Grove

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski potwierdził wczoraj na twitterze spodziewanych rywali, z którymi nasza rodzima organizacja chce zestawić Mameda Chalidowa (MMA 26-4-2, 1 w Rankingu PL) i Michała Materlę (MMA 18-3, 2 w Rankingu PL) na czerwcowej gali KSW 23.

Najlepszy zawodnik MMA w Polsce ma być po raz drugi zestawiony z Melvinem Manhoefem (MMA 26-9-1). Holenderski król nokautu miał być rywalem Olsztynianina na grudniowej KSW 21, jednak wycofał się z pojedynku z powodu kontuzji stopy. Zanim zawodnik z Amsterdamu wystąpi w Polsce, czeka go jeszcze przynajmniej jeden pojedynek. Na sylwestrowej gali Dream 18, jego rywalem będzie doświadczony Denis Kang.

Na rywala Materli w jego drugiej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze średniej, planowany jest natomiast niedawny rywal Chalidowa Kendall Grove (MMA 18-11). To już drugi kolejny przypadek kiedy ze Szczecinianinem o tytuł będzie walczył zawodnik, który przegrał swoją ostatnią walkę w KSW. Co prawda Hawajczyk nieźle prezentował się w starciu z Mamedem na KSW 21, ale w drugiej rundzie musiał odklepać ciasną dźwignię na stopę.

Oprócz tego na czerwcowej gali wystąpi również Mariusz Pudzianowski (MMA 5-2), a całe wydarzenie będzie transmitowane w formacie PPV.

UPDATE: Jak poinformował nas Martin Lewandowski powyższe zestawienia to na razie wstępne plany i zanim pierwsze przyszłoroczne pojedynki Mameda i Michała zostaną oficjalnie ogłoszone, minie jeszcze trochę czasu.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.