie mówię, że wszyscy już są za Mamedem. Pisałem tylko, że większość kibiców, moim zdaniem, przekona to, co robi KSW. Zwyczajni kibice zobaczą, że największe autorytety punktują na korzyść Mameda i zaczną się zastanawiać. Pisząc, że tylko tu jest beton, miałem na myśli to, że dalej spora część komentarzy zamiast skupić się na wymianie opinii odnosi się do przekonania, że KSW jest w stanie przekonać sędziów, żeby punktowali zgodnie z ich wolą i że Ci sędziowie poszliby na taki układ :). No chyba ktoś tu jest oderwany od realiów.

  Jako prawdziwy dziennikarz powinieneś kierować się obiektywizmem (mogę, się mylić – nie jestem ekspertem). Gdyby samemu KSW zależało na kulturalnej wymianie opinii, której wymagasz od "betonu" to oprócz laurki wystawionej przez "światowej klasy ekspertów" przedstawiliby też inne – takie które by pokazały że 'walka' była bardzo kontrowersyjna ale – owszem – można było ją różnie punktować. Bez kitu takie kwestie trzeba Ci tłumaczyć? Co Ty robiłeś na tym dziennikarstwie? Czy jeśli z grona 20 ekspertów 10 będzie miało inną od drugiej połowy, a ja jako dziennikarz przedstawię 2 trafiające w moje gusta i będę bronił ich jak swoje – tak wg. Ciebie wygląda dziennikarstwo? Czy Ty po prostu sobie trollujesz? To nie jest nic osobistego ale stary – skoro mówisz o sobie z dumą, że jesteś dziennikarzem, a głosisz takie herezje to ten kraj jest już stracony. Boje się pomyśleć jakie znajome Ci borowiki pracują w wyborczych, tvnach, tvp i innych.

  @Cloud bo tylko na cohones chce o tym dyskutować. Przecież jakby taki Borowik głosił swoje poglądy na onecie to by miał około czterech wyświetleń i groźby śmierci w komentarzach. Tam nikt by nie chciał z nim gadać.

 116. Dominik Durniat

  Nie rozumiem tylko, co to ma do rzeczy? Opisałem dokładnie, co miałem na myśli, mówiąc o betonie, a wy o wyrzucaniu Mameda z kraju. Chyba nie chcą go zlinczować za to, że niesłusznie wygrał :D?

  Za to, że niesłusznie wygrał, lincz się należy sędziom.
  Mamedowi należy się za te isisowe przyśpiewki przed walką.

 117. Dominik Durniat

  Nie rozumiem tylko, co to ma do rzeczy? Opisałem dokładnie, co miałem na myśli, mówiąc o betonie, a wy o wyrzucaniu Mameda z kraju. Chyba nie chcą go zlinczować za to, że niesłusznie wygrał :D?

  Na kraju nie skonczymy:DC:

 118. Dominik Durniat

  Myślę, że będzie ich widać za kilka tygodni/przed kolejną galą. Wtedy przekonamy się, czy te działania KSW działały. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie są one kierowane do ludzi, którzy wchodzą na cohones, tylko do kibiców KSW?

  Dominik o czym Ty mówisz? Tak jak jestem w stanie zgodzić się, po części, z Twoimi wcześniejszymi wypowiedziami, tak tu idziesz chyba w złym kierunku.
  O jakich kibicach KSW piszesz? Czekasz na etat? Wydawało mi się, że ludzie są kibicami MMA jako dyscypliny, a nie KSW jako oganizacji, która to organizuje w ramach tej dyscypliny "zawody".
  Identyfikujesz się z firma (bo inaczej nie można ich nazwać), która wbija to, co lubi wbijac trener Andrzej w takich malyczkich jak my. Uważasz, że tym ugrasz? Chyba nie bierzesz za przykład Wojka?

 119. MysticBęben

  Za to, że niesłusznie wygrał, lincz się należy sędziom.
  Mamedowi należy się za te isisowe przyśpiewki przed walką.

  To zapraszamy do OLN. Będziesz mógł to powiedzieć wszystkim innowiercom. Podać Ci grafik zajęć?

 120. s3pp

  To zapraszamy do OLN. Będziesz mógł to powiedzieć wszystkim innowiercom. Podać Ci grafik zajęć?

  Jaki masz pas i pod kim?

 121. bartba

  Jako prawdziwy dziennikarz powinieneś kierować się obiektywizmem (mogę, się mylić – nie jestem ekspertem). Gdyby samemu KSW zależało na kulturalnej wymianie opinii, której wymagasz od "betonu" to oprócz laurki wystawionej przez "światowej klasy ekspertów" przedstawiliby też inne – takie które by pokazały że 'walka' była bardzo kontrowersyjna ale – owszem – można było ją różnie punktować. Bez kitu takie kwestie trzeba Ci tłumaczyć? Co Ty robiłeś na tym dziennikarstwie? Czy jeśli z grona 20 ekspertów 10 będzie miało inną od drugiej połowy, a ja jako dziennikarz przedstawię 2 trafiające w moje gusta i będę bronił ich jak swoje – tak wg. Ciebie wygląda dziennikarstwo? Czy Ty po prostu sobie trollujesz? To nie jest nic osobistego ale stary – skoro mówisz o sobie z dumą, że jesteś dziennikarzem, a głosisz takie herezje to ten kraj jest już stracony. Boje się pomyśleć jakie znajome Ci borowiki pracują w wyborczych, tvnach, tvp i innych.

  Ty, ale czy ktoś blokuje inne opinie? Sam wziąłem do audycji Motyla, a wiedziałem, że punktuje dla Aziza. KSW ma prawo robić to, co uważa za słuszne. Naszym zadaniem jest konfrontowanie różnych opinii, co chociażby zrobiłem w swojej audycji czy TJ w Szklanej Szczęce. Gdzie widzisz kłopot?
  Problem polega na tym, że gdy my (redaktorzy mmarocks) uważamy, że wygrał Mamed, to jesteśmy pseudodziennikarzami (fajnie, że się znalazłem w tym gronie razem z TJ-em, to miłe towarzystwo), a jak za Azizem to spoko chłop i redaktor roku :D.
  P.S. I na tym zakończę, bo i tak za dużo czasu straciłem tutaj.

  Pozdro!

 122. Szady

  Nie pracuję i nie mam zamiaru podłapać żadnej fuchy w KSW, dlatego z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Mamed tej walki nie wygrał.

  Mateusz Smoter

  Same here.

  Nie jesteście z branży

 123. bartba

  Jako prawdziwy dziennikarz powinieneś kierować się obiektywizmem (mogę, się mylić – nie jestem ekspertem).

  Może warto dodać że przy tej gali Dominik był pomocnikiem (ale nie pracownikiem) KSW ? Troszkę to niektórym zmieni sposób dyskusji.

 124. Gaara

  seks z reka uprawia sie od wiekow, a jakby jakis gladiator unikal walki, to kciuk w dol i elo

  Jak już jesteśmy w temacie (jak można wypunktować walkę dla Mameda):

 125. s3pp

  To zapraszamy do OLN. Będziesz mógł to powiedzieć wszystkim innowiercom. Podać Ci grafik zajęć?

  Ale wiesz, że lincz nie polega na tym, że przyjadę tam na 3 innowierców, tylko proporcje muszą być zachwiane w drugą stronę? Dużo potrafię, ale tłumem nie jestem :DC:

 126. bartba

  Jaki masz pas i pod kim?

  Pasek skórzany, no name, pod pępkiem, nad ch…no chyba, że chłostam jakiś damski tyłek;):star wars:

 127. 10-ciu sędziów wypowiedziało się na temat werdyktu. Pięciu się z decyzją zgodziło, pięciu nie. KSW wzięło trzech, którzy się zgodzili. Deczko manipulacji by obronić swój werdykt. Dziwne, że nie skorzystali z opinii Michalaka, że żaden z cytowanych sędziów nie wspomniał o odjęciu punktu, a Marc Goddard (ringowy) twierdzi, że nie było migania się od walki.

 128. Mateusz Smoter

  Może warto dodać że przy tej gali Dominik był pracownikiem KSW ? Troszkę to niektórym zmieni sposób dyskusji.

  :DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC:

  Nie moge dzisiaj:cryme:

 129. Mateusz Smoter

  Może warto dodać że przy tej gali Dominik był pracownikiem KSW ? Troszkę to niektórym zmieni sposób dyskusji.

  @Dominik Durniat nie chwaliłeś się, że bronisz pracodawcy :mamed: Twoja wiarygodność rośnie z minuty na minutę. Jestem już prawie przekonany :DC:

 130. Ja tam do Mameda pretensji nie mam, dał gorszą walkę, trudno. Pozostawia posmak decyzja (pomimo, że nie trawię Aziza). Rozumiem, że zależnie od tego jakby się spojrzało na walkę, to można ten werdykt podciągnąć pod jedną i drugą wygraną (już nie mówiąc, że w drugiej mógł spokojnie paść remis).

  Natomiast krytykowanie Cohones jest nie w porządku, bo wszyscy się śmieją z KSW, nawet na zagranicznych forach jak przeczytacie jakieś opinie, to zrozumiecie. Obrońcy decyzji powiedzcie mi proszę, co by się stało gdyby przyjechał zawodnik zza granicy i walczył dokładnie tak jak Mamed. Odebrałby może pas Mamedowi? Nie zostałby wygwizdany, bo jak oskarżacie ,,co zagraniczne to lepsze''? Zostałby wygwizdany sto razy bardziej, walki by nie wygrał, zostałby skrytykowany przez wszystkich i nigdy więcej na KSW nie zawalczy. Mamed jednak ma ogromne zasługi, więc oczywistym jest że nie w porządku byłyby takie konsekwencje, jednak obrońcy werdyktu przemyślcie, czy gdyby walka toczyła się w drugą stronę z takim samym przebiegiem, czy bronilibyście decyzji straty pasa Mameda. Nie ma takiej opcji, a walkę ocenia się za walkę, a nie za zasługi dla organizacji.

 131. Nie pracowałem dla KSW, chyba że pomoc przy przełożeniu plakatów albo dodaniu jakiegoś wpisu – kiedy poprosił mnie o to kolega – uznajecie za pracę.

 132. Witam Państwa,
  dziś w kolejnym programie kulinarnych podróży gościmy na Cohones.Tym samym Cohones,na którym codziennie przepływa fala bez uzasadnionego hejtu.Fala jest tak duża,że aż dotarła do Francji i zatopiła Paryż.
  Przejdźmy jednak do tego co najbardziej nas interesuje czyli danie główne.Dziś specjalnie dla Państwa przygotuje zupę grzybową,a naszym głównym składnikiem będzie Borowik Ponury.

  Spoiler: Składniki
  Spoiler: Przepis

  Warto zauważyć,że Borowik Ponury ma żółtą główkę
  [​IMG]

  Życzę Smacznego,
  Robert Makłowicz

 133. Robert Górski

  Swoimi komentarzami udowadniacie, jak mglistą macie wiedzę na temat kryteriów sędziowania.

  Marcin Jabłoński

  Bardzo fajnie, że jesteś pewny swego, ale ja też. Myślisz ze jak wszędzie będziesz pisał koniec KROPKA to w końcu kogoś przekonasz? Myślisz tez ze wszystkim tak zależy żeby zakrzywic rzeczywistość i na sile promować zwycięstwo Mameda? Chcesz czy nie takie są fakt i punktacja się broni. Szczerze nie interesuje mnie kariera Mameda i jego występy dopóki nie będzie rewanżu z Materla. Jest mi delikatnie mówiąc obojętny ale mimo tego nie będę oszukiwal sam siebie i twierdził że przegrał.

  Dominik Durniat

  Pisząc, że tylko tu jest beton, miałem na myśli to, że dalej spora część komentarzy zamiast skupić się na wymianie opinii odnosi się do przekonania, że KSW jest w stanie przekonać sędziów, żeby punktowali zgodnie z ich wolą i że Ci sędziowie poszliby na taki układ

  Zawsze jestem otwarty na dyskusję, @Cloud opisując walkę podał argumenty za 2 rundą dla Mameda, że ze względu na próbę poddania można by ją punktować dla Czeczena. Nie zgadzam się z tym, ale dla mnie to jest argument i z nim mogę polemizować. Nie mam żalu do tego że ktoś ma odmienne zdanie, mam żal że ktoś chce zrobić ze mnie idiotę, opisując desperackie uniki i grę na czas jako wirutozerską, ofensywną taktykę. Tak właśnie robią Ci "wybitni sędziowie" którzy tragikomiczne fikołki określają jako ataki kończone ucieczką w otwartą gardę. Facet w rundzie oddał 5 celnych ciosów w stójce, a z opisu wynika jakby dominował i wyprowadzał atak za atakiem. Przepraszam, ale dla przypomnienia…

  Jeśli krytykujecie opinie cohones i uważacie że są mało merytoryczne, to proszę odnieście się i szczerze oceńcie, czy pady Mameda w 2 rundzie były inicjacją ataków, czy grą na czas. Przypomnę że Khalidov, komentatorzy, widownia na hali, widzowie przez TV, Janusze, miłośnicy MMA, po walce byli przeświadczeni że Czeczen to przegrał. Teraz robi się atmosferę jakoby wygrana Mameda była oczywista. Jeśli chcecie kogoś przekonać, to podawajcie ARGUMENTY, a jedyny argument jaki przeczytałem podał póki co @Cloud , reszta ogranicza się do ucieczek o niekompetencji oceniających na cohones, nie popierając tego argumentami.

 134. Nie, żebym tam jakoś specjalnie bronił Mameda czy KSW, ale czemu, do chuja, Aziz ani razu chociaż nie udał, że zamierza sprać fikołkarza, kiedy ten wykonywał swoje kilkanaście samoobaleń? No okazji nie brakowało. Nikt nie mówi tu o jakimś masakrycznym g & p, po co narażać się na technikę kończącą, ot jakiś młotek, próba łokcia czy cokolwiek. Ani razu nie spróbował tego zrobić przy kilkunastu(!) samoobaleniach, chociaż parę "ciosów" i wynik mógłby być zupełnie inny. Nie pomógł sobie ani odrobinę… Żeby nie było, nie uważam, żeby Mamed wygrał, ale widziałem większe wałki w MMA

 135. bobyflex

  Nie, żebym tam jakoś specjalnie bronił Mameda czy KSW, ale czemu, do chuja, Aziz ani razu chociaż nie udał, że zamierza sprać fikołkarza, kiedy ten wykonywał swoje kilkanaście samoobaleń? No okazji nie brakowało. Nikt nie mówi tu o jakimś masakrycznym g & p, po co narażać się na technikę kończącą, ot jakiś młotek, próba łokcia czy cokolwiek. Ani razu nie spróbował tego zrobić przy kilkunastu(!) samoobaleniach, chociaż parę "ciosów" i wynik mógłby być zupełnie inny. Nie pomógł sobie ani odrobinę…

  Przecież miał prawie dopiętą gilotynę :mamed:

 136. Maestro08

  Ja tam do Mameda pretensji nie mam, dał gorszą walkę, trudno. Pozostawia posmak decyzja (pomimo, że nie trawię Aziza). Rozumiem, że zależnie od tego jakby się spojrzało na walkę, to można ten werdykt podciągnąć pod jedną i drugą wygraną (już nie mówiąc, że w drugiej mógł spokojnie paść remis).

