Zobaczcie jak sędziowie punktowi ocenili główne starcie wczorajszej gali KSW 39. Pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem a Borysem Mańkowskim zwyciężył ten pierwszy przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednakże oceny sędziowskie tego starcia nieco się różniły.

29 KOMENTARZE

 1. Cezary Cezary to tym 30-27 chciał zatrzymać Mameda w Polsce. Jak dla mnie werdykt mógł iść w dwie strony bo Borys dobrze wyglądał.

 2. Cezary….

  :mjsmile:

  Pewnie siedzial po tej stronie klatki co zle widac.

  Albo oglądał walkę na ksw.tv

 3. Walka była w miarę wyrównana z lekkim wskazaniem na Mameda, Borys w pierwszej rundzie nie robił nic w drugiej trochę zaczął ryzykować w trzeciej dał się obalić jak dla mnie słuszny wynik ale na pewno nie jedno głośna decyzja natomiast Gamrot według mnie powinien przegrać ale to nie możliwe bo to przyszła super gwiazda najlepsze organizacji w tej części galaktyki

 4. dogrywka byłaby najlepszym rozwiązaniem, ogladając walke widzialem lekką przewagę mameda jednak borys walczył dobrze a przede wszystkim kontrował

 5. Pińcet milionów tak bliskich walk jest w UFC. A to ze ta byla w KSW to teraz bedzie dzielenie wlosa na czworo.

  Mamed to wygrał i koniec gadki.

 6. Pińcet milionów tak bliskich walk jest w UFC. A to ze ta byla w KSW to teraz bedzie dzielenie wlosa na czworo.

  Mamed to wygrał i koniec gadki.

  haha ja to osobiście punktowałem dla Borysa ale masz w chuj racji z tym że jak tylko w KSW odbędzie się jakaś bliska walka to już kurwa krzyczą że wałek albo nawet walka sprzedana 😆

  w UFC to się ostatnio dopiero cuda dzieją. My i tu tak jakiś w miare ok sędziów mamy 😆

 7. Ten news to  wpierdolony  pierdolony kij w mrowisko @Gaara  gdzie jestes.

  Wojciechowskiemu naleza sie kopy na morde.To ze ma najwiecej wysedziowanych rund w Pl tylko swiadczy o polskim MMA,ze taki balas plus pare innych znajduje GDZIEKOLWIEK zatrudnienie.

 8. dogrywka byłaby najlepszym rozwiązaniem, ogladając walke widzialem lekką przewagę mameda jednak borys walczył dobrze a przede wszystkim kontrował

  co wy z ta dogrywka? dogrywki sa tylko w walkach o pas i w starych walkach pudziana 2×5

 9. Nie ma kontrowersji, Borys przespał 1 rundę a w 3 dał się głupio obalić i przegrał 2/3. Pomijając Cezarego i jego lapsus w 2 rundzie reszta oceniła dobrze i wynik nie jest wypaczony

  jak dla mnie słuszny wynik ale na pewno nie jedno głośna decyzja

  Kolego jakim cudem wyszła Ci niejednogłośna decyzja? Oceniłeś ją trzy razy jako każdy sędzia? 😀 czy po prostu nie rozumiesz, co to znaczy?

 10. CZYSTE 29-28 DLA BORYSA

  TO JEST NIEMOZLIWE, ZE NADAL TYLE LUDZI BARDZIEJ DOCENIA JEDNO OBALENIE KONTROLE PRZEZ 50 SEK W PARTERZE, NIZ 4 MINUTY PRZEWAGI BORYSA W STOJCE

 11. Pińcet milionów tak bliskich walk jest w UFC. A to ze ta byla w KSW to teraz bedzie dzielenie wlosa na czworo.

  Mamed to wygrał i koniec gadki.

  Doskonale wiesz, że UFC nie ma praktycznie żadnego wpływu na obsadę sędziowską. KSW ma pełny wpływ i totalną swobodę w tym zakresie. Mi tak naprawdę od soboty wszystko jedno jakie werdykty będą na KSW, ale trzymajmy się faktów.

 12. Pińcet milionów tak bliskich walk jest w UFC. A to ze ta byla w KSW to teraz bedzie dzielenie wlosa na czworo.

  Bo w KSW takie bliskie walki wygrywa Polak albo Mamed. I to jest ciekawe. :deniro:

 13. Ja tam do Czarka nic nie mam, wypunktował 30-27 to wypunktował. Na chuj drążyć temat.

  Ale i tak będzie mi się kojarzył zawsze z 30-30. No wtedy to śmiechłem grubo.

 14. Doskonale wiesz, że UFC nie ma praktycznie żadnego wpływu na obsadę sędziowską. KSW ma pełny wpływ i totalną swobodę w tym zakresie. Mi tak naprawdę od soboty wszystko jedno jakie werdykty będą na KSW, ale trzymajmy się faktów.

  Ile razy Wojciechowski dał dupy na KSW? Chłop nie powinien sędziować rzutu bronami na dożynkach w Pcimiu,a ci dalej go tam trzymają.Widocznie potrzebny jest.

  W mojej opinii walkę wciąż wygrywa Mamed-aczkolwiek Czarus zakrzywia czasoprzestrzen ze swoim 30-27

 15. Nawet jakby Czaru dał 30:25 dla Borysa i tak chuj by to dało.  Skończcie już.

  Borys prawie cały czas za podwójna gardą i za mało robił.

  Dodatkowo dał się obalic pod koniec,mógł się nie dać :fjedzia:

 16. Ale "Czaru" za to swoje chujostwo bierze pieniadze,a my PLACIMY ZA WEEB TV zeby to kurwa ogladac.Wiec niech sedziuje a nie w chuja wali:-)

 17. Doskonale wiesz, że UFC nie ma praktycznie żadnego wpływu na obsadę sędziowską. KSW ma pełny wpływ i totalną swobodę w tym zakresie. Mi tak naprawdę od soboty wszystko jedno jakie werdykty będą na KSW, ale trzymajmy się faktów.

  Zdaje się, że są miejsca w których organizują i w których mają pełną swobodę. Dajmy na to nadchodzącą gala w Gdańsku raczej nie będzie sankcjonowana przez żaden organ niezależny od UFC.

 18. Walka była w miarę wyrównana z lekkim wskazaniem na Mameda, Borys w pierwszej rundzie nie robił nic w drugiej trochę zaczął ryzykować w trzeciej dał się obalić jak dla mnie słuszny wynik ale na pewno nie jedno głośna decyzja natomiast Gamrot według mnie powinien przegrać ale to nie możliwe bo to przyszła super gwiazda najlepsze organizacji w tej części galaktyki

  Dlaczego miala być niejednoglosna decyzja? Skoro Mamed wygral 2 rundy a Borys 1 to jak najbardziej jednoglosna 29-28. Dlaczego ktos mialby wskazywac na Borysa? Żeby udowodnic ze walka byla bliska? Bez sensu. Decyzja jednoglosna to nie to samo co zwyciestwo wszystkich rund.

 19. Bez przesady, decyzja słuszna, jednogłośną dla mameda, Borys cała walkę spędził zasłaniając się garda a mamed latał sobie z rozpuszczonymi rękami i punktował trafiając. Aczkolwiek 30-27 to beka straszna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.