Kolejna gwiazda potwierdziła swój udział w Meczu Charytatywnym: Bokserzy vs Zawodnicy MMA. Już 2 czerwca w Gorzowie, na boisku zaprezentuje się Mamed Khalidov. O udziale mistrza KSW w wadze średniej poinformowała fundacja Cancer Fighters na swoim profilu na Facebooku.

Artur Szpilka& Izu Ugonoh challenge accepted 🤛Zapraszam wszystkich na charytatywny mecz do Gorzowa już 2 czerwca ….

Publiée par Michał Materla sur Mardi 8 mai 2018

Publiée par Mamed Khalidov sur Mardi 15 mai 2018

Polska czołówka świata sztuk walki spotka się w Gorzowie, aby wesprzeć chorującego na nowotwór Aleksa – podopiecznego Fundacji Cancer Fighters.

U 14-letniego Aleksa lekarze stwierdzili guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości. – Niestety lekarze nie zdołali uratować nogi Aleksa i teraz potrzebuje specjalistycznej protezy, która ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Postanowiliśmy podjąć wyzwanie i zorganizować specjalną zbiórkę, dzięki której taka proteza trafi do Aleksa. W całą akcję włączyli się nasi ambasadorzy z Michałem Materlą na czele. Organizowany przez nas w Gorzowie mecz będzie naprawdę dużym wydarzeniem – mówi Marek Kopyść – Prezes Fundacji Cancer Fighters.

W meczu charytatywnym swój udział potwierdzili m.in. Artur Szpilka, Mariusz Wach, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Cała zebrana podczas meczu piłkarskiego kwota zostanie przekazana na zakup protezy dla Aleksa. – Fundację Cancer Fighters wspieram już od dłuższego czasu. Aleks, który w wyniku nowotworu stracił nogę, uprawiał wcześniej boks. Chcemy mu pomóc wrócić do tego sportu, bo to obecnie jego największe marzenie. Zbierzemy całą sumę, aby stało się to rzeczywistością – dodaje były mistrz Federacji KSW Michał Materla, który jest jednym z ambasadorów Fundacji Cancer Fighters.

Absolutny hit, to trzeba zobaczyć ❤️Marcin Różal Różalski odpowiada na wyzwanie od Izu Ugonoh!Tylko 2 czerwca będziecie mogli zobaczyć zawodników sztuk walki grających w piłkę 💪💪Bilety:Dostępne w salonach empik, Galeria ASKANA i zakładach STS.Online:https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0843Miejsce:Myśliborska 1Satdion Stilonu GorzówOrganizatorzy:Fundacja Cancer FightersStilon Gorzów, Bileciarz.plSponsorzy strategiczni:Urbexowe Fotografie/ Urbex photography, KMS, Zakład Usług Budowlanych Robert Łukasik Grupa Gezet, MyScreenPROTECTOR, Smaczna DietaSponsorzy:NOVA TAXI, Moto-Usługi Dziakowicz, Batista , Dawid Borus http://foto-borus.pl/, Dober House Wnętrza z PasjąPatroni medialni:MMARocks.pl TVP3 Gorzów Wielkopolski

Publiée par cancer FIGHTERS sur Vendredi 11 mai 2018

Cancer Fighters to fundacja, która wspiera dzieci walczące z rakiem. Podopieczni nazywani są „Wojownikami”, a do zrealizowania mają dwa zadania: walczyć i pokonać chorobę. Głównym celem fundacji Cancer Fighters jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do zaprezentowania swojej wewnętrznej siły.

7 KOMENTARZE

  1. Mamed że swoją wprawą w nurkowaniu może naciągnąć arbitra na kilka żółtych kartek dla drużyny przeciwnej. :yellowcard2:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.