  Natomiast krytykowanie Cohones jest nie w porządku, bo wszyscy się śmieją z KSW, nawet na zagranicznych forach jak przeczytacie jakieś opinie, to zrozumiecie. Obrońcy decyzji powiedzcie mi proszę, co by się stało gdyby przyjechał zawodnik zza granicy i walczył dokładnie tak jak Mamed. Odebrałby może pas Mamedowi? Nie zostałby wygwizdany, bo jak oskarżacie ,,co zagraniczne to lepsze''? Zostałby wygwizdany sto razy bardziej, walki by nie wygrał, zostałby skrytykowany przez wszystkich i nigdy więcej na KSW nie zawalczy. Mamed jednak ma ogromne zasługi, więc oczywistym jest że nie w porządku byłyby takie konsekwencje, jednak obrońcy werdyktu przemyślcie, czy gdyby walka toczyła się w drugą stronę z takim samym przebiegiem, czy bronilibyście decyzji straty pasa Mameda. Nie ma takiej opcji, a walkę ocenia się za walkę, a nie za zasługi dla organizacji.

  Przyznam że już mnie KSW przekonało do decyzji Ale faktycznie twój przykład mnie odprzekonał hehe

 137. Mateusz Smoter

  Może warto dodać że przy tej gali Dominik był pomocnikiem (ale nie pracownikiem) KSW ? Troszkę to niektórym zmieni sposób dyskusji.

  @Dominik Durniat myśle ,ze powinienes juz w ogole skonczyc to bredzenie swoje w temacie Mameda i ostatniej walki jego oraz piosenki do ktorej wychodzil Aziz bo Twoja wiarygodnosc jest zerowa , ewidentnie przypochlebiasz sie KSW bo mam wrazenie ,ze chcesz tam sobie uwic ciepla posadke.
  a juz pisanie o betonie na cohones podczas gdy na onecie , facebooku i innych miejscach sieci pisza to samo , co wiecej jada bardzo mocno epitetami i obrazliwie to tego juz nie widzisz i pomijasz milczeniem, jestes zaklamany i kompletnie niewiarygodny.
  a tutaj masz link do oceny sedziow innych niz tych od KSW
  http://mmanasto3.ubf.pl/news.php?readmore=225

 138. Dominik Durniat

  Własnie większość widzów zaczyna zauważać, że werdykt był słuszny.

  Jakoś mnie to nie dziwi. Okazuje się przecież, że Mamed taka bidusia i generalnie czeczen po prostu sięgnął po swoje ekwilibrystyczne techniki, ale jako że tak mu smutno, to już trzeba dać spokój i uznać, że wygrał. Oczywiście nie zapominając w tej retoryce, że Aziz to już niemal chrześcijanin 🙂

  Pamiętaj Dominiku, że kłamstwo powtarzane 1000 razy wcale nie staję się prawdą, jeszcze nam trochę brakuje do Orwellowskiej rzeczywistości.

 139. bobyflex

  Nie, żebym tam jakoś specjalnie bronił Mameda czy KSW, ale czemu, do chuja, Aziz ani razu chociaż nie udał, że zamierza sprać fikołkarza, kiedy ten wykonywał swoje kilkanaście samoobaleń? No okazji nie brakowało. Nikt nie mówi tu o jakimś masakrycznym g & p, po co narażać się na technikę kończącą, ot jakiś młotek, próba łokcia czy cokolwiek. Ani razu nie spróbował tego zrobić przy kilkunastu(!) samoobaleniach, chociaż parę "ciosów" i wynik mógłby być zupełnie inny. Nie pomógł sobie ani odrobinę…

  No właśnie spróbował i stąd dał KSW pretekst do wysędziowania walki dla Mameda. Przecież gdyby nie próbował coś ugrać po samoobaleniu Mameda i nie poszedł do parteru, sędzia kazałby Mamedowi wstać i próby zapięcia trójkąta by nie było. Teraz tylko wciskają że przewortki Mameda były akcjami ofensywnymi, a Aziz dał dupy bo nie wchodził do płaszczyzny Mameda kiedy ten nawet nie próbował go obalić? Polecam obejrzeć walkę Overeema z Werdumem, była dokładnie taka sama sytuacja, tylko Werdum upadał przynajmniej w kierunku Reema i próbował go obalić. Tam jednak sędziowie nie mieli wątpliwości i dali 30-27 Reemowi (jeden chyba 29-28), a Werdum bił się chociaż trochę w stójce.

 140. Dominik Durniat

  Ty, ale czy ktoś blokuje inne opinie? Sam wziąłem do audycji Motyla, a wiedziałem, że punktuje dla Aziza. KSW ma prawo robić to, co uważa za słuszne. Naszym zadaniem jest konfrontowanie różnych opinii, co chociażby zrobiłem w swojej audycji czy TJ w Szklanej Szczęce. Gdzie widzisz kłopot?
  Problem polega na tym, że gdy my (redaktorzy mmarocks) uważamy, że wygrał Mamed, to jesteśmy pseudodziennikarzami (fajnie, że się znalazłem w tym gronie razem z TJ-em, to miłe towarzystwo), a jak za Azizem to spoko chłop i redaktor roku :D.
  P.S. I na tym zakończę, bo i tak za dużo czasu straciłem tutaj.

  Pozdro!

  Czyli ogólnie masz ochotę przypucować się do K&L w gratisie – tak z wewnętrznej potrzeby? Co Ci tam obiecali? Używaną oponę od stara czy paszport Polsatu? Może masz nadzieję pójść drogą Wojka? Widać było już jakiś minimalny progres w Twoim podejściu do produktów jakie wypuszczasz to postanowiłeś wpaść na inbe roku i wpierdolić sobie kilka samobójów. Przyjść i pocisnąć grupę swoich jedynych odbiorców. Następny co szybko zapomina gdzie tak naprawdę nabijał pierwsze słupki wyświetleń i kiedy znalazł się bliżej ludzi o których wcześniej mówił i pisał – pogłaskali go po głowie – zaczyna mu odpierdalać i sra do gniazda z którego nawet jeszcze dobrze nie wyfrunął.

 141. Nie ma co już się wściekać. Ta cała szopka tylko wnerwia nas kibiców, oby już takich przedstawień nie było dane nam oglądać. Dajmy na luz bo i tak nic z tym nie zrobimy.

 142. Halny

  W dupach się co poniektórym poprzewracało. Jak można kurwa wygrać walkę unikając walki? To są jakieś jaja.

  Tak samo jak można wygrać rajd Paryż-Dakar jadąc całą trasę na wstecznym 😀

 143. co nie zmienia faktu, ze walka była do dupy, Aziz już nie walczyć z braćmi, Aziz już tylko bić niewiernych.

 144. Maestro08

  No właśnie spróbował i stąd dał KSW pretekst do wysędziowania walki dla Mameda. Przecież gdyby nie próbował coś ugrać po samoobaleniu Mameda i nie poszedł do parteru, sędzia kazałby Mamedowi wstać i próby zapięcia trójkąta by nie było.

  – No próbował – jedna próba, po której władował się w pseudo-trójkąt, na kilkanaście prób samoobaleń. No chyba, że jest tak cienki w parterze, że każda, nawet najbardziej nieśmiała próba młotka z jego strony narażała go na skończenie ze strony Mameda – to wtedy rozumiem jego strategię.

 145. bitzgrzyt

  co nie zmienia faktu, ze walka była do dupy, Aziz już nie walczyć z braćmi, Aziz już tylko bić niewiernych.

  Jak pewnie zauważyłeś (jeśli chociaż prześledziłeś całą dyskusję), próbujemy tu rozmawiać nie mieszając w to wątków religilnych. Masz parę tematów gdzie możesz dać upust swoim poglądom. Jeśli nie znajdziesz, pisz to @TYTUS , da Ci wytyczne:mamed:

 146. @Dominik Durniat Nie jestem oczywiście fanem wyrzucania Mamedu z kraju, ani tego żeby pisać cokolwiek o nim niemiłego, jednak uważam że nie można wygrać walki unikając jej, a wliczanie jako atak kiedy Mamed się rzuca w inną stronę niż jest przeciwnik, a pasywność Aziza kiedy nie wchodzi w płaszczyznę Mameda po jego samoobaleniu jest naciągane, no ale nie o tym.
  Powiedz mi szczerze, gdyby teraz walczył powiedzmy Jay Silva z Mamedem, walka przebiegałaby identycznie, tylko w drugą stronę i sędziowie daliby wygraną Mamedowi, to pisałbyś ,,zła decyzja sędziów, Mamed powinien stracić pas''? Czy raczej coś w stylu ,,Jay nie powinien już walczyć dla tej organizacji, unikał walki, niegodne sportowca, powinien oddać gażę'' itd (żeby nie było właśnie za zasługi Mameda nie zgodziłbym się z opiniami typu, żeby go wyrzucić czy przyciąć gażę). Jestem jakoś dziwnie przekonany, że gdyby Mamed wygrał w takiej sytuacji i zachował pas, nawet byś się nie zająknął żeby próbować bronić decyzji sędziowskiej, bo nie byłoby czego. Rozumiem, że poznałeś Mameda osobiście, kibicujesz mu, ale chyba z dziennikarskiego obowiązku trzeba sobie wyobrazić, co by było gdyby na przykład na miejscu Aziza był Mamed.

 147. Dobrze że wczoraj piłem i jeszcze mnie trzyma bo na trzeźwo bym tego nie ogarnął. Szkoda że nie ma jeszcze opinii z 5 innych sędziów którzy daliby to Mamedowi 29-28.

 148. bobyflex

  – No próbował – jedna próba, po której władował się w pseudo-trójkąt, na kilkanaście prób samoobaleń. No chyba, że jest tak cienki w parterze, że każda, nawet najbardziej nieśmiała próba młotka z jego strony narażała go na skończenie ze strony Mameda – to wtedy rozumiem jego strategię.

  Nie musi być do dupy w parterze, żeby nie chcieć wchodzić w płaszczyznę w której lepiej czuje się rywal. Szczerze gdybym ja walczył zamiast Aziza w drugiej rundzie bym nawet nie próbował wchodzić do parteru, nie lubię tej pozycji bo łatwo w coś wpaść, zwłaszcza jak walczysz z kimś takim jak Mamed. Ja osobiście wolę walczyć z dołu, bo masz tam więcej możliwości (oczywiście nie przy dosiadzie). Z góry Aziz mógł tylko walić młotki, ale jeśli Mamed podłączony nie był (a trudno żeby był, skoro wywracał się jak Aziz podchodził na odległość dwóch metrów) to na chłodno wystarczyło jakby przepuścił jedną rękę i podejrzewam, że byłoby po walce. Nie wspominając o tym, że Aziz był kontuzjowany o czym każdy wiedział i nie mógł za bardzo walczyć w parterze. Poważnie, obejrzyj walkę Reema z Werdumem w Strikeforce. Typowa walka grappler vs striker, tylko że Werdum przynajmniej próbował go obalać.

  Zresztą ile walk w historii mieliśmy grappler vs striker? Grappler próbuje obalać strikera, ten się nie daje i wali młoty, proste. Tylko nie przypominam sobie, żeby jakiś grappler kładł się sam i prosił strikera do wejścia w jego płaszczyznę, a później żeby striker był krytykowany że tego nie zrobił. Przecież to ku*wa chore.

 149. A jeszcze jedno – zaraz czeka nas walka striker vs grappler, czyli Asia z Gadelhą. Uważacie, że Gadelha przyjmując taktykę jak Mamed jest w stanie wygrać mistrzostwo? To jest Asia do niej idzie, ta robi pad i jest zaliczane jako próba ataku? Trochę obiektywizmu, nie wyobrażam sobie żeby Asia mogła stracić pas jakby Gadelha z nią walczyła w taki sposób. Prędzej uwierzę że Gadelha straciłaby angaż w UFC niż Asia pas.

  • Werdykt Mamed – Karaogli
  • Talibańskia muzyka na wejściu Karaoglu
  • Talibańskie przyśpiewki Mameda do talibańskiej muzyki
  • Borowikowanie
  • Obrona powyższego :joer:

  Mam o powyższym swoje zdanie ale wolę :coffeepc: i :popcorn: oraz polecam posłuchać w trakcie imby

 150. Dominik Durniat

  Myślę, że będzie ich widać za kilka tygodni/przed kolejną galą. Wtedy przekonamy się, czy te działania KSW działały. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie są one kierowane do ludzi, którzy wchodzą na cohones, tylko do kibiców KSW?

  Bawią mnie wszystkie twoje komentarze. Za kilka tygodni to powoli ludzie będą zapominać o tym cyrku, co nie jest równoznaczne z tym, że będą przekonani do tego śmiesznego werdyktu.

 151. Po stronie Aziza trzeba zaliczyć kilkanaście skutecznych obaleń. Nie obchodzi mnie to czy to zrobił rękami, nogami, presją psychiczną, wzrokiem czy oddechem… fakt jest taki, że Mamed lądował co chwile na plecach.

 152. Wpadłem tylko napisać #teamantyborowik, bo już rzygam inbą z tej walki.

  e: Zbieg okoliczności, że do panelu ekspertów KSW wzięło sędziego, które spierdolił robotę w ringu w tej walce i tego, który dzień wcześniej w podcaście u sympatycznego redaktora jednoznacznie opowiedział się za zwycięstwem Mameda.

 153. MZ

  Po stronie Aziza trzeba zaliczyć kilkanaście skutecznych obaleń. Nie obchodzi mnie to czy to zrobił rękami, nogami, presją psychiczną, wzrokiem czy oddechem… fakt jest taki, że Mamed lądował co chwile na plecach.

  Ty tak poważnie?

 154. MZ

  Po stronie Aziza trzeba zaliczyć kilkanaście skutecznych obaleń. Nie obchodzi mnie to czy to zrobił rękami, nogami, presją psychiczną, wzrokiem czy oddechem… fakt jest taki, że Mamed lądował co chwile na plecach.

  zamykam

 155. s3pp

  Ty tak poważnie?

  Moją poważną opinie na temat tej walki wyraziłem w poprzednich postach. Teraz aby kontynuować dyskusje dostosowuje poziom do @Dominik Durniat.

