Mamed Khalidov zapowiedział niedawno, że chciałby się sprawdzić w boksie. Szybko pojawiły się plotki na temat potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem, który właśnie ogłosił, że podpisał kontrakt z Fame MMA. Mamed natomiast na Instagramie napisał, że KSW to jest jego miejsce na zawsze.

Podczas czerwcowej gali KSW na PGE Narodowym Mamed Khalidov udanie powrócił do okrągłej klatki i pokonał Scotta Askhama. Na początku lipca Mamed zaapelował do organizacji o kolejne starcie w okrągłej klatce. Teraz jednak zaskoczył fanów nowym pomysłem, czyli walką pięściarską. W medialnej przestrzeni szybko pojawiły się pomysły na walkę Mameda z Tomaszem Adamkiem, który właśnie ogłosił, że będzie bił się pod skrzydłami Fame MMA. Mamed natomiast udostępnił w relacji na Instagramie opublikowany jakiś czas temu materiał wideo KSW, na którym widać go razem z Michałem Materlą i napisał:

KSW to jest moje miejsce forever!!!

Mamed Khalidov rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2004. W tym czasie stoczył 47 pojedynków, z których 37 wygrał. W ostatnich latach Mamed nie miał najlepszej passy w klatce. Przegrał dwa razy z Tomaszem Narkunem, a potem ze Scottem Askhamem. W roku 2020 zrewanżował się Anglikowi i odebrał mu mistrzowski tytuł, ale w następnym boju utracił go na rzecz Roberto Soldicia. Dziś Mamed jest po dwóch wygranych z rzędu. W grudniu zeszłego roku pobił Mariusza Pudzianowskiego, a teraz ponownie Scotta Askhama.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,864 komentarzy 2,851 polubień

Mamed Khalidov zapowiedział niedawno, że chciałby się sprawdzić w boksie. Szybko pojawiły się plotki na temat potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem, który właśnie ogłosił, że podpisał kontrakt z Fame MMA. Mamed natomiast na Instagramie napisał, że KSW to jest jego miejsce na zawsze. Podczas czerwcowej gali KSW na PGE Narodowym Mamed Khalidov udanie powrócił do okrągłej klatki […]

Odpowiedz polub

click to expand...