Roberto Soldić w ostatniej walce świetnie zaprezentował się na KSW 56, kiedy to wygrał przez brutalny nokaut z Michałem Materlą. „Robocop” zapytał fanów na swoim profilu na Instagramie kto powinien być jego następnym rywalem w klatce MMA. Odpowiedź otrzymał nie tylko od nich – do pytania zawodnika odniósł się także sam mistrz kategorii średniej KSW, Mamed Khalidov.

Soldić: Kto jest następny dla mnie?

Khalidov: Aslambek Saidov.

Soldić: Zawsze masz asa w rękawie. Na to też będę gotowy!

Po walce na KSW 56, sam Soldić dał jasno znać, że wszyscy wiedzą kto jest jego następnym rywalem. Po udanym debiucie „Robocopa” w kategorii średniej, sugerowano zestawienie Roberto właśnie z Mamedem Khalidovem. Nie wiadomo jednak czy szefowie KSW zdecydują się już teraz na takie zestawienie.

Soldić (18-3 MMA) to aktualny mistrz kategorii półśredniej KSW, który w swojej karierze walczył z m.in. Dricusem du Plessisem, Borysem Mańkowskim czy Krystianem Kaszubowskim. 25-letni Chorwat, który aż 16 z 18 wygranych w karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem, do walk przygotowuje się w UFD Gym.

Khalidov (35-7-2 MMA) udanie wrócił do klatki KSW, kiedy to na gali KSW 55 w spektakularnym stylu pokonał Scotta Askhama w pierwszej rundzie starcia. Legenda polskiego MMA aż 31 z 35 wygranych w swojej karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem. W przeszłości mierzył się z m.in. Tomaszem Narkunem, Michałem Materlą, Azizem Karaoglu czy Melvinem Manhoefem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.