 156. MZ

  Nie obchodzi mnie to czy to zrobił rękami, nogami, presją psychiczną, wzrokiem czy oddechem…

  To była kamehameha 😉

 157. Za jakiś czas wszyscy z tego forum odpuszczą dyskusję o tym, jednak założę się że te obrony werdyktu KSW odbiją się prędzej niż później. Chociażby z tego względu, że walk jest sporo równych, a skoro oni teraz punktują leżenie Mameda jako bierność Aziza, oraz przewroty w bok jako próby ekwilibrystycznego ataku, to niejednemu Polakowi po słusznej wygranej dostanie się niesłusznie, bo wielu będzie próbowało udowodnić że KSW stosuje podwójne standardy i ten zawodnik powinien przegrać (chociaż zasłużenie wygra).

  Oczywiście to wszystko zakładając, że komuś stąd będzie się chciało w ogóle oglądać kolejną galę 😉

 158. A jednak gryzie mnie coś jeszcze, a w zasadzie bawi. Beka z próby wmówienia ludziom, którzy nie widzą w tej walce zwycięstwa Khalidowa tego, że są lamusami nieznającymi się na tym sporcie. Podejrzewam, że wielu człowieczków udało się tym zastraszyć i pokornie przytakują oficjalnemu werdyktowi w tej walce, bo niby "po dogłębnej analizie walki i policzeniu wszystkich ciosów to oczywiste, że Mamed wygrał" tylko po to żeby nie wyjść na januszka. Chuja prawda! To nie jest spiździały boks gdzie pół ciosu więcej na przestrzeni 15 minutowej walki może przechylić szalę zwycięstwa. Nie można wygrać walki MMA wijąc się przez większość czasu po macie samotnie jak jebany węgorz. 10-9, 10-10, 9-10 (a powinno być -1 i 10-8). Pondro.

 159. Maestro08

  Ja osobiście wolę walczyć z dołu, bo masz tam więcej możliwości (oczywiście nie przy dosiadzie)

  Chyba w BJJ, albo grapplingu. W MMA to musisz być naprawde kotem w parterze (Maia, Werdum), żeby komfortowo się poczuć walcząc z dołu. Nawet zawodnik będący w gardzie czy półgardzie w MMA ma duże szanse na zmasakrowanie tego z dołu. Walkę Werduma z Alim oglądałem na żywo, dawno temu i powiem więcej – tam Werdum walczył lepiej niż Mamed i przegrał 😉 O ile sobie dobrze przypominam to nawet kilka ciosów w stójce wsadził niezłych Ali'emu. Oczywiście masz zupełną rację, że Aziz wcale nie musiał iść do parteru, tak jak żaden zawodnik nie musi, ale gdyby poszedł i zasadził kilka ciosów to może zrobiłby większe wrażenie na sędziach. Nie przesadzajmy też z tymi potencjalnymi poddaniami Mameda – gość był już dość zmęczony i niełatwo w takiej sytuacji o poddanie z pleców, a piszesz to w taki sposób, jakby to była oczywista oczywistość, Aziz się kładzie – łup i poddanie z dołu. Z tego co napisałeś wnioskuję, że trenujesz MMA badź Bjj, ja też trenowałem – sam wiesz jak, będąc zmęczonym, ciężko czasami kogoś poddać będąc z dołu. Tak czy inaczej wg mnie Mamed przegrał tą walkę, to takie tylko moje pitu pitu teoretyczne – że Aziz mógł sobie odrobinę pomóc…

 160. Ja pierdolę, minął tydzień, a tu inba dalej trwa <czyta z wypiekami na twarzy>

  Borowik, a Ty to gdzie studiowałeś to dziennikarstwo? Na jakiejś wyższej szkole propagandy w Leningradzie? Degradujesz się na cohones do roli podrzędnej pieczarki każdym kolejnym komentarzem :DC:

 161. Marcin Jabłoński

  Czy ktoś mi wyjaśni pochodzenie słowa inba?

  Ja też nie wiem o co chodzi, za stary jestem

 162. maras

  Ja pierdolę, minął tydzień, a tu inba dalej trwa <czyta z wypiekami na twarzy>

  Borowik, a Ty to gdzie studiowałeś to dziennikarstwo? Na jakiejś wyższej szkole propagandy w Leningradzie? Degradujesz się na cohones do roli podrzędnej pieczarki każdym kolejnym komentarzem :DC:

  Sedno 😀 mistrz:pray: 5 min probowalem opanowac smiech ,zanim udało sie mi napisac komentarz 🙂

 163. maras

  Ja pierdolę, minął tydzień, a tu inba dalej trwa <czyta z wypiekami na twarzy>

  Borowik, a Ty to gdzie studiowałeś to dziennikarstwo? Na jakiejś wyższej szkole propagandy w Leningradzie? Degradujesz się na cohones do roli podrzędnej pieczarki każdym kolejnym komentarzem :DC:

  Pieczarki to Ty szanuj.

  Maślak z niego. Taki lepki co boisz się zebrać żeby innych grzybów nie ubrudził…wracasz po niego tylko jak koszyk pusty (szklana szczęka długo nie wychodzi).

 164. Dominik Durniat

  Myślę, że będzie ich widać za kilka tygodni/przed kolejną galą. Wtedy przekonamy się, czy te działania KSW działały. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie są one kierowane do ludzi, którzy wchodzą na cohones, tylko do kibiców KSW?

  Gdzie widzisz sprzeczność miedzy użytkownikami cohones a kibicami KSW?

 165. Dominik Durniat

  Nie pracowałem dla KSW, chyba że pomoc przy przełożeniu plakatów albo dodaniu jakiegoś wpisu – kiedy poprosił mnie o to kolega – uznajecie za pracę.

  Odczepcie sie od Dominika. Przebija piatki, przerzuca plakaty. Spelnia marzenia. Co 2 tutaj chcialby byc na jego miejscu.

 166. Robert Górski

  Nawet tak dobry ruch ze strony KSW jak poproszenie sędziów nie związanych z organizacją ( Bosy i Collett ) o jej ocenę jest dla was dowodem korupcji i brnięcia w kłamstwo

  Co Ty gadasz? Jak nie zwiazani? Cala 3 sedziowala na KSW.

 167. spa

  Co Ty gadasz? Jak nie zwiazani? Cala 3 sedziowala na KSW.

  Bosy sędziował na KSW ? 😀 Sprawdź najpierw informacje zanim się wypowiesz.

  Collett też ?

 168. KSW teraz usilnie będzie tłumaczyć, że to gówno smakuje czekoladą. Już nawet domyślam się, czyj to taki genialny pomysł był 🙂

 169. qFel

  Leżę i płaczę.

  to tak jak Mamed podczas walki. Chociaż w sumie płakał już po walce, bo go fani tak źle potraktowali…

 170. Cloud

  Odnośnie betonu, który istnieje TYLKO na Cohones. Pierwsza strona komentarzy na Onecie.

  @Cloud, czytanie komentarzy na Onecie może spowodować powolną i bolesną śmierć.

 171. jihaad

  @Cloud, czytanie komentarzy na Onecie może spowodować powolną i bolesną śmierć.

  Dokładnie. I właśnie dlatego zadziwia mnie hejt na Cohones, skoro już używamy tego słowa.

 172. Cloud

  Dokładnie. I właśnie dlatego zadziwia mnie hejt na Cohones, skoro już używamy tego słowa.

  Bo nasze szpile są trafione i bolą.

 173. Shajs

  Nikogo tutaj nie interesuje kto sędziował, cohones wydało werdykt.

  Werdykt czy wyrok 😀

 174. Grzechu

  Nergal nie miał takiej płyty – straszne literówki robisz.

  Serio napisalem cos podobnego do czegoś co faktycznie istnieje?

 175. spa

  Takie pragnienia i chec angazu pewnie nie maja nic wspolnego z opiniami, ktore wyglasza o KSW – potencjalnym pracodawcy

  Nie sądź wszystkich jedną miarą. To że Ty jesteś takim klakierem, że podlizywałbyś się w ten sposób aby uzyskać angaż nie znaczy że Bosy by zrobił to samo.

 176. Robert Górski

  Nie sądź wszystkich jedną miarą. To że Ty jesteś takim klakierem, że podlizywałbyś się w ten sposób aby uzyskać angaż nie znaczy że Bosy by zrobił to samo.

  A skad to wiesz? Kolejne urojenie czy Tym razem sprawdziles u zrodla?

 177. Grzechu

  Macie jakiś cel w tym wykłócaniu się o pierdoły?

  Ja tam sie dobrze bawie, ale mam wrazenie, ze kolega juz nie. Chcial wjechac z butem, wyjebal sie, a teraz stara sie jakos do kupy pozbierac…

 178. Dlaczego Redaktor Robert Górski nigdy nie udzielał się TU na forum w TYCH tematach , pojawił się nagle dzisiaj i co wejde w ten temat to kogoś obraża i hejtuje ?

 179. TYTUS

  Dlaczego Redaktor Robert Górski nigdy nie udzielał się TU na forum w TYCH tematach , pojawił się nagle dzisiaj i co wejde w ten temat to kogoś obraża i hejtuje ?

  Nie mógł juz słuchać tych wszystkich expertow czipsozercow phi

 180. TYTUS

  Dlaczego Redaktor Robert Górski nigdy nie udzielał się TU na forum w TYCH tematach , pojawił się nagle dzisiaj i co wejde w ten temat to kogoś obraża i hejtuje ?

  az jest mi smutno, ze nie ma opcji ignore dla moderatorow.

 181. spa

  A skad to wiesz? Kolejne urojenie czy Tym razem sprawdziles u zrodla?

  Znam Bosego osobiście. Pomyliłem się jedynie co do epizodycznej obecności Colletta na KSW, co nie zmienia reszty tego o czym pisałem. A udzieliłem się w tym temacie po raz pierwszy bo każdy post zamieniacie w to samo. Kłócić się nie mam zamiaru, większość z was jest tylko głupim nickiem i cudzym zdjęciem w avatarze. Podpisani imieniem i nazwiskiem ale jeszcze lepiej – na żywo – raczej byście takiej piany nie bili.

 182. Robert Górski

  Znam Bosego osobiście. Pomyliłem się jedynie co do epizodycznej obecności Colletta na KSW, co nie zmienia reszty tego o czym pisałem. A udzieliłem się w tym temacie po raz pierwszy bo każdy post zamieniacie w to samo. Kłócić się nie mam zamiaru, większość z was jest tylko głupim nickiem i cudzym zdjęciem w avatarze. Podpisani imieniem i nazwiskiem ale jeszcze lepiej – na żywo – raczej byście takiej piany nie bili.

  o kurde, czyli jak podpiszę się imieniem i nazwiskiem to coś zmieni? Wtedy można powiedzieć:"Znajdę Cię na fejsie!"? To jest internet i forum, a Ty się czepiasz ludzi, że mają nicki i avatary. A jeśli chodzi o głupie nicki to ja mam niezły nie?:D Jak Ci się nie podobają nicki to nie korzystaj z forum, żyj tylko live. Bardzo kiepski argument z Twojej strony. Pozdrawiam Jakub Adamczyk. P.S. Co do Bosego pewnie masz rację.

 183. Robert Górski

  Kłócić się nie mam zamiaru

  No wlasnie widze.

  Robert Górski

  większość z was jest tylko głupim nickiem i cudzym zdjęciem w avatarze

  Znow obrazasz.

  Robert Górski

  Podpisani imieniem i nazwiskiem ale jeszcze lepiej – na żywo – raczej byście takiej piany nie bil

  A teraz grozisz?

  Czy Wy nie robicie tym nowym moderatorom jakis testow psychologicznych. Cohones to ciezke terytorium. Nie kazdy tutaj daje rade. Kolega powinien zaczac od moderacji Kacika Sercowego i Pogotowia IT. Ewidentnie zadanie go przeroslo.

  Co do tego czy znasz Bosego czy nie to tutaj nie ma zadnego znaczenia. Bosy pewnie ocenil walke najbardziej sprawiedliwie jak mogl. Problem jest jednak gdzie indziej. Odpowiedz sobie czemu nie wolno dawac sedziemu(chociaz o nieskazitelnej opinii) spraw, w ktorych uwiklany jest ktos z jego rodziny? Albo detektyw nie moze prowadzic takiego typu sledztwa? No nie moga, bo zawsze pojawia sie glosy, tak jak tutaj na Cohones, ze jest nieobiektywny lub, ze jest strona w konflikcie.

 184. Grzechu

  Taki nowy to on nie jest 😆

  No ja Grzechu bym sie tak nie cieszyl. Masz glupi nick i cudze zdjecie 😉

 185. Grzechu

  Powiem mamie.

  trzeba było napisać w nicku Grzegorz, Grzechu nie przystoi. W końcu to poważne forum.

 186. A ROB nie chciał tam kiedyś się live napierdalać z jakimś userem? :joer::kaczy:
  Toć on mnie już chciał banować zanim tu miałem konto 😉
  Od zawsze tu chyba był na Rocksach.
  <no offence>

 187. kaczka41

  A ROB nie chciał tam kiedyś się live napierdalać z jakimś userem?

  Jeden user chciał się ze mną kiedyś umówić na ustawkę i napisał, że mi wybije zęby kierownicą rowerową 🙂

  spa

  Kolega powinien zaczac od moderacji Kacika Sercowego i Pogotowia IT.

  Moderację tego forum to powinien zrobić Kościel, mi nic do tego. Wyraziłem swoje zdanie na temat tego grajdołka, podobnie jak we sławetnej "Szczęce" zrobił to Wojek, Kowal i reszta. Wśród zawodników opinia jest podobna. To pewnie przypadek.

  Na MMArocks jestem od 7 lat jako członek redakcji, na początku może mnie to jakoś emocjonowało i czasem dałem się ponieść, obecnie to mi się z tego śmiać chce. Przyzwyczaiłem się, że bardzo duża część tego forum/portalu to tacy właśnie maruderzy. Jeśli są jakiekolwiek podstawy, żeby coś wyśmiać i skrytykować, to zawsze można na nich liczyć. Jak się komuś noga powinie, zaprezentuje gorszą formę albo powie coś głupiego, to kaplica. Zaraz się na niego cisną gromy. A KSW od zawsze miało tu wyjątkową pozycję. Niezależnie czy dali ciała jak ostatnio, czy wprowadzali pozytywne zmiany, zawsze się znalazło coś żeby ich dojechać a nam zarzucić, że nam płacą za dobrą prasę.

