Roberto Soldić w ostatniej walce świetnie zaprezentował się na KSW 56, kiedy to wygrał przez brutalny nokaut z Michałem Materlą. „Robocop” zapytał fanów na swoim profilu na Instagramie kto powinien być jego następnym rywalem w klatce MMA. Odpowiedź otrzymał nie tylko od nich – do pytania zawodnika odniósł się w swoim stylu mistrz kategorii średniej KSW, Mamed Khalidov.

Soldić: Kto jest następny dla mnie?

Khalidov: Aslambek Saidov.

Soldić: Zawsze masz asa w rękawie. Na to też będę gotowy!

Po walce na KSW 56, sam Soldić dał jasno znać, że wszyscy wiedzą kto jest jego następnym rywalem. Po udanym debiucie „Robocopa” w kategorii średniej, sugerowano zestawienie Roberto właśnie z Mamedem Khalidovem. Nie wiadomo jednak czy szefowie KSW zdecydują się już teraz na takie zestawienie.

Soldić (18-3 MMA) to aktualny mistrz kategorii półśredniej KSW, który w swojej karierze walczył z m.in. Dricusem du Plessisem, Borysem Mańkowskim czy Krystianem Kaszubowskim. 25-letni Chorwat, który aż 16 z 18 wygranych w karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem, do walk przygotowuje się w UFD Gym.

Khalidov (35-7-2 MMA) udanie wrócił do klatki KSW, kiedy to na gali KSW 55 w spektakularnym stylu pokonał Scotta Askhama w pierwszej rundzie starcia. Legenda polskiego MMA aż 31 z 35 wygranych w swojej karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem. W przeszłości mierzył się z m.in. Tomaszem Narkunem, Michałem Materlą, Azizem Karaoglu czy Melvinem Manhoefem.

20 KOMENTARZE

 1. Widze ze Damiano tam sie w gips pcha:lol: mamed woli dac kuzyniaka na rzez niz samemu isc cwaniak:frankapprove:

 2. :damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan:

  Aslambeka nie chce oglądać nikt, poza Mamedem.

  W życiu KSW nie da takiej walki, totalny nonsens. Ile Asłan sprzeda biletów? 1?

 3. Widze ze Damiano tam sie w gips pcha:lol: mamed woli dac kuzyniaka na rzez niz samemu isc cwaniak:frankapprove:

  Raczej chce dać zarobić kuzynowi bo dawno nie "pracował" w klatce. Obaj fizyczni (Soldic i Saidov) to mogłoby być widowiskowo. Damiano zatańczyłby tak samo jak Materla

 4. Aslambek jeszcze walczy? Juz zapomnialem ze byl taki zawodnik

  Walczy. Z dłużnikami :enterthehorwitch:

 5. Aslambek przecież zapowiadał zejście do kategorii lekkiej, a tutaj propozycje walki z Soldicem? Byłby kolejnym łatwym skalpem dla Roberto. Chyba Mamed ma dość kuzyna :rofl:.

 6. :damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan:

  Aslambeka nie chce oglądać nikt, poza Mamedem.

  W życiu KSW nie da takiej walki, totalny nonsens. Ile Asłan sprzeda biletów? 1?

  No jeden, dokładnie. Ten dla Mameda :suchykarol:

 7. :damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan::damjan:

  Aslambeka nie chce oglądać nikt, poza Mamedem.

  W życiu KSW nie da takiej walki, totalny nonsens. Ile Asłan sprzeda biletów? 1?

  Co prawda ja biletu nie kupie, bo nie wspieram cyrku, ale walki Aslana lubię i walke z Soldicem na streamie tez bym odpalił

 8. Myślę że Damian Janikowski dał by fajne widowisko… Opromieniony gloria i chwała po ostatniej walce może być sporym zaskoczeniem. Ja to kupuję!!! :roberteyeblinking:

 9. Mamed się obsrał RoboCopa. Soldic ma cios nie słabszy od tego Karaoglu, a i wszechstronniejszy chyba jest, młodszy, w gazie. Mamed bez szans. :deniro:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.