A48J2998
Foto KSW

Fragment wywiadu jakiego nasz najlepszy średni Mamed Chalidow (MMA 22-4-2, 1 w Rankingu PL) udzielił portalowi sport.wm.pl:

21 maja kolejna gala KSW. Jak przygotowania i wiadomo z kim będziesz walczył?

– Jestem w formie teraz, tylko muszę przedłużyć przygotowania. Zacznę od tego tygodnia. Przeciwnikiem ma być na 90 % Matt Lindland. To z nim miałem walczyć już na 15 gali KSW. Oczywiście wszystko może się zmienić jeszcze…

28 KOMENTARZE

 1. Już jedna ciekawa walka jest na KSW 16.
  Dobrze że tym razem Mamed zna swojego przeciwnika wcześnie i ma wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się.

 2. Ale przedtem wiedział ok. 2 miesiące przed galą, że będzie z Lindlandem. Ogłoszone do ludzi zostało po KSW Extra, ale on wiedział podobno 2 tygodnie wcześniej.

 3. No i pięknie, to może być dobra walka, z dobrym nazwiskiem. Mógłby też Leites zawalczyć nawet nie z Polakiem 🙂

 4. Po Lindlandzie, Leites, a potem mistrzostwo ADFC i milion euro w kieszeni 🙂 Niech Mamed o tym pomyśli, pieniądze nie śmierdzą.

 5. Ze wzlgedu sportowego wolalbym Leitesa, z marketingowego na pewno ciekawszym jest Lindland 🙂 tak czy siak -jest mega.

 6. Mnie martwi tylko jedno: Mamed ma 31 lat i 22 zwycięstwa ale (nie kwestionując marketingowego znaczenia ich nazwisk) jednym z kryterium podczas poszukiwań przeciwników jest wciąż to żeby nie byli mu w stanie zrobić krzywdy. Albo starsi panowie ( Lindland 41, Sakurai 39) albo zawodnicy którzy już dawno przestali szanować swoje kariery i tylko dorabiają gdzie mogą (Irvin)

 7. Mam nadzieje ze na KSW 16 przynajmniej wiekszosc walk bedzie 3 rundowych.

 8. Nie wiem co to za maniera, ale nazwisko Mameda pisze się Khalidov, a ze czyta się Chalidov to już inna sprawa.
  TJ albo ktoś z redakcji wyjaśni mi czemu piszecie tak a nie inaczej?

 9. a santiago? tez stary i wypalony nastawiony na kase byl? inna sprawa troche w tym prawdy po porazce w japoni ledwo remis, natomiast gdyby blachowicz wygral swoja walke na 15stce to pewnie by bylo „kurde przeciez kolo ma bilans 10-8.. szału nie ma…” co by nie bylo ponarzekac zawsze mozna…

 10. Mamed w wywiadzie powiedzial, ze w dowodzie osobistym ma wpisane Chalidow.

 11. KoY
  Mamed teraz w dowodzie ma Chalidow. Khalidov jest angielską wersją jego nazwiska. Redaktorzy piszą całkowicie poprawnie.

 12. KoY
  Mamed teraz w dowodzie ma Chalidow. Khalidov jest angielską wersją jego nazwiska. Redaktorzy piszą całkowicie poprawnie.

 13. KoY, Mamed w Polskim dowodzie ma Chalidow i tak też prosił by pisano jego nazwisko

 14. 11-8 o ile chodzi nam o tego samego zawodnika. Bilanse przecież nie odgrywają większej roli. Mam nadzieje że tym razem Lindland nie dozna żadnej kontuzji i w końcu zobaczymy go na KSW w walce z Mamedem.

 15. @darosanok

  Dla mnie Mamed jest właśnie dobrze prowadzony , przez stopniowe zwiększanie poziomu – jakby nagle dostał ktoś młodszego ( walczącego szybciej albo w jego tempie ) z zapasami mogłoby być różnie , a tak obezna się z nieco starszym zapaśnikiem i na pewne rzeczy będzie juz przygotowane.

 16. @elson

  po prostu boje się żeby nie był prowadzony tak do emerytury

 17. Ustrzeli znane nazwisko i to w dodatku bez możliwości przegranej (Matt ma już swoje dni chwały dawno za sobą, po walce z Belfortem to nie mogli go z podłogi zebrać), mimo to na pewno będzie ciekawie

 18. Mnie martwi tylko jedno: Mamed ma 31 lat i 22 zwycięstwa ale (nie kwestionując marketingowego znaczenia ich nazwisk) jednym z kryterium podczas poszukiwań przeciwników jest wciąż to żeby nie byli mu w stanie zrobić krzywdy. Albo starsi panowie ( Lindland 41, Sakurai 39) albo zawodnicy którzy już dawno przestali szanować swoje kariery i tylko dorabiają gdzie mogą (Irvin)

  Bo z nim nie walczył?

  Irvina KSW sprowadzilo tylko dlatego, ze Lindland i Leites wypadl, w tym momencie juz sie ten argument wykoleja.

   

 19. kurwa jak moze walczyc z santiago jak santiago w ufc juz jest wiec nie moze … odpada

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.