  Sami wytrawni fani MMA, a jak czasem sprawdzę statystyki strony, to posty o zabarwieniu pudelkowym rządzą. Do niektórych postów o jakichś mniej doświadczonych, obiecujących zawodnikach pies z kulawą nogą nie zajrzy. Ba, kiedyś w ramach jakiegoś konkursu losowałem 10 biletów na galę MMA, to się nawet nie udało zebrać 10 osób, które by chciały bilety za darmo. Co kogoś wytypowałem to się zrzekał biletu. No ale po co robić coś w celu rozwoju rzekomo ukochanego sportu, jak można walkę zedrzeć z neta a później biadolić na forum, jakie wszystko chujowe.

  Także piszcie sobie co chcecie, po mnie to spływa w sumie. Tak jak Kowal powiedział, to forum nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o wpływ na MMA, nie ma też wpływu na moje samopoczucie. Chociaż jak będziesz dalej szedł tą linią "spa" ( "Czy wy nie robicie tym nowym moderatorom jakis testow psychologicznych " ) to pewnie w końcu polecisz.

 188. Robert Górski

  Jeden user chciał się ze mną kiedyś umówić na ustawkę i napisał, że mi wybije zęby kierownicą rowerową 🙂

  Moderację tego forum to powinien zrobić Kościel, mi nic do tego. Wyraziłem swoje zdanie na temat tego grajdołka, podobnie jak we sławetnej "Szczęce" zrobił to Wojek, Kowal i reszta. Wśród zawodników opinia jest podobna. To pewnie przypadek.

  Na MMArocks jestem od 7 lat jako członek redakcji, na początku może mnie to jakoś emocjonowało i czasem dałem się ponieść, obecnie to mi się z tego śmiać chce. Przyzwyczaiłem się, że bardzo duża część tego forum/portalu to tacy właśnie maruderzy. Jeśli są jakiekolwiek podstawy, żeby coś wyśmiać i skrytykować, to zawsze można na nich liczyć. Jak się komuś noga powinie, zaprezentuje gorszą formę albo powie coś głupiego, to kaplica. Zaraz się na niego cisną gromy. A KSW od zawsze miało tu wyjątkową pozycję. Niezależnie czy dali ciała jak ostatnio, czy wprowadzali pozytywne zmiany, zawsze się znalazło coś żeby ich dojechać a nam zarzucić, że nam płacą za dobrą prasę.

  Sami wytrawni fani MMA, a jak czasem sprawdzę statystyki strony, to posty o zabarwieniu pudelkowym rządzą. Do niektórych postów o jakichś mniej doświadczonych, obiecujących zawodnikach pies z kulawą nogą nie zajrzy. Ba, kiedyś w ramach jakiegoś konkursu losowałem 10 biletów na galę MMA, to się nawet nie udało zebrać 10 osób, które by chciały bilety za darmo. Co kogoś wytypowałem to się zrzekał biletu. No ale po co robić coś w celu rozwoju rzekomo ukochanego sportu, jak można walkę zedrzeć z neta a później biadolić na forum, jakie wszystko chujowe.

  Także piszcie sobie co chcecie, po mnie to spływa w sumie. Tak jak Kowal powiedział, to forum nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o wpływ na MMA, nie ma też wpływu na moje samopoczucie. Chociaż jak będziesz dalej szedł tą linią "spa" ( "Czy wy nie robicie tym nowym moderatorom jakis testow psychologicznych " ) to pewnie w końcu polecisz.

  Ale pierdolisz głupoty. Jednostki marudzące na wszystko znajdziesz na KAŻDYM FORUM czy KAŻDYM FP NA FB. Ty zrobiłeś klasyczne wrzucenie wszystkich do jednego wora z pozycji guru i zadowolony. Jak tu taki grajdołek to po co tu w ogóle pracujesz?

 189. Robert Górski

  Jeden user chciał się ze mną kiedyś umówić na ustawkę i napisał, że mi wybije zęby kierownicą rowerową 🙂

  Moderację tego forum to powinien zrobić Kościel, mi nic do tego. Wyraziłem swoje zdanie na temat tego grajdołka, podobnie jak we sławetnej "Szczęce" zrobił to Wojek, Kowal i reszta. Wśród zawodników opinia jest podobna. To pewnie przypadek.

  Na MMArocks jestem od 7 lat jako członek redakcji, na początku może mnie to jakoś emocjonowało i czasem dałem się ponieść, obecnie to mi się z tego śmiać chce. Przyzwyczaiłem się, że bardzo duża część tego forum/portalu to tacy właśnie maruderzy. Jeśli są jakiekolwiek podstawy, żeby coś wyśmiać i skrytykować, to zawsze można na nich liczyć. Jak się komuś noga powinie, zaprezentuje gorszą formę albo powie coś głupiego, to kaplica. Zaraz się na niego cisną gromy. A KSW od zawsze miało tu wyjątkową pozycję. Niezależnie czy dali ciała jak ostatnio, czy wprowadzali pozytywne zmiany, zawsze się znalazło coś żeby ich dojechać a nam zarzucić, że nam płacą za dobrą prasę.

  Sami wytrawni fani MMA, a jak czasem sprawdzę statystyki strony, to posty o zabarwieniu pudelkowym rządzą. Do niektórych postów o jakichś mniej doświadczonych, obiecujących zawodnikach pies z kulawą nogą nie zajrzy. Ba, kiedyś w ramach jakiegoś konkursu losowałem 10 biletów na galę MMA, to się nawet nie udało zebrać 10 osób, które by chciały bilety za darmo. Co kogoś wytypowałem to się zrzekał biletu. No ale po co robić coś w celu rozwoju rzekomo ukochanego sportu, jak można walkę zedrzeć z neta a później biadolić na forum, jakie wszystko chujowe.

  Także piszcie sobie co chcecie, po mnie to spływa w sumie. Tak jak Kowal powiedział, to forum nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o wpływ na MMA, nie ma też wpływu na moje samopoczucie. Chociaż jak będziesz dalej szedł tą linią "spa" ( "Czy wy nie robicie tym nowym moderatorom jakis testow psychologicznych " ) to pewnie w końcu polecisz.

  Ranisz me serce Rob.

  Czyli co…zamykamy w pizdu?

  Dominik będzie publikował na onecie albo (tam to go dopiero pojadą) – przecież te portale będą się zabijać o materiały dot. MMA (szczególnie po ostatnim KSW).
  Mateusz pójdzie do Mroza. Reszta sobie poradzi…no może oprócz @Jakub Bijan 😉

  Wszyscy zawodnicy mają swoje zdanie ale większość i tak wchodzi żeby poczytać.

  Nie masz racji Rob…wszystkich wrzuciłeś do jednej szuflady.

 190. mat01

  Jednostki marudzące na wszystko znajdziesz

  Uderz w stół a nożyce się odezwą 🙂
  Jednostki to tu się wypowiadają normalnie i rzeczowo.

 191. Robert Górski

  Jeden user chciał się ze mną kiedyś umówić na ustawkę i napisał, że mi wybije zęby kierownicą rowerową 🙂

  Moderację tego forum to powinien zrobić Kościel, mi nic do tego. Wyraziłem swoje zdanie na temat tego grajdołka, podobnie jak we sławetnej "Szczęce" zrobił to Wojek, Kowal i reszta. Wśród zawodników opinia jest podobna. To pewnie przypadek.

  Na MMArocks jestem od 7 lat jako członek redakcji, na początku może mnie to jakoś emocjonowało i czasem dałem się ponieść, obecnie to mi się z tego śmiać chce. Przyzwyczaiłem się, że bardzo duża część tego forum/portalu to tacy właśnie maruderzy. Jeśli są jakiekolwiek podstawy, żeby coś wyśmiać i skrytykować, to zawsze można na nich liczyć. Jak się komuś noga powinie, zaprezentuje gorszą formę albo powie coś głupiego, to kaplica. Zaraz się na niego cisną gromy. A KSW od zawsze miało tu wyjątkową pozycję. Niezależnie czy dali ciała jak ostatnio, czy wprowadzali pozytywne zmiany, zawsze się znalazło coś żeby ich dojechać a nam zarzucić, że nam płacą za dobrą prasę.

  Sami wytrawni fani MMA, a jak czasem sprawdzę statystyki strony, to posty o zabarwieniu pudelkowym rządzą. Do niektórych postów o jakichś mniej doświadczonych, obiecujących zawodnikach pies z kulawą nogą nie zajrzy. Ba, kiedyś w ramach jakiegoś konkursu losowałem 10 biletów na galę MMA, to się nawet nie udało zebrać 10 osób, które by chciały bilety za darmo. Co kogoś wytypowałem to się zrzekał biletu. No ale po co robić coś w celu rozwoju rzekomo ukochanego sportu, jak można walkę zedrzeć z neta a później biadolić na forum, jakie wszystko chujowe.

  Także piszcie sobie co chcecie, po mnie to spływa w sumie. Tak jak Kowal powiedział, to forum nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o wpływ na MMA, nie ma też wpływu na moje samopoczucie. Chociaż jak będziesz dalej szedł tą linią "spa" ( "Czy wy nie robicie tym nowym moderatorom jakis testow psychologicznych " ) to pewnie w końcu polecisz.

  To po chuj jestes moderatorem?

 192. Ja jestem ciekawy jakie WERDYKTY dali by sędziowie MMA gdyby byli ANONIMOWI lub podpisani tylko "głupim nickiem " i cudzym zdjęciem"

 193. bartba

  Nie masz racji Rob…wszystkich wrzuciłeś do jednej szuflady.[/QU

  Nie wszystkich, część osób się wypowiada rzeczowo, ale to nadal mniejszość.

  Masu

  To po chuj jestes moderatorem?

  Na szczęście MMARocks to nie tylko Cohones. Jest szersze audytorium i mniej maruderów niż tutaj. Jest sporo moich znajomych, którzy tam zaglądają ale nie wdają się w dyskusję bo mają podobne zdanie o jej jakości. A ja nie zajmuję się moderacją forum, tylko montowaniem video, rzadko bo rzadko ale czas na więcej nie pozwala. I zbastuj trochę z tymi bluzgami.

 194. Robert Górski

  Uderz w stół a nożyce się odezwą 🙂
  Jednostki to tu się wypowiadają normalnie i rzeczowo.

  Dużo osób, które się stale tu udziela i które znam potrafi i skrytykować, i pochwalić. A Ty (powtórzę kolejny raz, bo w ogóle nie odpowiedziałeś rzeczowo i obrażasz w co drugim wpisie) pierdolisz głupoty.

  Robert Górski

  Nie wszystkich, część osób się wypowiada rzeczowo, ale to nadal mniejszość.

  Tak to wygląda i wyglądać będzie na każdym dużym forum. Tylko po co obrażać WSZYSTKICH?

 195. Robert Górski

  Tak jak Kowal powiedział, to forum nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o wpływ na MMA, nie ma też wpływu na moje samopoczucie.

  Trener Andrzej w swoim oświadczeniu powiedział, że przez pedalskie zagrywki forumowiczów odchodzą z klubu sponsorzy i chłopaki nie mogą spokojnie trenować.

 196. Niby głupie nicki i cudze zdjęcia,a zawodnicy dobrze kojarzą te osoby.Ba nawet szukają kontaktu do nas,ot takie to nic nie znaczące jest forum dla środowiska MMA.

 197. Nie ma jak to postraszyć czipsożerców i Januszy z wonsami "Kościelem" ( @kaczka41 ) Już jesteśmy cicho i zgadzamy się Mamed wygrał 50-0 i nie jest obłudnym islmistą . Przepraszamy.

 198. PioTRTek

  Trener Andrzej w swoim oświadczeniu powiedział, że przez pedalskie zagrywki forumowiczów odchodzą z klubu sponsorzy i chłopaki nie mogą spokojnie trenować.

  Haha, no akurat tutaj się z nim nie zgadzam 😉

 199. mat01

  bo w ogóle nie odpowiedziałeś rzeczowo

  Ok, napisz w takim razie co Ci mam "rzeczowo" napisać i do której części Twojego argumentu ( "pierdolisz głupoty " ) mam się odnieść.

 200. Robert Górski

  Ok, napisz w takim razie co Ci mam "rzeczowo" napisać i do której części Twojego argumentu ( "pierdolisz głupoty " ) mam się odnieść.

  Odpisałem w drugiej części tamtego posta. Sam zacząłeś obrażać i masz pretensje, że ktoś rzuci wulgaryzmem.

 201. mat01

  Jednostki marudzące na wszystko znajdziesz na KAŻDYM FORUM czy KAŻDYM FP NA FB. Ty zrobiłeś klasyczne wrzucenie wszystkich do jednego wora z pozycji guru i zadowolony

  Tak, na każdym forum jest tego pełno, nie ma wątpliwości. Taki urok internetu, że ludzie sobie pozwalają na znacznie więcej niż w bezpośrednim kontakcie, bo nie ma konieczności mierzenia się z reakcją rozmówcy. Jednak przeglądam to forum od lat ( mimo że mało komentuję ) i uważam, że mam podstawy aby stwierdzić, że przekaz jest przeważająco negatywny i jest tu mnóstwo nieuzasadnionej krytyki, a także zarzutów o korupcję i złą wolę, często dotyczących sytuacji, które znam od zaplecza i wiem jak było. Są fajni ludzie którzy wnoszą jakąś wartość, ale są oni w mniejszości.

  mat01

  Jak tu taki grajdołek to po co tu w ogóle pracujesz?

  Na to pytanie już odpowiedziałem. Nie zajmuję się moderacją forum. Mam inną funkcję i odwołuję się do szerszego audytorium, którego Cohones jest tylko częścią.

 202. Pozwoliłem sobie obejrzeć walkę trzeci raz. Tym razem na trzeźwo. Wygrana Mameda jest bezdyskusyjna. Po prostu miałem zaburzoną percepcję i nie zauważyłem dużej ilości niebezpiecznych ciosów z pleców.

 203. Comber

  Pozwoliłem sobie obejrzeć walkę trzeci raz. Tym razem na trzeźwo. Wygrana Mameda jest bezdyskusyjna. Po prostu miałem zaburzoną percepcję i nie zauważyłem dużej ilości niebezpiecznych ciosów z pleców.

  I ten trojkat byl dopiety. Aziz juz odplywal ale skoro to jest brat to Mamed odpuscil

 204. PioTRTek

  Trener Andrzej w swoim oświadczeniu powiedział, że przez pedalskie zagrywki forumowiczów odchodzą z klubu sponsorzy i chłopaki nie mogą spokojnie trenować.

  ŻE JAKIE ZAGRYWKI? COŻ ON OPOWIADA…
  View attachment 3412
  :star wars:
  :mamed:

 205. Robert Górski

  Tak, na każdym forum jest tego pełno, nie ma wątpliwości. Taki urok internetu, że ludzie sobie pozwalają na znacznie więcej niż w bezpośrednim kontakcie, bo nie ma konieczności mierzenia się z reakcją rozmówcy. Jednak przeglądam to forum od lat ( mimo że mało komentuję ) i uważam, że mam podstawy aby stwierdzić, że przekaz jest przeważająco negatywny i jest tu mnóstwo nieuzasadnionej krytyki, a także zarzutów o korupcję i złą wolę, często dotyczących sytuacji, które znam od zaplecza i wiem jak było. Są fajni ludzie którzy wnoszą jakąś wartość, ale są oni w mniejszości.

