Paweł Derlacz i Szymon Bońkowski, wieloletni trenerzy byłego mistrza KSW Mameda Khalidova zamieścili na klubowym profilu Berkutu Arrachionu Olsztyn zareagowali na zakończenie kariery swojego zawodnika:

Wczoraj sportowo nie był nasz najlepszy dzień … Najpierw Grzegorz „SzuLi” Szulakowski przegrał swoją walkę przez decyzje , a później Mamed Khalidov nie sprostał Tomaszowi Narkunowi w ich drugiej walce. Szacunek dla Grzesia bo wziął tą walkę w zastępstwie za kontuzjowanego zawodnika na 2 tygodnie przed pojedynkiem.

Odstawmy jednak rezultaty walk na bok, gdyż wczoraj nastąpił moment, który przyćmił wszystkie wyniki sportowe gali KSW 46…

Mamed Khalidov po ponad 14 latach i 42 pojedynkach zawodowych zakończył swoją zawodową karierę. Mamed zaczynał z nami i z nami zakończył. Rozpiera nas duma, że byliśmy bezpośrednimi świadkami oraz mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do najbardziej spektakularnej kariery w polskim MMA. Fenomenalny, błyskotliwy, nieprzewidywalny to tylko kilka przymiotników , które mogą określić tego zawodnika. Absolutnie niepodrabialny styl walki i osobowość , nigdy nie spotkaliśmy na swojej drodze takiego zawodnika jak ONE AND ONLY -MAMED KHALIDOV !

Dziękujemy Ci Przyjacielu za te wszystkie wspaniałe lata, które zostaną w naszej pamięci na zawsze !

Odpowiedź Mameda poniżej:

Paweł, Szymon, czy przypuszczaliście na samym początku że zajdziemy tak daleko? ?
Ten sport rozwijał się na naszych oczach i przeszliśmy razem każdy etap jego rozwoju. Czuje dumę nazywając was swoimi nauczycielami, dziękuje wam za wszystko co zrobiliście dla mnie, zawsze bede wam dłużny. Arrachion, cały team – dziękuje Panowie! Każdy z was dołożył swoją cegiełkę do mojej kariery! Z wyrazami szacunku, Mamed Chalidow!
@berkut_arrachion_olsztyn ❤️

Paweł Derlacz, Szymon Bońkowski

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.