Fot: Instagram

Bardzo intrygujące informacje przekazał współwłaściciel KSW. Martin Lewandowski w programie Fighters wyjawił, że jedna z największych gwiazd Konfrontacji Sztuk Walki, Mamed Khalidov myśli o zakończeniu kariery.

„Poważnie bije się z tą myślą. My staramy się odwieść go od tego zamiaru” – powiedział szef KSW. Lewandowski przyznał, że oprócz walki w jego organizacji w grę wchodzi także ACB:

„Jest też jego rodzima organizacja, która proponuje mu walki. Mamed jest teraz w takim okresie, w którym musi to sobie przemyśleć, poukładać prywatne sprawy. Ustaliliśmy, że najlepszym terminem będzie więc koniec września. Nie jest tajemnicą, że chcemy, by dla nas walczył i nie jest tajemnicą, że ACB mocno za nim chodzi, by walczył u nich”.

Khalidov (MMA 34-4-2) ostatni raz w okrągłej klatce KSW pojawił się w maju, kiedy na gali na PGE Stadionie Narodowym jednogłośnie na punkty pokonał Borysa Mańkowskiego.

1 KOMENTARZ

  1. Cały czas problem rodzinne. To samo było przed walką z Azizem, po Azizie, jak robił sobie rok przerwy, teraz przy podpisywaniu kontraktu. Ciągle przed ważnymi decyzjami zawodowymi problemy rodzinne, wypalenie, zdrowotne etc. 😉 Także ten… #negocjacjeMamed zrobił wiele dla MMA i KSW, wszyscy go szanujemy za osiągnięcia sportowe, ale kurde tego już się nie da czytać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.