  Na to pytanie już odpowiedziałem. Nie zajmuję się moderacją forum. Mam inną funkcję i odwołuję się do szerszego audytorium, którego Cohones jest tylko częścią.

  No i można napisać w normalnym tonie. Ja po prostu uważam, że to nie jest jakieś wyjątkowe miejsce. Tu też rejestruje się już mnóstwo osób i nad wszystkim moderatorzy nie zapanują. Takie uroki popularnego i dużego forum. Denerwuje mnie gadka, że tylko tutaj pojawiają się hejty (polecam komentarze na Interii, WP, Onecie). Ale jeśli się zdarzają naprawdę czysto chamskie wpisy to moderatorzy starają się szybko reagować. A potem niestety przez takiego użytkownika taki np ja czy inni stali dyskutanci są wrzucani z nim do jednego wora (bo chyba nie wierzysz, że wszyscy olewają forum, bo potem się okazuje, że pamiętają kogoś z nicka czy avatara).

 206. Prawda jest taka, że jak cohones trafnie skomentuje to to boli. Randomy z onetu nie zauważają pewnych spraw, bo nie mają o sporcie pojęcia, i to nie boli. Stąd ból części środowiska-prawda boli.

  Ale zawodnicy sami sobie winni-jakbym w szatni rugby założył koszulkę Polish Power to by mnie zjedli śmiechem. Piszemy o zakompleksionych chłopakach to wiadomo, że się obrażają. Piszemy o wielkim managerze, że nie stać go na kibel w hostelu a obiecuje złote góry to nie dziwne, że pluje jadem. Śmiejemy się z redaktora piszącego o zawodnikach na kolanach to nic dziwnego, że siwieje.

 207. No tak użytkownicy cohones którzy nie sędziowali nigdy żadnej walki wieza lepiej niż zawodowi sędziowie sedziujacy regularnie na największych galach. Ja pierdole co za matoły.

 208. Timothy Casillas

  No tak użytkownicy cohones którzy nie sędziowali nigdy żadnej walki wieza lepiej niż zawodowi sędziowie sedziujacy regularnie na największych galach. Ja pierdole co za matoły.

  Są sędziowie którzy mają inne zdanie.

 209. Timothy Casillas

  No tak użytkownicy cohones którzy nie sędziowali nigdy żadnej walki wieza lepiej niż zawodowi sędziowie sedziujacy regularnie na największych galach. Ja pierdole co za matoły.

  Tak działa propaganda z której cieszy się dominik. Byli sędziowie, którzy punktowali inaczej ale KSW chwali się tymi, którzy ocenili po ich myśli.

 210. Timothy Casillas

  No tak użytkownicy cohones którzy nie sędziowali nigdy żadnej walki wieza lepiej niż zawodowi sędziowie sedziujacy regularnie na największych galach. Ja pierdole co za matoły.

  Tak bo sedziowanie walk mma jest tak ciezkie ze tylko Garstka ludzi na sieci wie jak to robic. Szczególnie nie powinny oceniac walk ludzie którzy ogladaja gale od x lat.
  A I jak ci sie mamed nie podoba to wypadkowej z forum

 211. Robert Górski

  Ok, napisz w takim razie co Ci mam "rzeczowo" napisać i do której części Twojego argumentu ( "pierdolisz głupoty " ) mam się odnieść.

  Sam się cisnąłeś pod głupim nickiem i zdjęciem dawno temu z Wojsławem o upadek PRIDE FC. Sam byłeś maruderem z zawyżonym ego, jak jeszcze nie było tego forum. Nie pamięta wół jak cielęciem był. Musisz się pogodzić z tym, że nikt nie będzie przyklaskiwał zabetonowaniu w MMA i cyrkowi jakie prezentuje nam KSW. Pochwały były, jak prowadzili 5×5, łokcie i klatkę. Wkładasz wszystkich do jednego wora i udajesz wielce obiektywnego, co nie jest u Ciebie niczym nowym.
  Pozdrawia ten po lewej
  [​IMG]

 212. Oświadczam, ze chciałem zmienić nick na fajniejszy, ale Chmursini nie pozwolił. Do konca zycia na forum z tym głupim:-( jak żyć? Jak zyc??

 213. Shoocker

  Sam się cisnąłeś pod głupim nickiem i zdjęciem dawno temu z Wojsławem o upadek PRIDE FC

  Tylko że u mnie to by krótki epizod z początku komentowania w internecie ( występowanie anonimowo ).Moje dane były już dostępne od posta o zawodach w Irlandii. Możesz pisać, że zapomniałem jak byłem cielęciem, ja bym raczej powiedział że wyrosłem z tego, i Tobie też polecam. Resztę Twojej wypowiedzi pomijam, bo to opinie a nie fakty.

 214. Dodam coś od siebie. "Branża" narzeka na hejterów z cohones, że ciągle tylko hejtują i prezentują poziom…właściwie nie prezentują żadnego poziomu. A moje pytanie brzmi, jaki poziom reprezentują niektóre, powtarzam NIEKTÓRE osoby z polskiego podwórka mma? Dlaczego trener ma oczekiwać szacunku na forum po tym jak "wbił cwela" forumowiczom? Czy zawodnicy, którzy zapraszają na sparingi, pokazują "faki" do kamery albo menadżer, który każe się "pierdolić" jednemu z userów zasługują na poważne traktowanie?

  Osoby, które zachowują się poważnie, są poważnie traktowane (pomijam internetowych trolli, którzy żyją z przypierdalania się do każdego). Przykłady? Marcin Held, Trenerzy Bońkowski, Derlacz, Jakubowski, również Tomek Drwal, Janek Błachowicz i wielu innych. Ba! Nawet Mariusz Pudzianowski. Ci wymienieni, a jest to tylko ułamek, są traktowani z należytym szacunkiem, nawet po porażkach nikt (spośród stałych użytkowników) nie napie*dala bezpodstawnych hejtów tylko stara się wspierać w trudnych chwilach. Wymienione osoby nie "plują jadem" gdy na forum pojawi się krytyka w ich kierunku (zazwyczaj konstruktywna).

  Tak jak wspomniał @Masu część "towarzystwa" jest zwyczajnie przewrażliwiona i każdą formę krytyki odbiera jako hejt, bo przecież ktoś po drugiej stronie monitora zna się tylko na wpieprzaniu czipsów i gówno może wiedzieć o tym sporcie. Osobiście nie wyobrażam sobie by Adam Nawałka po nieudanym EURO nagrał wulgarne oświadczenie w którym zwyczajnie obraża użytkowników jakiegoś forum, bo napisali, że piłkarze zagrali słabo czy stworzyli jakiegoś mema. Nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji by Tomasz Adamek zapraszał jakiegoś chłopaka z ulicy na sparingi "żeby zobaczyć czy jest taki mocny". Zawodnicy, trenerzy i menadżerowie mogliby nauczyć się przyznawać do porażki gdy popełnią błąd, a na krytykę odpowiadać kulturalnie, albo w ogóle na nią nie reagować. Nikt nie jest nieomylny i nikt nie jest alfą i omegą. Poza tym trochę dystansu do tego co się dzieje w internecie.

  Jeszcze sprawa, którą ostatnio poruszył @Cloud . Komentarze, które pojawiają się na cohones (nawet te skrajnie negatywne) są mniej wulgarne niż te pojawiające się w innych częściach internetu. Posłużę się tutaj przykładem prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnej postaci w ostatnim czasie jaką jest Mamed. Ciężko, naprawdę ciężko znaleźć tutaj w którymś temacie o Czeczenie wyrażenia typu "niech ciapaty wypierdala z kraju", "pierdolony kozojebca" czy "jebany terrorysta", a właśnie takie komentarze przodują na najpopularniejszych portalach w Polsce typu onet, wp czy interia. Mało tego, na fb Chalidowa ludzie podpisani własnym imieniem i nazwiskiem również zostawiali komentarze w podobnym tonie. Już nawet nie wspominam o tym co się dzieje na youtube, bo tam przekracza to wszelkie granice. I do tych ludzi pretensji nie ma, natomiast gdy tutaj ktoś zdecyduje się skrytykować w jakikolwiek sposób to nagle następuje wielkie oburzenie jacy z nas hejterzy.

  Tyle miałem do powiedzenia. Mam nadzieję, że moja wypowiedź była rzeczowa 🙂 Pozdro!

 215. kaczka41

  Konkurencja widzę poprosiła innych sędziów o analizę pojedynku Mamed-Aziz:

  http://mmanasto3.ubf.pl/news.php?readmore=225

  Masu

  Tak działa propaganda z której cieszy się dominik. Byli sędziowie, którzy punktowali inaczej ale KSW chwali się tymi, którzy ocenili po ich myśli.

  Kaczka juz zapodał, ale nikt się do tego nie odniósł, dyskusja zaciekła dlatego proponuje alternatywny temat z ocenami tych sedziów. Czy oni tez sie nie znają?

  Herb Dean:
  Sędziowałem wiele pojedynków i muszę przyznać, że pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Azizem Karaoglu do najpiękniejszych nie należał. O ile w pierwszej rundzie można uznać, że to Czeczen był lepszy, tak w 2 kolejnych jego brak zaangażowania w pojedynek oraz ilość czasu spędzonego w pozycji leżącej bez przeciwnika, absolutnie przekreśla jego wygraną w rundach 2 i 3. Oczywiście, także Karaoglu, bojąc się wpaść w gardę Khalidova, dołożył cegiełkę, by obrzydzić widowisko zgromadzonym w hali i przed telewizorami kibicom, jednak to jemu ostatecznie dałbym wygraną w rundzie nr 3. Runda nr 2 była wyrównana – więc tam punktowałbym 10:10. Tym samym ostateczny wynik starcia to remis (29:29)

  John McCarthy
  Z racji tego, że nie sędziowałem osobiście tego starcia, ani jako ringowy, ani na punktach, mogę na chłodno oraz obiektywnie – pozdrawiam, Marc (Goddard – przyp.red.) – wypowiedzieć się odnośnie starcia Khalidov-Karaoglu. Będąc zwolennikiem dialogu, niezrozumiałym jest dla mnie jedynie słowne upomnienie Mameda, gdy ten odstawiał swój balet destrukcji, szczególnie w rundzie trzeciej – ponownie pozdrawiam, Marc. Jednakowoż we wspomnianej rundzie 3, postawa Khalidova i brak chęci na kontynuowanie przez niego walki, wyraziłbym wynikiem 10:8 na korzyść Karaoglu. Rundę nr 1 punktowałbym 10:9 Mamed. Rundę nr 2 punktowałbym 10:9 Aziz. Tym samym wygrany tej potyczki to Aziz Karaoglu 29:27

  Mike Beltran
  "Nie każcie mi drugi raz oglądać tego starcia , proszę " (to słowa , jakie usłyszeliśmy od Mike'a, gdy poprosiliśmy go o ocenę – red.Mmanasto3).
  Ok, niech stracę. Obejrzałem walkę o pas federacji KSW między Khalidovem i Karaoglu. Znając już wynik, jaki punktowi ustalili na kartach, nie mogę się zgodzić, by przyznać rundę nr 2 dla Mameda. Sędziowie w KSW za rzadko korzystają z możliwości przyznania remisu, a właśnie runda nr 2 na to zasługiwała. Trójkąt, przed którym świetnie bronił się Karaoglu, nie jest w moim mniemaniu wystarczający, by Mamed zwyciężył. Aziz też nie zadał zbyt wielu ciosów , by to jemu dać 10:9. Runda #1 Mamed 10:9, runda #2 remis, runda #3 Aziz 10:8 , bo Mamed uciekał i nie robił nic. Reasumując, wygrywa Aziz Karaoglu 29:28

  Na zakończenie , chcielibyśmy zaznaczyć, że w audycji 30:27 #7, także polski sędzia Maciej Motylewski, nie widział wygranej Mameda Khalidova.

 216. s3pp

  Jak pewnie zauważyłeś (jeśli chociaż prześledziłeś całą dyskusję), próbujemy tu rozmawiać nie mieszając w to wątków religilnych. Masz parę tematów gdzie możesz dać upust swoim poglądom.

  poprawność polityczna wpędziła w bagno już nie jeden naród, lepiej wyciągać wnioski z błędów innych niż uczyć się na swoich i trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Również jestem przeciwny, mieszania religii ze sportem, ale powiedz to terrorystom podkładającym bomby na stadionach. Gwałty w sylwestra u naszych sąsiadów wyszły na jaw po 4 dniach. Robią sobie u nas( w europie) co chcą, a my jeszcze wszystko tuszujemy. To, że coś się przemilczy, nie znaczy, że się nie dzieje. życzę, żebyś nie musiał kiedyś wspominać moich słów.

 217. EXSite

  Kaczka juz zapodał, ale nikt się do tego nie odniósł

  Przecież Kaczka to sobie wymyślił 😀

 218. Zbaczamy z tematu, ale żeby nie zamiatać sprawy pod dywan…

  Robert Górski

  Niezależnie czy dali ciała jak ostatnio, czy wprowadzali pozytywne zmiany, zawsze się znalazło coś żeby ich dojechać a nam zarzucić, że nam płacą za dobrą prasę.

  Czysta obłuda i populizm. Załóżmy że codziennie rano idziesz po świeży chleb. Miła pani sprzedaje Ci pyszny bochenek, ale pewnego dnia dostajesz spleśniały chleb. Krytykujesz że wyrób jest zepsuty, czy grzecznie jesz, bo wcześniej 100 razy Ci smakowało i głupio byłoby zaprotestować? Ściągnięcie Drwala, Kity, Wrzoska, kilka ciekawych zestawień, w każdym z tych tematów chwaliliśmy KSW. Ale jeśli widzimy że ktoś z nas robi idiotów, to reagujemy.

  Robert Górski

  Ba, kiedyś w ramach jakiegoś konkursu losowałem 10 biletów na galę MMA, to się nawet nie udało zebrać 10 osób, które by chciały bilety za darmo.

  Co to za argument? Jak napiszę że mam bilet do kina w Kurzętnikach, albo zniżkę -20% do Biedronki w Chrapkowicach to ludzie na cohones się rzucą? Weź pod uwagę że sam bilet to nie wszystko, dojazd, często zakwaterowanie, a o ile pamiętam te konkursy były po 3-5 dni przed samą galą. To że MMA to moja pasja, nie oznacza że mam jeździć po niszowych galach, to samo inni, którzy się uczą, pracują, albo zwyczajnie mieszkają daleko od miejsca gali.

