myphoto

Rozpiska Sengoku 11

i ostatnia, trzecia runda typowań walki Mameda Khalidova:
Jan Błachowicz
zawodnik KSW Team

– Na pewno będzie to zacięty i wyrównany pojedynek. Myślę ze Mamed powinien starać się rozwiązać konfrontacje w stójce, gdyż Santiago znacznie pewniej czuje się w paterze, szczególnie kiedy walczy z góry. Nie przekreślam jednak szans Mameda w walce na ziemi, ponieważ już niejednokrotnie pokazał, jak groźnym i wszechstronnym jest zawodnikiem. W moim odczuciu Mamed jest faworytem tego pojedynku.

Roan „Jucão” Carneiro
weteran UFC/American Top Team

– Jorge to według mnie faworyt tego pojedynku. Jest jednym z najbardziej kompletnych zawodników American Top Team. Nie mówiąc już, że cały czas się rozwija i poprawia umiejętności. Zawsze daje świetne walki z każdym dużym nazwiskiem w swojej kategorii wagowej.

Marko Leisten
prezes ADCC Europe

– Obaj są dobrzy w każdej płaszczyźnie walki. Mamed ma lepsze ground and pound i myślę, że to będzie kluczem do jego zwycięstwa. Jorge ma lepsze jiu-jitsu, stójkę i większe doświadczenie na dużych arenach. Powiedziałbym, że Jorge wygra na 70 %.

Manos Terzitane
menager

– Jestem prawie pewien, że jeśli Mamed wyjdzie do tego pojedynku z dobrze przygotowaną strategią to wygra. Ma wszystkie atuty, żeby poradzić sobie z Santiago i jestem pewien, że reszta świata wkrótce się dowie kim jest „Kanibal” z Polski. To bardzo dobra walka dla europejskiego MMA i mam nadzieję, że sukces Mameda spowoduje większe zainteresowanie talentami z Europy.

Roberto „Gordo”
Gracie Fusion

– Myślę, że to będzie bardzo twarda wojna w stójce. Ale ostatecznie to Jorge będzie miał przewagę i wygra

Łukasz Łyczkowski
prezenter Lookr.tv

– Serce mówi głośno, że wygra Mamed. Rozum podziela tę opinię, ale jednak trochę ciszej. Khalidov jest kompletnym zawodnikiem, a z każdą walką staje się coraz lepszy i coraz bardziej nieprzewidywalny. Wydaje się, że każdy następny przeciwnik, to kolejna przeszkoda w osiągnięciu większego celu, z którą Mamed sobie doskonale radzi. Niewątpliwie jego rywal należy do światowej czołówki, ale to Mamed nie ma nic do stracenia. Aby Khalidov został zauważony wystarczy, że da dobrą walkę (nawet jeżeli przegra). Liczę na prawdziwe emocje, zarówno w stójce jak i w parterze. Obstawiam, że walka zakończy się przed czasem na korzyść zawodnika KSW Team.

Antoni Chmielewski
zawodnik KSW Team

– Moim zdaniem walkę przez nokaut wygra Mamed. Jest dużo bardziej dynamiczniejszym i wszechstronniejszym zawodnikiem. Na dzień dobry dostaje taką walkę, że jak zleje gościa to świat stoi przed nim otworem i to on będzie stawiał warunki. Na pewno będzie to super walka. Trzymam kciuki za Mameda i już nie mogę doczekać się tego pojedynku.

Łukasz Jurkowski
zawodnik

– Stawiam oczywiście na Mameda. Santiago to świetny zawodnik, ale zna siłę i potencjał Mameda, dlatego nie stawia na szali zwycięstwa swojego pasa. Mówi, że Mamed to świetny stójkowicz, a tymczasem może mocno oszukać się na chwyty. Mój typ to wygrana Mameda przez dźwignię na nogę w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.