Fot: Sherdog.com

Jak poinformował dziennikarz portalu sport-express.ru, Adam Zubayraev, najpopularniejszy zawodnik MMA w Polsce Mamed Khalidov (MMA 34-4-1) dostał ofertę kontraktu z UFC. Naszej redakcji udało się potwierdzić te rewelacje wśród osób trenujących na co dzień z mistrzem KSW.

Według Zubayraeva, największa organizacja MMA na świecie chciałaby aby Khalidov zawalczył na październikowej gali UFC w Gdańsku co na pewno pomogło by w promocji tego wydarzenia wśród fanów z Polski.

Przeszkodą mogą być jednak finanse. Aby doszło do podpisania umowy z UFC, organizacja musiałaby sięgnąć głęboko do kieszeni i mocno poprawić ofertę w stosunku do tego co proponowała kilka lat temu mistrzowi z Olsztyna.

Z usług zawodnika nie mają również zamiaru rezygnować ostatni pracodawcy. Według naszych informacji, Khalidov otrzymał w tym samym czasie lukratywną ofertę od czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut dla której stoczył już jedną walkę na gali w Anglii. W najbliższym czasie Khalidov powinien otrzymać również ofertę nowego kontraktu od największej organizacji MMA w europie dla której walczył przez większość swojej kariery czyli KSW.

View this post on Instagram

Ну это,я опять пошёл ???????

A post shared by Mamed Khalidov (@mamed_khalidov) on

11 KOMENTARZE

  1. no jakby jednak, jakimś cudem zawalczył, to surprise roku na naszym podwórku

  2. Teraz, po porażce z najmniejszym polsrednim w europejskiej czolowce ? Mam szczerą nadzieję, że  do tego nie dojdzie. Chyba, że dostanie Oskara.Za występy w M jak Miłość Oskara się nie dostaję, może jakby zagrał w czymś od Netflixa to można by polemizować. :mamed:…ato nie o Oskara Zrzędę chodziło, z ul. Sezamkowej??? heh

  3. Ufc opłacałoby się nawet wziąć Mameda do ksw tylko na galę w Polsce, a tak btw, wyczuwam niezłą imbę w tym temacie 😀

  4. Przecież oni rozmowy prowadzą, czy Kaśki Cichociupci by nie namówił i nie zasiedli, jako goście, pod klatką

  5. Jeśli to prawda i czytasz to Mamed zgódź się na walkę w UFC i pokaz ze masz jaja i klasę i zrób to dla kibiców!!! 😀

  6. Równie dobrze można napisać, że nie jest dziwne, że kibice mają wywalone na Mameda w Polsce.Stanu w jakim jest Mamed, było wiele symptomów na przestrzeni lat. Pierwszym, jak obraził się na Marciniaka, gdy ten śmiał swą obiektywną opinię wyrazić, na temat rewanżu z Santiago. Potem już foch na całe mmarocks i cohones, za to jak ludzie na pierwszą akcję z angazem w UFC zaregowali, no i tak po dziś dzień , czymś se regularnie lubi u kibiców nagrabić, heh

  7. 100k $ + dodatek za wygraną dla Mameda od UFC jest realne i wykonalne bo jego poziom umożliwia zestawienie go ze znanymi na świecie zawodnikami więc wypromowanie nazwiska to moment… idealny na Polskę, dobry na cały rynek w Europie a jeśli będzie wygrywał i w USA go poznają.

  8. Mamed – czy się komu podoba czy nie – jest najlepszym zawodnikiem mma. UFC zrobiło duży błąd że go kiedyś nie zatrudniło – myślę że w latach świetności – spokojnie pierwsza trójka. Teraz niestety wygwizdany – i już nie nasz. Może gdyby zaczął gadać o Wielkiej Polsce, Wiedniu, Wiznie czy innych pamiętnych wydarzeniach ludzie by go uwielbiali. To obecnie modne jest. Chętnie bym go zobaczył w ufc. Nawet na jedną walkę 🙂

  9. Jest mi to calkowicie obojetne, w koncu to nie moj rodak. Sportowo tez juz nie to, a do tego dochodzi usada.

  10. Jak Luki, również chętnie bym zobaczył Mameda jak dostaje wpierdol z Top 10 w UFC : D A nawet Top 15.. ; )

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.