  Robert Górski

  Tak jak Kowal powiedział, to forum nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o wpływ na MMA, nie ma też wpływu na moje samopoczucie.

  I tutaj strzelasz sobie w kolano. Spróbuj powiedzieć swojemu pracodawcy że Twoja robota nie ma znaczenia, to długo nie popracujesz. Tak, wiem że to pewnie zły dobór słów i chodziło Ci że krytyka na cohones nie ma znaczenia dla MMA, ale ma ogromne. Akurat MMA Rocks zrobiło bardzo dużo dla promowania tego sportu w Polsce. Ci anonimowi userzy o których piszesz potrafią się zorganizować, potrafią zaprotestować i potrafią wyrazić swoje zdanie. Zabawne że niby forum nie ma żadnego znaczenia, a od tygodnia trwa przekonywanie na siłę użytkowników o tym że Mamed wygrał.

  A teraz do rzeczy. Swego czasu były podjazdy zawodników i trenerów do dziennikarzy z cohones. Starsi użytkownicy pamiętają zapewne teksty typu "a jaki Ty masz pas że komentujesz", albo "a gdzie Ty trenujesz że śmiesz krytykować". Dziwi mnie że kilku z was zapomniało o tym, i zapomniało że cohones stawało wtedy w waszej obronie. Teraz pojawia się "zwykli ludzie z cohones myślą że znają się lepiej od zawodowych sędziów". I kilku z was dołącza się do ataków na społeczność Cohones, co jest bardzo słabe. Kilku z was zapomina o tym że byliście jednymi z nas, byliście częścią tej rodziny. To że chcecie być bliżej KSW, zarobić na życie, nikt nie może mieć do was o to pretensji. Ale nie traktujcie nas jak łatwowiernych debili.

  I żebyśmy wrócili do merytorycznej wymiany zdań Robercie, mam dla Ciebie 3 proste pytania. Jakoś przez ostatnie 12 stron mimo zażartej chęci obrony decyzji sędziowskiej która jest podobno oczywista nie było odważnego żeby na nie odpowiedzieć.

  -czy sędziowie mają rację, twierdząc że Mamed Khalidov w 2 rundzie był zawodnikiem aktywniejszym, nazywając jego pady, fikołki i ucieczki do parteru atakami?

  -czy 18 ucieczek przed walką i ponad 3 minuty zabrane na fikołki i podnoszenie się po nich, są wystarczającą podstawą do odjęcia punktu za unikanie walki i pasywną postawę?

  -czy Twoim zdaniem pady Mameda były atakami które mogły przynieść realne zagrożenie, czy wynikały bardziej z desperacji i chęci gry na czas?

 219. Przelecialem, co prawda po lebkach, ostatnia czesc dyskusji w tym temacie. O samej walce i werdykcie jest tam niewiele. Jest za to bardzo duzo dowodow na to, ze KSW rozpala emocje nawet tych, ktorzy twierdza, ze internetowe polemiki ich nie pociagaja. Jak pisalem od poczatku, sam werdykt da sie obronic, ale sposob w jaki probuje sie go forowac jako jedyny sluszny, przynosi moim zdaniem efekt odmienny od zamierzonego. Mam wrazenie, ze za chwile wyjdzie na scene sedzia Kostecki i zacznie przekonywac, iz decyzja Goddarda o nie odejmowaniu punktu byla sluszna 😉

 220. Hejterus Inbarian, Zrodzony Z Hejtu, Ojciec Stulejarzy, Król Pierwszych Hejterów, Niesplamiony Myślą Pan Inby oraz Internetowego Trollingu.

  Ja, zrodzony w tym temacie, przybywam, by dodać Wam otuchy, Moi Synowie. Nie lękajcie się! Siły Zła niech Wam nie straszne. Idźcie i czyńcie zniszczenie… Wieczna Inba Musi trwać!!

 221. Timothy Casillas

  No tak użytkownicy cohones którzy nie sędziowali nigdy żadnej walki wieza lepiej niż zawodowi sędziowie sedziujacy regularnie na największych galach. Ja pierdole co za matoły.

  TELL THEM!!!

  dssport

  kurde @Cloud @defthomas @Szady @Saenchai @Dzihados @RenatoLaranja @Meru @Grzechu @duubertowa @baju @Tidzej @Tjo pamietajcie jestescie glupimi nickiem i cudzym zdjecie w avatarze chociaz niektorzy maja chyba swoje ale mniejsze o to

  Od dawna myślałem o zmianie nicka i zdjęcia na swoje, ale teraz to będzie źle wyglądać. :mamed:

 222. Gaara

  ja mam swoje, wiec lepiej niech nikt ze mna nie zaczyna. zreszta z toba lepiej tez nie

  Powiedzmy, że też mam swoje i dlatego wszyscy dupa cicho! 😀

 223. Robert Górski

  Kłócić się nie mam zamiaru, większość z was jest tylko głupim nickiem i cudzym zdjęciem w avatarze.

  Ty obłudniku!

  [​IMG]

 224. Hejterus Inbarian

  Hejterus Inbarian, Zrodzony Z Hejtu, Ojciec Stulejarzy, Król Pierwszych Hejterów, Niesplamiony Myślą Pan Inby oraz Internetowego Trollingu.

  Ja, zrodzony w tym temacie, przybywam, by dodać Wam otuchy, Moi Synowie. Nie lękajcie się! Siły Zła niech Wam nie straszne. Idźcie i czyńcie zniszczenie… Wieczna Inba Musi trwać!!

  Pozdro Romek;)

 225. Ja tak dodam kilka zdan, ktore moga sie wydawac nie zwiazana z MMA ale sa 🙂 otoz zauwazylem ,ze w Polsce ludzie sa spieci , maja mniejszy dystans do siebie,maja problem z przyjmowaniem krytyki, nie potrafia reagowac z rozluznieniem i humorem na sytuacje tego typu, juz nie mowe o kompleksach ktore powoduja ,ze co niektorzy musza udowadniac co minute ze to on jest samcem alfa mimo ,ze jego pewnosc siebie ulatuje przy pierwszej riposcie lub tupnieciu noga.
  Oczywiscie nie wszyscy tacy sa , uogolniam na potrzeby postu. Amerykanie oczywiscie maja swoje wady( miedzy innymi przekonanie o tym ,ze sa najwspanialszym narodem na swiecie – a jest to gowno prawda ) ale sa zrelaksowani i krytyke przyjmuje na luzie ale nie zamierzam pisac teraz o Amerykanach i ich wadach , do czego zmierzam ano do tego ,ze jak patrze na reakcje srodowiska MMA w Polsce na to co ludzie pisza na Cohones to bardzo dobrze widac te wady ( sprawa z Ankosem i wbijaniem cwela przez Trenera, jaka kolwiek krytyka KSW od razu zyłki w dupach K & L sa napiete do granic wytrzymalosci i chca peknac no i teraz jeszcze @Robert Górski rowniez pokazuje,ze mimo tego co chce nam tu wszystkim wmowic jak to po nim wszystko splywa, to piszac to co pisze przeczy calkowicie swoim tezom )

  Naprawde wiecej luzu, poczucia humoru i relaksu ogolnego, srodowisku Polskiego MMA zycze , bo z mojego doswiadczenia wynika ( jestem z Cohones kilka lat , glownie jako czytelnik ) ze ludzie tutaj piszacy i sie udzialajacy to inteligentna ekipa z celnymi uwagami i mimo zdarzania sie chamstwa ( ktorego racej nie sposob uniknac, a ktore jest i tak nikłe w porownaniu np. z Onetem ) to jednak poziom kultury jest tutaj wysoki,ze wrecz nieosiagalny dla niektorych zawodnikow MMA ,trenerow niektorych , czy tez niektorych menadżerow itp. person 😉
  Ja sobie osobiscie cenie głownie te ciete i inteligentne odzywki i riposty co niektorych bo to naprawde sa czasem wrecz mistrozwskie składnie ( moze na Was ludziach na codzien posługujacych sie J.Polskim nie robia takiego wrazenia ale na mnie tak 🙂

 226. Fr33d0m

  Ja sobie osobiscie cenie głownie te ciete i inteligentne odzywki i riposty co niektorych bo to naprawde sa czasem wrecz mistrozwskie składnie

  Mnie wczoraj rozjebało jak czytałem jakąś kłótnie i nagle @MMAkłowicz wjebał przepis na grzybki. Mistrz.

 227. Robert Górski

  Wyraziłem swoje zdanie na temat tego grajdołka, podobnie jak we sławetnej "Szczęce" zrobił to Wojek, Kowal i reszta. Wśród zawodników opinia jest podobna. To pewnie przypadek.

  :cryme:Na kim chcesz zrobic wrazenie? Skad Ty sie urwales.

  Sa zawodnicy, redaktorzy, trenerzy i zawodnicy, ktorzy chetnie z nami dyskutuja. Najczesniej maja rozne zdanie, ale ogolnie jest fajnie. Z Toba nie jest fajnie i poszukalbym problemu w sobie. Odpusc sobie forum na jakis czas.

  Robert Górski

  Także piszcie sobie co chcecie, po mnie to spływa w sumie.

  Z kazdym postem coraz bardziej Ci wierze. 😉

  Robert Górski

  Chociaż jak będziesz dalej szedł tą linią "spa" ( "Czy wy nie robicie tym nowym moderatorom jakis testow psychologicznych " ) to pewnie w końcu polecisz

  Ok. Pokaz swoja moc.

 228. Masu

  Śmiesznym banem na kilka dni. Uuuuuu

  Ja Ci dałem na 1 dzień, na kilka to dostałeś od kogoś innego 😛

 229. Fr33d0m

  Ja tak dodam kilka zdan, ktore moga sie wydawac nie zwiazana z MMA ale sa 🙂 otoz zauwazylem ,ze w Polsce ludzie sa spieci , maja mniejszy dystans do siebie,maja problem z przyjmowaniem krytyki, nie potrafia reagowac z rozluznieniem i humorem na sytuacje tego typu, juz nie mowe o kompleksach ktore powoduja ,ze co niektorzy musza udowadniac co minute ze to on jest samcem alfa mimo ,ze jego pewnosc siebie ulatuje przy pierwszej riposcie lub tupnieciu noga.
  Oczywiscie nie wszyscy tacy sa , uogolniam na potrzeby postu. Amerykanie oczywiscie maja swoje wady( miedzy innymi przekonanie o tym ,ze sa najwspanialszym narodem na swiecie – a jest to gowno prawda ) ale sa zrelaksowani i krytyke przyjmuje na luzie ale nie zamierzam pisac teraz o Amerykanach i ich wadach , do czego zmierzam ano do tego ,ze jak patrze na reakcje srodowiska MMA w Polsce na to co ludzie pisza na Cohones to bardzo dobrze widac te wady ( sprawa z Ankosem i wbijaniem cwela przez Trenera, jaka kolwiek krytyka KSW od razu zyłki w dupach K & L sa napiete do granic wytrzymalosci i chca peknac no i teraz jeszcze @Robert Górski rowniez pokazuje,ze mimo tego co chce nam tu wszystkim wmowic jak to po nim wszystko splywa, to piszac to co pisze przeczy calkowicie swoim tezom )

  Naprawde wiecej luzu, poczucia humoru i relaksu ogolnego, srodowisku Polskiego MMA zycze , bo z mojego doswiadczenia wynika ( jestem z Cohones kilka lat , glownie jako czytelnik ) ze ludzie tutaj piszacy i sie udzialajacy to inteligentna ekipa z celnymi uwagami i mimo zdarzania sie chamstwa ( ktorego racej nie sposob uniknac, a ktore jest i tak nikłe w porownaniu np. z Onetem ) to jednak poziom kultury jest tutaj wysoki,ze wrecz nieosiagalny dla niektorych zawodnikow MMA ,trenerow niektorych , czy tez niektorych menadżerow itp. person 😉
  Ja sobie osobiscie cenie głownie te ciete i inteligentne odzywki i riposty co niektorych bo to naprawde sa czasem wrecz mistrozwskie składnie ( moze na Was ludziach na codzien posługujacych sie J.Polskim nie robia takiego wrazenia ale na mnie tak 🙂

  Nie no Panowie, nie ma co przeginać w drugą stronę i wrzucać do jednego wora wszystkich zawodników. Jak się przyjrzeć to takich którzy chcą walczyć z internetem jest zaledwie garstka, z czego większość z branży KSW. Także nie ma co besztać całego środowiska i tworzyć skaz narodowych.
  Ci którzy polemizują z internetami prędzej czy później zrozumieją, że wkładają tylko kij w mrowisko i niczemu to nie służy, a powoduje tylko kolejne fale hejtu.

 230. hehehe kurde tyle lajków to już dawno nie dałem :D. Ja choćbym 10 razy oglądał tą walkę to i tak zdania nie zmienię. Mamed jak chciał sobie po leżeć to niech nie wchodzi do klatki. To co tu się odpierdala to jest jakaś masakra. 3 albo 4 osoby jest za Khamidowem, a reszta widzi całkiem inaczej, ale co tam, my to tylko stulejarze z cochones, żaden z nas nigdy nie trenował, żaden nie zna zasad sędziowania, jak Janusze wpierdalamy kebsy i czipsy popijając piwem. Chcemy popatrzeć tylko na walki w których napieprzają się jak żule pod sklepem. Krew ma się lać. Prawda jest taka, że wielu z nas zna zasady, jeszcze większa ilość miała i ma dużo wspólnego ze sportami walki. Jest też dużo osób które w ogóle praktycznie nie piją, jadą na dietach, napierdalają na treningach, ale i tak zastaną nazwani stulejarzami, usłyszą żeby sobie kupić maść na ból dupy, bo się nie znają, a najgorsze jest to, że usłyszą takie słowa od osób które nie koniecznie znają się bardziej od nich….

 231. Blackadder

  Nie no Panowie, nie ma co przeginać w drugą stronę i wrzucać do jednego wora wszystkich zawodników. Jak się przyjrzeć to takich którzy chcą walczyć z internetem jest zaledwie garstka, z czego większość z branży KSW. Także nie ma co besztać całego środowiska i tworzyć skaz narodowych.
  Ci którzy polemizują z internetami prędzej czy później zrozumieją, że wkładają tylko kij w mrowisko i niczemu to nie służy, a powoduje tylko kolejne fale hejtu.

  Napisałem ,ze uogolniam na potrzeby postu , dwa wymieniłem, kto sie najbardziej spina , trzy jesli sie ktos zepnie o mojego posta tzn. ze brak mu własnie dystansu i zdrowego podejscia do własnej osoby i wreszcie po czwarte doskonale zdaje sobie sprawe z tego ,ze sa zawodnicy, trenerzy, menadżerowie i ogolnie ludzie w srodowisku ktorzy nie maja wymienionych przez mnie problemow i na chilloucie sobie biora krytyke i uwagi oraz chetnie rozmawiaja na cohones.

