Mamed

Na łamach dzisiejszego „Super Expressu” opublikowany został ranking najlepszych polskich atletów. Kryteria jakimi się kierowano przy ocenie sportowców to: szybkość, siła, zwinność i wytrzymałość. W każdej kategorii można było otrzymać maksymalnie 10 punktów. Na takiej samej zasadzie swoje zestawienie opracowywał magazyn „Sports Illustrated”.

W polskim wydaniu zwycięzcą został Damian Janikowski, który zodobył łącznie 37 punktów. Na drugim miejscu pojawił się Robert Lewandowski (36 pkt.). Mamed Chalidow razem ze Zbigniewem Bartmanem zajęli ex aequo trzecie miejsce z 35,5 punktami.

8 KOMENTARZE

  1. Gratulacje, ranking z dupy ale wazne ze przedstawiciele mma przebijaja sie do takich zestawien

  2. Szczerze? Nie mam nic do rankingów sportowców, ale ten to już jest przesada. Jak można porównywać atletyzm Jureckiego, Bartmana, Gortata, Włodarczyka i Piotra Liska? Przygotowanie fizyczne? To teraz mi powiedzcie że Gortat w NBA trenuje mniej i jest gorzej fizycznie przygotowany od Mameda. Jak można porównywać tenisistę z zawodnikiem boksu? Albo czemu jest w tym rankingu ktoś kto skacze o tyczce a nie ma np. tego Polskiego kolarza który ostatnio wygrał Tour de Pologne, Rafała Majki? Że niby ktoś kto skacze o tyczce więcej zapieprza od kolarza który ma codziennie mordercze treningi? Na dobrą sprawę, prawie każdy mógł się tutaj znaleźć w tym zestawieniu.

  3. Nie piszą o MMA źle, piszą o MMA też źle 🙂 Dobrze dla Mameda że jest obecny nawet w takich mediach. Sport MMA nie ma łatwej drogi żeby walczyć o popularność z innymi dyscyplinami w Polsce więc dla mnie fajny news

  4. Warto wspomnieć, że w tej samej gazecie jest cała strona o walce Tybura vs. Grabowski 🙂 Dziś podczas porannego przeglądu prasy byłem bardzo miło zaskoczony.

  5. @up Akurat kwestia Tybury wydaje sie logiczna, SE jest na jego banerze:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.