PPP_7504

Główny bohater sobotniej gali KSW 17 w Łodzi Mamed Chalidow będzie jutro gościem audycji Michała Figurskiego „Śniadanie Mistrzów” między 8, a 10 rano w Esce Rock.

22 KOMENTARZE

 1. Nie powinien zbijac wagi w tym czasie? Ciekawe czy Mamed bez problemow zrobi 84 kg.

 2. Pytanie lekko poza tematem związane z moją niewiedzą 😀 kim dokładnie dla Mameda są Kerim Abzailov i Aslambek Saidov?

 3. Z tego co pamietam o Aslambeku mówił "kuzyn" a Kerima wspierają obaj jako rodaka

 4. Hmm teraz pytanie czy to jakieś bliskie kuzynostwo i czy razem uciekali z Czeczenii a jeśli tak to dlaczego Kerim trenuje w Tychach a nie z kuzynami w Arachionie 😉 ale to już muszę chyba sam sprawdzić bo ciekawi mnie ten temat od dawna…

 5. Bo Kerim mieszka w Tychach ?:D Nie każdy Czeczen w Polsce musi mieszkać w Olsztynie.

 6. A można będzie tego wywiadu wysłuchać gdzieś w późniejszym czasie? Może umieścicie go na stronce?

 7. Kiedyś filmiki z śniadania były wrzucane na stronkę Eski Rock teraz już ich nie ma a w ramówce też „śniadanie mistrzów” już nie figuruję.

 8. slowik jeśli razem uciekali to chyba powinni się trzymać razem? Myślisz że po przybyciu do Polski stanęli w trójke i Kerim powiedział: „dobra chłopaki nie wiem jak Wy ale ja spadam do Tych” na co Mamed odpowiedział: „ok ja z Aslamem lecimy do Olsztyna”… No sorry właśnie dlatego chciałbym bliżej poznać historie tej trójki, co ich dokładnie łączy i czy razem uciekali ale w necie ciężko coś znaleźć dlatego liczyłem na czyjąś konkretną odpowiedź…

 9. Na media treningu ten co komentował i opowiadał o zawodnikach ( kurcze nie pamietam jak sie nazywa taki w okularach czarne włosy) że Mamed aktualnie ważył 85kg więc zbijania dużo nie będzie o ile już nie ma 84 😉

 10. GSP91 

  z tego co wiem, to Mamed byl z nich trzech w Polsce pierwszy. Wiele razy podkreślał, że przyjechał tu z kolega jak był we Wrocławiu gdzie uczył sie języka. Nigdy nie wspominał za to kiedy przyjechali Kerim i Alsan.

 11. wywiad z Kawulem wrzuciłem wyżej. Tam ktoś pytał czy ktoś to nagra. Z tego co wiem to audycja Figury trwa 2 godziny i to są takie wejścia z Mamedem a potem piosenka :0 Jak radio samo nie zrobi z tego pliku do przesłuchania to raczej nikt nie nagra.

 12. Zastanawiałem się po co KSW potrzebna jest wiedza jakiego słucham radia (pytanie w ankiecie KSW). Teraz już wiem.

 13. Mnie zastanawia, kim dla Mameda jest terek80?

  I pewnie ów terek80 zna odpowiedź na Wasze pytania
  Ulubieni: Jones, Mir, Werdum, Aldo, Nick Diaz

 14. GSP91 Akurat na to pytanie mogę odpowiedzieć 🙂

  Mamed i Aslambek sa prawdziwymi kuzynami, Kerim to rodak (kuzyn) z Czeczenii :))
  Wszystkich razem nas było około 30-35 chłopaków, którzy przyjechali na studia do Polski w przerwie miedzy 2 wojnami. Większość mieszkała i studiowała we Wrocławiu, Mamed i jeszcze jeden kolega pojechali do Olsztyna bo tam dostali przydział, Aslambek przyjechał Olsztyna później, Kerim dostał sie do Katowic, kilka chłopaków do Krakowa i Poznania. Ja, terek80 i jeszcze z 20 byliśmy we Wrocławiu. W wawie od nas nie bylo nikogo (mowie o studentach). Chyba normalnie ze będąc w Polsce byliśmy dla siebie jak bracia (kuzynowie) :))
  Z calej naszej ekipy w Polsce zostali tylko Mamed, Kerim, Aslambek i jeszcze kilka chlopakow, reszta wrucila do domu. Ja i terek80 z reszta tez jestesmy po za Polska, a szkoda fajne byly czasy :)))

 15. Tykersky-mogłeś zagadać,ale zaznaczając,że mu kibicujesz,jesteś fanem mma i chcesz fotę bo go dopingujesz;) Kerim,jak zresztą reszta Czeczenów, których znam – jest dość hermetyczny i nieufny;)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.