 232. Jak ktoś coś powie na KSW to hejter, gimb, nerd, rasista, gej, przeciwnik demokracji, a jak Martin się nabija z FENu to wszycho ok.

 233. KSW wrzuciło na Twittera kolejne opinie "ekspertów". Z całym szacunkiem do Artura Mazura, nie umniejszam mu wiedzy i pasji ale jeżeli on jest ekspertem to ja tym bardziej się nim czuję.

 234. spa

  Z Toba nie jest fajnie i poszukalbym problemu w sobie

  Nie miało być fajnie. Jakbym widział potrzebę żeby się tu udzielać regularnie to bym tak robił, nie wątpię, że jest tu trochę osób z którymi można fajnie pogadać. Ich posty giną jednak pod zalewem maruderów. Co ciekawe – po szybkim przejrzeniu historii komentarzy uczestników dyskusji, najbardziej dotknięci nie poczuli się Ci, których wypowiedzi są zazwyczaj wyważone. Wręcz przeciwnie, duża część z nich wchodzi w kategorię "pieniacze". Tak jak pisałem, uderz w stół a nożyce się odezwą.

  Kapitan Ameryka

  Jeżeli dostal bana od osoby z która dyskutowal to niezla frajernia

  Ja nikomu żadnego bana nie dawałem ani nie prosiłem nikogo żeby dał, więc pretensje nie do mnie.

 235. Normalnie nie komentuje, ale dzisiaj cały dzień spędzi, żeby udowodnić cohones jakie jest chujowe. To tak jak ja bym poszedł na forum Wisły, gdzie nie bylem z 10 lat, i wszystkich zwyzywał, że są piknikami.

 236. Robert Górski

  Nie miało być fajnie. Jakbym widział potrzebę żeby się tu udzielać regularnie to bym tak robił, nie wątpię, że jest tu trochę osób z którymi można fajnie pogadać. Ich posty giną jednak pod zalewem maruderów. Co ciekawe – po szybkim przejrzeniu historii komentarzy uczestników dyskusji, najbardziej dotknięci nie poczuli się Ci, których wypowiedzi są zazwyczaj wyważone. Wręcz przeciwnie, duża część z nich wchodzi w kategorię "pieniacze". Tak jak pisałem, uderz w stół a nożyce się odezwą.

  Ja nikomu żadnego bana nie dawałem ani nie prosiłem nikogo żeby dał, więc pretensje nie do mnie.

  Twoje wypowiedzi też jakieś takie nie wyważone. Albo mi się wydaje…

 237. Masu

  Normalnie nie komentuje, ale dzisiaj cały dzień spędzi, żeby udowodnić cohones jakie jest chujowe. To tak jak ja bym poszedł na forum Wisły, gdzie nie bylem z 10 lat, i wszystkich zwyzywał, że są piknikami.

  To by Ci Maczete między oczy wsadzili

 238. GupiRyj

  Twoje wypowiedzi też jakieś takie nie wyważone. Albo mi się wydaje…

  No niestety nie są tym razem, ale taki był cel. Jak widać po oburzonych forumowiczach, został osiągnięty. Wszystko jest ok tylko dopóki oni jadą na kogoś, w drugą stronę jest już niefajnie.

 239. Co to się odpierdala? Co oni chcą wszystkim udowodnić? Przedstawiam nam jakieś śmieszne opinie i wszyscy stwierdzą "tak, tak, ewidentnie słuszna decyzja". Co za kurwa kpina. Rzygam.

 240. Masu

  Normalnie nie komentuje, ale dzisiaj cały dzień spędzi, żeby udowodnić cohones jakie jest chujowe

  Masu dziś byłem 5 godzin w pracy, zdążyłem zrobić trening, a międzyczasie wrzucałem jakieś sporadyczne komentarze i patrzyłem jak się gotujecie. Przyznam że to całkiem zabawne. Nie zajęło mi też zbyt dużo czasu.

  W każdym razie działaj tam sobie dalej, już niewiele Ci zostało żeby dobić do piętnastu tysięcy komentarzy. Niestety ja już muszę spadać, mam życie do przeżycia.

 241. Benoit

  -czy sędziowie mają rację, twierdząc że Mamed Khalidov w 2 rundzie był zawodnikiem aktywniejszym, nazywając jego pady, fikołki i ucieczki do parteru atakami?

  -czy 18 ucieczek przed walką i ponad 3 minuty zabrane na fikołki i podnoszenie się po nich, są wystarczającą podstawą do odjęcia punktu za unikanie walki i pasywną postawę?

  -czy Twoim zdaniem pady Mameda były atakami które mogły przynieść realne zagrożenie, czy wynikały bardziej z desperacji i chęci gry na czas?

  @Robert Górski szczerze.

 242. TYTUS

  To by Ci Maczete między oczy wsadzili

  W życiu, na tamtym forum faktycznie tylko pikniki zostały. Jest inne bardziej kumate forum…gdzie nikt nie pisze:DC:

  Robert problem w tym, że ludzie z ciebie bekę kręcą a ty się spinasz. Brakuje ci wyczucia.

 243. Robert Górski

  Masu dziś byłem 5 godzin w pracy, zdążyłem zrobić trening, a międzyczasie wrzucałem jakieś sporadyczne komentarze i patrzyłem jak się gotujecie. Przyznam że to całkiem zabawne. Nie zajęło mi też zbyt dużo czasu.

  W każdym razie działaj tam sobie dalej, już niewiele Ci zostało żeby dobić do piętnastu tysięcy komentarzy. Niestety ja już muszę spadać, mam życie do przeżycia.

  Sporadyczny komentarz wrzuciles :cryme: z tego co widze to Ty sie gotujesz i probojesz sobie wmowic i innym jaki to jestes super i wyluzowany a cohones to zbiorowisko idiotow i kretynów ktorzy nie maja o niczym pojecia.Zachłysniety jestes soba ot i tyle.Typowy narcyz a tu wiekszosc
  ma z ciebie ubaw na całego :werdum:

 244. Machina propagandowa ksw zaczyna wchodzić na najwyzsze obroty.
  Najwyrazniej muszą wychodzić z załozenia ze "Kłamstwo powtarzane 1000 razy….."

 245. Masta

  @Masu przegrałeś swoje życie. Prześcignąłeś w ilości komentarzy nawet dyrektora artystycznego KSW…:(

  Ale to co, zwolnią Wojka czy FEN ma dla mnie ofertę? @Paweł_Jóźwiak?

 246. Masu

  Robert problem w tym, że ludzie z ciebie bekę kręcą a ty się spinasz

  Wiem że sobie bekę kręcą, przecież to było oczywiste że tak będzie po takim komentarzu. A co mają zrobić, napisać ? "Sorry faktycznie, przypie**my się do wszystkiego, niezależnie czy mamy powód czy nie ?" 😀

  Bawcie się dobrze w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji. Cześć

 247. Masu

  Ale to co, zwolnią Wojka czy FEN ma dla mnie ofertę? @Paweł_Jóźwiak?

  Nie wiem, ale zdałem sobie sprawę że w ciągu jednego dnia potrafię przejechać na rowerze 20 km, być 10 h w pracy i najebać setkę komentarzy na cohones i się przy tym ubawić.

 248. Robert Górski

  Wiem że sobie bekę kręcą, przecież to było oczywiste że tak będzie po takim komentarzu. A co mają zrobić, napisać ? "Sorry faktycznie, przypie**my się do wszystkiego, niezależnie czy mamy powód czy nie ?" 😀

  Bawcie się dobrze w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji. Cześć

  Wracaj! Nie zostawiaj nas! Przecież my żartujemy, można sobie podyskutować.

 249. Robert Górski

  Bawcie się dobrze w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji. Cześć

  Forumowicze biorą przykład z zawodników i trenerów. Nie ma chyba w żadnym sporcie w Polsce większej wzajemnej adoracji niż w naszym mma.

 250. Duża ilość postów = brak życia czy zaradności życiowa? Analiza społeczeństwa użytkowników for internetowych na podstawie cohones.

 251. Nie no, tak trollować KSW jak oni sami siebie trollują to nikt nie zdoła. Mam wrażenie że panowie z Konfrontacji zgubili gdzieś kontakt z rzeczywistością i nie zdają sobie sprawy że 2/3 Polski jest teraz na nich cięte i każde drobne potknięcie jest brutalnie punktowane. Janusze was hejtują, ogarniacie to ludzie? Nie cohones, nie hardkowowi fani ale zwykli Janusze którzy byli ślepo zakochani w Waszej organizacji.

 252. Tak czytałem Twoje wpisy w tym temacie @Robert Górski i zastanawiam się czy to nie jest jakieś grubsze prowo.
  Metodą eliminacji zostawiłem sobie dwie możliwe przyczyny takich, a nie innych wpisów z Twojej strony.
  Pierwszą opcją było to, że jesteś @kaczka41 i George kolejny raz przeszedł samego siebie w trollowaniu. Drugą natomiast opcją są urojenia natury psychicznej. Przyznaj, że opcja nr 2 wydaje się nieco bardziej prawdopodobna.

  Od dobrych kilku godzin próbujesz udowodnić nam jakie to cohones jest złe i jak mały wpływ mamy na Polskie MMA. Kreujesz się na mega wyluzowanego gościa, a miedzy wierszami idzie zauważyć, że jesteś pospinany jak baranie jaja. Brakuje tylko, żebyś swój ostatni wpis podsumował słowami "Kozak w necie, pizda w świecie". Mimo wszystko z pozdrowieniami – Facet ze swoją podobizną w avatarze.

 253. Jeszcze a propos tego "małego wpływu cohones na rozwój mma". Wszyscy zapewne pamiętają ostatni Plebiscyt Przeglądu Sportowego. Aśka zajęła tam 7. miejsce. Ile było zachwytów, że to historyczna chwila dla polskiego mma? Czy taki wynik byłby możliwy bez mobilizacji userów cohones, którzy głosowali dzień w dzień? Szczerze wątpię.

 254. Gilbert Yvel to nokautowal sędziów, a nie punktowal walki, jak dobrze pamiętam. Swego rodzaju ekspert, chcąc nie chcąc.

  :cryme::cryme::cryme:

 255. baju

  Gilbert Yvel to nokautowal sędziów, a nie punktowal walki, jak dobrze pamiętam. Swego rodzaju ekspert, chcąc nie chcąc.

  :cryme::cryme::cryme:

  Ale Dominika i Wojka przekona.

 256. Masu

  Ale Dominika i Wojka przekona.

  To jak jakaś pierdolona propaganda, która Polska tak dobrze zna. Ustawianie rzeczywistosci. Niesamowite, oni naprawdę chcą tak to ogarnąć.

 257. baju

  To jak jakaś pierdolona propaganda, która Polska tak dobrze zna. Ustawianie rzeczywistosci. Niesamowite, oni naprawdę chcą tak to ogarnąć.

  Kolejne trojki ekspertow co tydzien na fanpejdzu.

 258. baju

  Gilbert Yvel to nokautowal sędziów, a nie punktowal walki, jak dobrze pamiętam. Swego rodzaju ekspert, chcąc nie chcąc.

  :cryme::cryme::cryme:

  Odpowiedź jest prosta, każdy kto jest znany i zgadza się z tezą, że Mamed wygrał – jest ekspertem. Drugiego dna tutaj nie ma.

 259. Orest

  Odpowiedź jest prosta, każdy kto jest znany i zgadza się z tezą, że Mamed wygrał – jest ekspertem. Drugiego dna tutaj nie ma.

  Pewnie już do Urbana dzwonią.

 260. poczytajcie komentarze i sie przekonajcie czy wszyscy uwazaja, ze wygral mamed, a tylko tutaj na cohones beton 🙂

 261. Dobra przekonali mnie Mamed wygrał zasłużenie wyszystkie rundy 10-8
  Jest prawilnikiem prawdziwy patriota z krwi i kosci Polaczek. Nie nucił hymnu Al-K tylko udawał dla zmyłki. Pas chciał oddać Azizowi bo go lubi i tak na pocieszenie że mu wpi@rdolił.
  Aziz ma siec firm ochroniarskich w Szwabowni i Fogel chciał żeby go ochranialła jego firma . Ale że pracownik Aziza poszedł na L4 to Aziz musiał jako szef osobiscie go zastąpić. Aziz też jest Polczkiem nosi klapki Kuboty dziurawe skarpety nie myje się pije wóde szkankami bez popity i zagryza ogórkiem kiszonym ( mówił we vlogu KSW75 % pokarmów je płynnych). Poza tym ma ciotke w Radomiu która szuka mu fajnych ciuchów w lumpeksach i wujka cebulaka który kradnie po niemieckich marketach perfumy. Jest fanem Małysza i Fmiliady którą co niedziele po kosciele i obiedzie ( kompot,schabowy ziemniaki kapusta i rosół) ogląda.

 262. mat01

  poczytajcie komentarze i sie przekonajcie czy wszyscy uwazaja, ze wygral mamed, a tylko tutaj na cohones beton 🙂

  Na youtube dokładnie to samo. #BetonoweCohones

 263. baju

  To jak jakaś pierdolona propaganda, która Polska tak dobrze zna. Ustawianie rzeczywistosci. Niesamowite, oni naprawdę chcą tak to ogarnąć.

  Do mnie to nawet Wojek na pw napisał na twitterze z pretensjami, że szydzę chcąc mnie przekonać do racji 🙂

 264. Charles Bronson

  Do mnie to nawet Wojek na pw napisał na twitterze z pretensjami, że szydzę chcąc mnie przekonać do racji 🙂

  powaznie?

 265. Charles Bronson

  Do mnie to nawet Wojek na pw napisał na twitterze z pretensjami, że szydzę chcąc mnie przekonać do racji 🙂

  Twoja droga do kariery sędziego właśnie została zamknięta.

 266. Charles Bronson

  Do mnie to nawet Wojek na pw napisał na twitterze z pretensjami, że szydzę chcąc mnie przekonać do racji 🙂

  Zapodaj lynk:D

 267. Charles Bronson

  Jako, że to prywatna korespondencja to nie będę wrzucał, ale co mi gość poprawił humor to poezja 😀

  Mogles ponegocjowac i moze jakis przelew od ksw bys dostal.

 268. Charles Bronson

  Jako, że to prywatna korespondencja to nie będę wrzucał, ale co mi gość poprawił humor to poezja 😀

  Ok:D czyli mają pieczenie odbytu na poziomie ekspert. Dobrze, dobrze. Dwa razy się zastanowią zanim wydrukują następną walkę.

 269. Robert Górski

  No niestety nie są tym razem, ale taki był cel. Jak widać po oburzonych forumowiczach, został osiągnięty. Wszystko jest ok tylko dopóki oni jadą na kogoś, w drugą stronę jest już niefajnie.

