by groundandpound.de

1 Mikko Rupponen Finlandia 16-5-2

2 Tomasz Drwal Polska 14-2-1

3 Moise Rimbon Francja 12-7-3

4 Goran Reljic Chorwacja 8-0-0

5 Mamed Khalidov Polska 17-3-0

6 James Zikic Anglia 16-5-2

7 Daniel Tabera Hiszpania 11-1-2

8 Ian Freeman Anglia 19-7-1

9 Maro Perak Chorwacja 12-0-1

10 Alexei Veselovzorov Rosja 14-7-1

23 KOMENTARZE

 1. WOw mimo braku zaplecza bardzo wysokie pozycje polskich zawodników ciesza i zaskakuja

 2. Nie widziałem walki Tabery z Zentsovem, ale czytałem, że decyzja była dyskusyjna, podobno Fedor po walce powiedział, że Tabera powinien ją wygrać, a przecież na pewno był sporo lżejszy od Zentsova. Na prawdę mocny przeciwnik dla Mameda.

 3. Drwalu drugi? Przecież nie walczył już rok… Ten ranking jest taki trochę dziwny.. Ale mimo to cieszy mnie Drwalu i Mamed tak wysoko.

 4. Siemka ;] Ej, na stronie KSW coś napisali, że niektóre extrafighty są odwołane i dali liste wszystkich, a nie było na niej walko Mameda… 🙁 Nie wiecie co jest grane ?:(

 5. „Poniżej prezentujemy wszystkie pary walczące na „KSW Extra” oraz kilka słów o nich.” I nie wymienili walki Mameda… Więc co przeoczyłem? ;]

 6. i znowu Mamed jako Polska a nie Czeczenia wkurwia mnie to juz…Jest moze zajebistym zawodnikiem ale to nie Polak, on walczy jako Czeczen.

 7. W wywiadzie dla polsatu sport po KSW9 powiedział ze jest dumny z tego ze może reprezentować polske, wiec nie wiem o co ci yaro chodzi. Poza tym oficjalnie nie moze reprezentowac czeczeni bo takie panstwo nie istnieje wiec pewnie woli walczyc jako polak niz jako rusek.

 8. yaro
  a jak mnie wkurwiaja ludzie ktorzy zostawija tu debilne komentarze !!!

 9. Zawodnicy z Czeczeni chcą walczyć pod polskim szyldem, bo chcą odnaleźć się w naszytm kraju i jednoczesnie nie chcą ryzykowac politycznych reperkusji zwiazanych z sytuacją swojej ojczyzny. Proponuję uszanowac ich wolę. Naprawdę myślicie, że Mamed wróciłby z kolejnych odwiedzin u rodziny, gdyby wyszedł do walki pod flaga Iczkerii? Albo, że w ogóle zaryzykowałby odwiedzanie swoich bliskich?

 10. Yaro – Mamed wyraznie powiedział że będzie walczyć dla Polski dopóki jego kraj jest w niewoli!!! Powinieneś być szczęśliwy móc oglądać jego walki żyjemy przecież w tym samym kraju dla którego on walczy na ringach europy i niebawem daleko po za !!!!

 11. Dobrze ze Mamed jest tak zwiazany z Polska, bo przeciez Czeczenia to kraj ktorego praktycznie nie ma, ” siedza tam ruski „

 12. Ja jestem dumny że Mamed walczy jako Polak mam nadzieje że wygra jak najwięcej walk pod naszą flagą. 🙂

 13. dlaczego u Tomka jest bilans 14-2-1 skąd sie ten remis wzioł??????????????

 14. 1 Rupponen
  2 Drwal
  3 Khalidov
  4 Reljic
  5 Zikic
  6 Tabera
  7 Rimbon
  8,9,10 reszta 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.