Czeczeński zawodnik Mamed Khalidov, jedna z nowych gwiazd jakie pojawiły się w 2007 roku, odrzucił ofertę walczenia dla UFC. 27 letni zawodnik jako powód podał te same rzeczy o których mówił niedawno Fedor Emelianenko. Problemem okazał się zbyt restrykcyjny kontrakt jakiego wymagała Zuffa.

Khalidov trenuje w Grappling Krakow w południowej Polsce .Jest wielką gwiazdą w swoich adoptowanym kraju I ma w planach walkę jako main event na najbliższej gali KSW Eliminacje 2 29 marca. Walka jednocześnie w UFC i KSW nie była by możliwa gdyby podpisał kontrakt z Zuffą.

Cały czas starają się o usługi „Kanibala” którego styl przypomina młodego Shoguna Rue firmy takie jak M-1 Global, Dream oraz EliteXC. Jako zagorzały fan Pride bardzo prawdopobne jest że Khalidov podpisze kontrakt z nową koalicją pomiędzy FEG a Dream Stage Entertainment

Jako mały light heavyweight ważący około 86 kg, członek Czeczen Top Team mógłby zejść w wadze do wagi middleweight I wziąć udział w turnieju middleweight Dream Grand Prix do którego dojdzie 29 kwietnia.

Source : Sherdog

8 KOMENTARZE

  1. Jakby bral udzial w tym turnieju to gotowy jestem ogolic sie na lyso i wydziargac sobei jego fote na glacy:D, gogogo Mamed!!:D

  2. oooo…. w Grappling Krakow teraz trenuje? to pewnie z Gorylem ćwiczy

  3. Pomieszali na sherdogu bo Mamed jest z Arrachion MMA Olsztym. W GK trenował Drwalu ale teraz ma swój Gym.

  4. MAMED KHALIDOV I TAK TO UFC JEST KIEPSKIE MMA KSW LEPSZE LUDZIE CO WY PLOTKUJECIE O NIM JA GO ZNAM I WIEM JAKI JEST.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.