  Ja to widze troche inaczej.

  Poszedl telefon z centrali KSW, ze macie cos z zrobic z tym "grajdolkiem" na cohones. Nie bylo chetnych. Odbylo sie losowanie i Ty wyciagnales najkrotszy patyczek…

 270. Orest

  Ok:D czyli mają pieczenie odbytu na poziomie ekspert. Dobrze, dobrze. Dwa razy się zastanowią zanim wydrukują następną walkę.

  Chyba nie doceniasz Wojka 🙂 Jak dla mnie typ jest w stanie reklamowac stolec markowany KSW jako nutelle markowana KSW bo tak twierdzi on plus grupa jego ekspertow. I ekspertem jest ktos tylko dlatego bo pracowal tu i owdzie.

  Oczywiscie zeby nie bylo, prywatnie to mily gosc o czym pare osob sie przekonalo ale jesli chodzi o robote to ma klapki na oczach.

 271. Skoro wynik tej walki był taki oczywisty to na chuj napierdalają tymi panelami ekspertów już drugi tydzień? Czemu nie dali się wypowiedzieć Motylowi albo Żmii? Jakaś zoologiczna fobia?!

 272. Masta

  Nie wiem, ale zdałem sobie sprawę że w ciągu jednego dnia potrafię przejechać na rowerze 20 km, być 10 h w pracy i najebać setkę komentarzy na cohones i się przy tym ubawić.

  serio? a ja przy wolnym dniu, i siedzeniu w domu, aż się spociłem przy naszej dyskusji o Conorze;D

 273. cypher

  Skoro wynik tej walki był taki oczywisty to na chuj napierdalają tymi panelami ekspertów już drugi tydzień? Czemu nie dali się wypowiedzieć Motylowi albo Żmii? Jakaś zoologiczna fobia?!

  To jest na zasadzie, spytam 50 osób o zdanie, 20 się zgodzi to podzielę się ich opinią.

 274. Charles Bronson

  To jest na zasadzie, spytam 50 osób o zdanie, 20 się zgodzi to podzielę się ich opinią.

  Sprawdźmy jak odpowiadali ankietowani.

 275. GupiRyj

  serio? a ja przy wolnym dniu, i siedzeniu w domu, aż się spociłem przy naszej dyskusji o Conorze;D

  Conor wszedł Ci do głowy to dlatego heh

 276. TYTUS

  Jako skorumpowany Milicjant za 1000 lakjków i 1000 postów na plus tez moge mówic M wygral

  MO, ORMO czy ZOMO?

 277. Masta

  Conor wszedł Ci do głowy to dlatego heh

  hehe chyba racja, ale bardziej Ty z Charlesem. Nadal uważam, że pocisnołeś dzisiaj Conorowi, a ja go broniłem;P koniec z offtopem ziom bo nas Robert Górski wyjebie z forum;)

 278. GupiRyj

  hehe chyba racja, ale bardziej Ty z Charlesem. Nadal uważam, że pocisnołeś dzisiaj Conorowi, a ja go broniłem;P koniec z offtopem ziom bo nas Robert Górski wyjebie z forum;)

  Spokojnie, Robert to tylko kiepski prowokator.

 279. Grzechu

  W odróżnieniu od Ciebie? 😆

  Masta to Dalajlama jest. Czy po alkoholu, czy nie, czy trzeźwy, czy nie zawsze znajdzie czas, żeby rozkminiać o życiu. 😀

 280. Grzechu

  W odróżnieniu od Ciebie? 😆

  🙁 chociaż sie staram.

  Masta to Dalajlama jest. Czy po alkoholu, czy nie, czy trzeźwy, czy nie zawsze znajdzie czas, żeby rozkminiać o życiu. 😀

  Dalajlama, ale lekko huehue

 281. Robert Górski

  (…) większość z was jest tylko głupim nickiem i cudzym zdjęciem w avatarze. (…)

  Przez chwilę się zacząłem zastanawiać czym sobie zasłużyłem na obelgi od MMArocks? Bo chyba można tak nazwać opinię faceta z takim podpisem pod awatarem, który jest związany z portalem od 7 lat? Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale obrażanie innych? Zachowujesz się jakby Ci się palił grunt pod nogami, albo jesteś wypalony tą robotą. Nie każdy może chcieć epatować swoją prywatnością w Internecie. Dla mnie to relaks. Dla Ciebie praca. To chyba nie jest zbyt trudne do zrozumienia?

  A może to problem ugody z KSW? A może obaw przed wykluczeniem redakcji MMArocks z życia największej polskiej organizacji? Słabe.

 282. Robert Górski

  Masu dziś byłem 5 godzin w pracy, zdążyłem zrobić trening, a międzyczasie wrzucałem jakieś sporadyczne komentarze i patrzyłem jak się gotujecie. Przyznam że to całkiem zabawne. Nie zajęło mi też zbyt dużo czasu

  Dobra jesteś zajebisty.
  Wcale nie wyrosłeś z tego o czym pisałem, z tego się nie wyrasta 😉

 283. Sztuka jest najebac 10k postów i nie zaniedbywac rzeczywistości jednocześnie. Niektórzy tak nie potrafią, więc udzielają się tylko wtedy gdy ich rzeczywistość jest zagrożona mocą cohones, hehe.

 284. Typowi czipsozercy, nie majacy jakiekolwiek kontaktu z walka, nie liczac Tekkena a co niektorzy grali nawet w UFC. Ci najbardziej wygadani pojechali do Zagrzebia, sadzac po fotach w wiekszosci kategoria wagowa lekko – smieszna, nie liczac Miszona, co to Tyburze zapodal kaosa. I takie leszcze za dyche ubzduraly sobie, ze ich glos cokolwiek znaczy w swiecie MMA. :cryme:

 285. Gilbert Yvel w akcji

  Ekspert od sędziowania według KSW. Rzeczywiście, są podstawy by go takim uznać. :cryme:

 286. Ciekawe dlaczego wybrali z Rocksów akurat Jabłońskiego do wygłoszenia swojej opinii na temat werdyktu w walce Mameda z Karaoglu, a nie np. Chmurę, Bijana, Defa, Szadego czy Mateusza. Doprawdy, ciekawe…

  [​IMG]

  Spoiler
 287. Kickboxer28

  Typowi czipsozercy, nie majacy jakiekolwiek kontaktu z walka, nie liczac Tekkena a co niektorzy grali nawet w UFC. Ci najbardziej wygadani pojechali do Zagrzebia, sadzac po fotach w wiekszosci kategoria wagowa lekko – smieszna, nie liczac Miszona, co to Tyburze zapodal kaosa. I takie leszcze za dyche ubzduraly sobie, ze ich glos cokolwiek znaczy w swiecie MMA. :cryme:

  No właśnie z racji tego, że jesteśmy leszczami nikt sobie nie ubzdurał, że nasze głosy cokolwiek znaczą. To osoby, których profesjonalne walki i kariera sportowa jest przedmiotem dyskusji podniosły opinie forumowiczów do poziomu uniwersum :popcorn:

 288. Luke

  Ciekawe dlaczego wybrali z Rocksów akurat Jabłońskiego do wygłoszenia swojej opinii na temat werdyktu w walce Mameda z Karaoglu, a nie np. Chmurę, Bijana, Defa, Szadego czy Mateusza. Doprawdy, ciekawe…

  Nikt mnie nie zapytał o zdanie.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Chmura
  MMARocks.pl

 289. Cloud

  Nikt mnie nie zapytał o zdanie.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Chmura
  MMARocks.pl

  A ćwiczyłeś kiedyś coś? Platfusie

 290. Masu

  A ćwiczyłeś kiedyś coś? Platfusie

  Cwiczyl, widzialem jego filmik jak wywijal nunchaku.

 291. Czuje sie niemal przekonany i pokonany. Jak za kilka dni uslysze jeszcze, ze Kendall Grove i James Thompson rowniez punktowali walke dla Mameda to poddam sie ostatecznie.

 292. Cloud

  Nikt mnie nie zapytał o zdanie.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Chmura
  MMARocks.pl

  Dziwne, że nie podbili najpierw do kogoś, kto:
  a) Pisuje analizy walk na tym portalu.
  b) Zdążył już takową napisać odnośnie wspomnianej walki i wypowiedzieć się w temacie oficjalnego werdyktu sędziowskiego.
  Zamiast tego, zwerbowali gościa, który jako jeden z trojga Redaktorów (i jeden z dwóch, którzy nie byli wcześniej łączeni z KSW) wypowiadał się tutaj korzystnie względem wyniku walki.
  Ta sprawa śmierdzi. Tyle Wam powiem. [​IMG]

 293. Niestety jestem na urlopie i nie moge podejrzeć wszystkim wpisów ale z tego co widziałem na stronie 13 i 14 muszę napisać że kompletnie nie zgadzam się z tym co pisze Robert i w żadnym wypadku nie jest to stanowisko moderacji i MMARocks. Mam nadzieje że znacie nas już na tyle dobrze, że o tym wiecie :beer:

  Wracam na urlop, Pzdr !
  :cohon:

 294. Robert Górski

  Także piszcie sobie co chcecie, po mnie to spływa w sumie.

  Robert Górski

  No niestety nie są tym razem, ale taki był cel. Jak widać po oburzonych forumowiczach, został osiągnięty.

  Robert Górski

  Masu dziś byłem 5 godzin w pracy, zdążyłem zrobić trening, a międzyczasie wrzucałem jakieś sporadyczne komentarze i patrzyłem jak się gotujecie. Przyznam że to całkiem zabawne. Nie zajęło mi też zbyt dużo czasu.

  Ale ty jesteś fajny. Taki przewidujący i wyluzowany, a i jeszcze gdzieś tam było, że dorosły.

  Wspomniane było we wcześniejszych komentarzach, że skoro zawodowcy (zawodowi sędziowie), którzy zajmują się ocenianiem walk na co dzień orzekli wygraną Mameda to na pewno mają rację i ludzie nie będący zawodowymi sędziami nie mogą im wytknąć błędu czy zwyczajnie w tej konkretnej walce mieć racji. Ja w swojej branży, którą się zajmuję również nie wyobrażam sobie żeby osoba będąca laikiem chciała być mądrzejsza ode mnie w tym temacie i mnie poprawiać.
  Teraz najważniejsza uwaga. Moją branżą nie pasjonują się tysiące fanów w Polsce, ludzie, którzy na tym nie zarabiają nie poświęcają swojego wolnego czasu żeby śledzić wszystkie nowinki w branży, nie wchodzą codziennie na portale branżowe, nie udzielają się na forach, nie jeżdżą na eventy branżowe czy nie wykonują sobie w wolnym czasie obliczeń dla rekreacji.
  Warto zauważyć, że nawet w tak trudnej dziedzinie (i wymagającej sporych nakładów finansowych) jak astronomia (która potrafi być interesująca i z tego względu przyciąga astroamatorów) od czasu do czasu odkryć dokonują właśnie amatorzy. Przechodząc teraz do mma, które przyciąga fanów, którego ocenanie nie jest aż tak skomplikowane, sądzę, że opinia hardcorowych fanów na temat punktacji walki może być rzetelna. W szczególności gdy fan oceniający walkę na chłodno nie musi się zmagać z największymi trudnościami jakie podejmuje sędzia czyli wypunktowaniem walki na żywo.

 295. Luke

  Ciekawe dlaczego wybrali z Rocksów akurat Jabłońskiego do wygłoszenia swojej opinii na temat werdyktu w walce Mameda z Karaoglu, a nie np. Chmurę, Bijana, Defa, Szadego czy Mateusza. Doprawdy, ciekawe…

  [​IMG]

  Spoiler

  No hej, mnie też nikt nie prosił o zdanie.
  Żeby nie było, że jestem tylko nickiem i avatarem – chociaż z głównej i tak widać moje dane,
  Pozdrawiam,
  Mariusz Hewelt
  MMARocks.pl

 296. jp78

  A może to problem ugody z KSW? A może obaw przed wykluczeniem redakcji MMArocks z życia największej polskiej organizacji? Słabe.

  :joe::joe::joe:

 297. ZAMYKAĆ TE TEMATY !!! Życie musi wrócić do normy mamy Lesnara ( Conorowcy z gimnazjum nie pamiętają bo w Cactusa Mcoya wtedy grali), nowego mistrza średniej Bispinga i wiele innych ciekawych wydarzeń.

 298. Ale w tamtych tematach beda powazne rozmowy , z powaznymi analizami i powaznymi problemami ….nieee inba musi trwac 😀 inbo trwaj, inbo przybywaj :sparta:

 299. TYTUS

  ZAMYKAĆ TE TEMATY !!! Życie musi wrócić do normy mamy Lesnara ( Conorowcy z gimnazjum nie pamiętają bo w Cactusa Mcoya wtedy grali), nowego mistrza średniej Bispinga i wiele innych ciekawych wydażeń.

  Nawet Rockholda przekupili żeby podłożył się Bispingowi, tylko po to aby zamieść pod dywan #cohonesgate!

 300. TYTUS

  ZAMYKAĆ TE TEMATY !!! Życie musi wrócić do normy mamy Lesnara ( Conorowcy z gimnazjum nie pamiętają bo w Cactusa Mcoya wtedy grali), nowego mistrza średniej Bispinga i wiele innych ciekawych wydażeń.

  + dozywotni ban dla Helwani'ego, sporo się dzieje w UFC, a KSW pół roku agoni

 301. Cloud

  Nikt mnie nie zapytał o zdanie.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Chmura
  MMARocks.pl

  Mam to samo.

  Pozdrawiam,
  Wojciech Mrozowski
  MMAnews.pl

 302. Faktycznie ten temat można zamknąć. Z całym szacunkiem dla ludzi pracujących przy KSW i włożonej pracy w przygotowania zawodników, ale po obejrzeniu UFC 199 człowiek ma wrażenie że KSW 35 to był cichy, śmierdzący, bąk, który już się ulotnił.

 303. Masta

  po obejrzeniu UFC 199 człowiek ma wrażenie że KSW 35 to był cichy, śmierdzący, bąk, który już się ulotnił

  Wszystko. ZAMYKAM.

 304. Masta

  Faktycznie ten temat można zamknąć. Z całym szacunkiem dla ludzi pracujących przy KSW i włożonej pracy w przygotowania zawodników, ale po obejrzeniu UFC 199 człowiek ma wrażenie że KSW 35 to był cichy, śmierdzący, bąk, który już się ulotnił.

  Mam takie samo odczucie.
  #nikogo

 305. Dobra, faktycznie pora iść do przodu. Nie ma co więcej gadać o punktowaniu tej walki czy komentować ten meltdown/tantrum, którego byliśmy świadkami.