Mamed Khalidov został ogłoszony „gościem specjalnym organizatora” podczas ceremonii ważenia przed galą ACA 96, która odbędzie się już w piątek o godzinie 18:00 w Łódź Sport Arena.

„Mamed Khalidov na sportowej emeryturze? Może i tak, ale na pewno nie odpoczywa od swojego ukochanego sportu. Już w piątek, podczas ceremonii ważenia przed galą ACA 96, Mamed będzie gościem specjalny organizatora. Przyjdź i spotkaj się z żywą legendą MMA! Start 18:00, Łódź Sport Arena.”

Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu na przestrzeni ostatnich dwóch lat stoczył trzy pojedynki – na KSW 39 wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Borysem Mańkowskim, niecały rok później przegrał przez poddanie w trzeciej rundzie z Tomaszem Narkunem, a w grudniu na KSW 46 przegrał w rewanżu z „Żyrafą” na punkty.

W swojej karierze Khalidov stoczył tylko jedną walkę dla organizacji ACA (wtedy jeszcze ACB). 11 marca 2017 roku w zaledwie 21 sekund efektownie znokautował Luke’a Barnatta.

7 KOMENTARZE

  1. Może Janusze się nie skapną, że nie walczy. Zobaczą Mameda na plakacie, kupią bileciki, przyjdą nachleją się i nie zauważą.  #DobryPlan

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.