KSW_25_Mamed_PPędz

Organizacja KSW podczas wczorajszej imprezy na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, ogłosiła uczestników trzech walk wieczoru ostatniej gali w tym roku – KSW 29, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Poza walką Pawła Nastuli z Mariuszem Pudzianowskim dowiedzieliśmy się że na gali wystąpią również Mamed Chalidow i mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla. Zawodnicy skrzyżują rękawice z jeszcze nieogłoszonymi rywalami których według KSW mamy poznać niebawem.

KSW 29 odbędzie się szóstego grudnia w Krakowie i będzie to debiut Federacji KSW w Mieście Królów. Informacje o biletach zostaną podane do publiczności w najbliższych dniach.

34 KOMENTARZE

 1. Dokładna data i lokalizacja KSW 29 oraz informacja o biletach zostaną podane do publiczności w najbliższych dniach.

  Ciekawe, czy to aby nie było już ogłaszane?

   

  Jak poinformował w dzisiejszym programie Puncher związany z organizacją KSW Paweł Wójcik , gala KSW 29 odbędzie się 6 grudnia w Krakowie w hali Kraków Arena.

  http://cohones.mmarocks.pl/topic/gala-ksw-29-pod-koniec-roku-w-krakowie
  *** [email protected] *** Spis dostępnych walk *** Twitter @Voranek_MMA ***

 2. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej już nie tak bardzo. Michał teraz dostał średniaka, bo mało czasu do gali i jest to walka nie o pas. Do gali grudniowej będzie 8 tygodni po najbliższej gali, więc raczej tez na jakieś hitowe zestawienie nie ma co liczyć, tam walka jest zapowiedziana już o pas. Nie chce być tu złym prorokiem, ale co jeśli w jakiś sposób Michał przegra walke z Bezzerą. To w grudniu byłby rewanż o pas? KSW logic znowu daje o sobie znać ;/

 3. Materla jednak coś tam wynegociował. Zapowiadane 2 walki i kolejne negocjacje dość szybko staną się faktem. Po nich już nareszcie będzie jasność, czy michał wybrał ufc, czy ksw. Ufc też wtedy może być zainteresowane po 3 kolejnych zwycięstwach jak takie będą. Chyba, że klauzuli ufc nie ma i negocjacje po 2 kolejnych walkach mają polegać na zwiększeniu gaży. Bardziej prawdopodobne.

 4.  Klauzuli dotyczącej UFC nie ma bo to było głównym warunkiem KSW przy negocjowaniu.Ale nie wiem na ile walk Michał ma kontrakt bo zanim się dogadali to Kawul mówił ,że Cipek jest związany z KSW na długi okres chyba ,że teraz podpisali całkiem nowy kontrakt na 3,4 walki i po okresie usiądą znów do stółu i przedłużą kontrakt jeśli UFC się nie odezwie.

 5. Do stołu maja usiąść po 2 walkach. Jak michał chce kasy podobnej do mameda i pudziana to będzie musiał związać się z federacją już na stałe. Nikt nie powiedział, że klauzuli nie ma, bo za co ją michał oddał, za to, że za 2 walki usiądą do stołu, niechce mi się wierzyć. Tak jak napisałeś warunek negocjacji to zniesienie klauzuli, a te poważne negocjacje o dużą kase mają być za 2 walki.

 6. " Zawodnicy skrzyżują rękawice z jeszcze nieogłoszonymi rywalami których według KSW mamy poznać niebawem. "

  Moze najpierw niech dowiedza sie o tym ci rywale. 

 7. Dwie gale z rzędu dla Materli:) Takie pożegnanie z KSW mam nadzieję i liczę, że po dwóch wygranych walkach rok 2015 Materla przywita już w ufc.

 8. Jeśli po dwóch walkach tym lepiej.W sumie jak Cipek obie nadchodzące walki wygra w fajnym stylu to wydaje mi się,że kontrakt w 2015 jest możliwy.

 9. Nie znam drugiej takiej organizacji, która ustawia swojego zawodnika na walkę na gali, podczas gdy on nie stoczył jeszcze poprzedniej w tej samej federacji

  W sumie fajnie, że zobaczę Michała, no ale jak dozna kontuzji, albo Bezerra go poturbuje, to będzie trzeba odwoływać i szukać zastępstwa. Cipek musi wyjść bez szwanku.

  https://twitter.com/Calo_N7

 10. JP na 100% = jebane pay per view na 100% 😀

   

  chociaż przy takiej rozpisce,o ile przeciwnicy dla Cipka i Mameda będą trzymać poziom, ochoczo zapłacę za PPV 🙂

 11. no dobra def, wygrałeś crazy Chociaż PLMMA staram się nie uwzgledniać mając na myśli solidne organizacje

  Kiedyś jak Lenka miała walczyć o pas, to ustawili jej już walkę (też o pas!) na innej gali. Na pytanie ,,co będzie jak przegra" odpowiedzieli ,,wtedy będzie rewanż"

 12. Mam nadzieję, że nie zestawią Cipka z Falcao. Gość po 2 porażkach z rzędu w pierwszej rundzie nie powinien walczyć o pas. Mamed jak to Mamed sam w wywiadach mówi że do walki z nim chętnych jest sporo (wiadomo nie za mały hajs) jednak na poziomie znikoma ilość.

  Zawodnicy skrzyżują rękawice z jeszcze nieogłoszonymi rywalami których według KSW mamy poznać niebawem.

  Niech najpierw ogarną wszystkich zawodników na 28., a nie zajmują się galą która będzie za 3 miesiące.

 13. 6. Grudnia to pewna data ? bo chcialbym juz jakis sensowny hotel zarezerwowac na weekend w Krakowie

 14. Tak wszyscy mówią o tym PPV a ta gala ma być w otwartym Polsacie o ilę się nie mylę. 2 gale miłly być w PPV 2 w otwartym, także spokojnie. Jakoś na wiosnę w wywiadzie któryś z właścicieli federacji mówił, że na grudniowje gali chcą zrobić najlepszą rozpiskę w historii. Więc pewnie stąd obecność Michała.

 15. Była już taka sytuacja że ktoś walczył na KSW 2 gale z rzędu? Nie chce mi się szukać może ktoś pamięta?

 16. Co prawda Martin mówił, że ma być 2xPPV, 2xTV, ale nie wierzę, że Kraków będzie w na otwartej antenie – nie przy takiej rozpisce.

 17. Wydaje mi się, że Martin gdzieś mówił, że grudniowe KSW w PPV. Poza tym była mowa o tym, że KSW będzie konkurowało o największą oglądalność z walką Adamek vs Szpilka, która także będzie w PPV.
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24, PROMMAC1… What’s next?

 18. Była już taka sytuacja że ktoś walczył na KSW 2 gale z rzędu? Nie chce mi się szukać może ktoś pamięta?

  Janek od KSW 13 do KSW 18 walczył na każdej gali.

 19. Yuuri to wymień! O Janku już rybers napisał… Chyba nie tak wiele jednak…

 20. Ok ale widzę że to czasy trochę wcześniejsze później już chyba nie było takich sytuacji…

 21. Antoni Chmielewski 2,3,4   potem 9,10,11
  Krzysztof Kułak  6,7,8
  Vitor Nobrega  11,12,13
  Juras 1-8

  edit a ostanio to Mariusz Pudzianowski   23 i 24
  edit 2 : Ben Lagman też 23 i 24
  Materla, Gustafsson, Bedorf, Mańkowski, Błachowicz, Machida, Werdum, Drwal, Moks

 22. Zawodnik nie stoczył jeszcze walki,ale już go ogłaszają na kolejną. Bezsens.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.