Zobaczcie krótki materiał wideo ze sparingów Mameda Khalidova, który przygotowuje się na galę KSW 46. W Gliwicach zawodnik zmierzy się drugi raz z Tomaszem Narkunem, który w pierwszej walce poddał go trójkątem. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

5 KOMENTARZE

  1. Życzyłbym sobie nokautu na Mamedzie za te pizdowate akcje z Saparbekiem Safarovem i wyrzuceniem Tomka z WCA, to tylko pokazuje jak Mamed jest obsrany przed tym rewanżem.

  2. Szybko Mamed sobie poradzi ,max w 2 rundzie Narkun będzie leżał nieprzytomny

  3. Taka stojka to zabojstwo dla Narkuna ktory nie umie boksowac… bylo to widac w ostatniej ich walce, dochodzily ciosy, mial farta ze nie nokautujace ale tym razem Mamed go ubije.. kilka minut walki i rece Tomka podobnie jak Cipka nie wracaja do defensywy. Ostatnim razem Mamed sie bawil, zbyt pewnie poczul a pozniej siadlo cardio… nie mam zludzen, ze tym razem wygra.Smutne jest to, ze dawniej gdy Mamed byl w szczycie formy jakos nikt go nie wyzywal do walki, wiedzieli czym by sie to skonczylo.. gdy jednak wiek i obicie zrobily swoje, mlode wilki wpadly na pomysl wylansowania sie na Mamedzie i to jest zalosne.

  4. Takiego mistrza jak Mamed dlugo nie bedziemy mieli, tak wszechstronnego i finezyjnego – taka jest prawda.

  5. Tak wiele zza monitora można pisać … Mamed wyrzucił Tomka z WCA Berkut – Hmmm Złotousty Tomek przy pełnej mojej sympatii jeździ po klubach związanych marką z klubem Mameda, który już zapewne wcześniej zarezerwował sobie tam termin na okres sparingowy (to chyba nie przypadek i logiczne profesjonalne podejście w zróżnicowaniu w przygotowaniach). Ma do niego pretensje o to, że nie mógł się również dokładnie tam przygotowywać – to tylko pokazuje jego wymiar logiki. Odwracając sytuację – Mamed nie jeździ po klubach Berserkerów choć jest ich wiele … zatem Tomek ma pełen wachlarz możliwości przygotowania się w w obrębie swojej klubowej infrastruktury … taka to moje subiektywna ocena tej sytuacji bez szukania drugiego dna 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.