Zdjęcie oczywiście autorstwa Piotra Pędziszewskiego. Więcej wkrótce na naszej stronie

27 KOMENTARZE

 1. Nie chce wyjść na głupka, ale spytam. „Więcej wkrótce na naszej stronie” Jakiś artykuł czy coś czy więcej fotek?:P

 2. Wygląda jak taki zmarnowany życiem git, który wyszedl z puchy właśnie.

 3. Pewnie to idiotyczny komentarz, nie chcę siać plotek, ale fotka i "więcej wkrótce na stronie", mówi mi, że będą jakieś newsy u Mamedzie. A jakie mogły by być? Występ tym razem na wspólnej? Nie wiem. Może jakieś obszerniejsze info na temat walki z Melvinem, aczkolwiek patrząc na format zdjęcia (nie wiem jak to wyrazić) to pasuje mi to do :

  http://uk.ufc.com/fighter/tony-Ferguson

  Tony Ferguson jest tylko przykładem oczywiście. Wiem, wiem, domysły mogą być śmieszne, ale tak tylko chciałem się podzielić rozkminą.

 4. Wiem, wiem, te ciągle łączenie Mameda z UFC 😀 Ale w obliczu upadku strajkfors i ciągłego zachęcania Mameda do UFC przez opinie publiczną, może coś się ruszyło, nie wiem, jestem tylko fanem, który mało wie o kwestiach pozasportowych.

 5. Wkrótce więcej na naszej stronie to raczej odnośnie zdjęć Mameda, Piotrek był w Arrachionie i zrobił sesję nie tylko Paulinie i Joasi ale też jak widać Mamed się załapał. Na jakieś newsy odnośnie jego przejścia do UFC bym nie liczył. 

 6. To wy jeszcze wierzycie, że Mamed pójdzie do UFC? Kocham to forum. A i widzę, że moja sugestia, że to zdjęcie powinno być "Fotą tygodnia" dotarła gdzie trzeba. ;]

 7. Takie tam z zaskoczenia 😉
  Na poważnie też już nie wierze w to że Mamed pojedzie zza ocean.

 8. Czy szykuje nam się "Spowiedź Mameda" (z powodu niepodpisania kontraktu z UFC)? 

 9. Może poprostu ciezko zapierdala???? odwodniony przemielony jak kot co wpadl pod kombajn

 10. Zdjęcie zapewne chwilę po mocnym treningu ale wyszło trochę jak po przesłuchaniu 😀

 11. Wysłali pewnie zdjęcie do Danki żeby zobaczył, że brakuje paru $ w kontrakcie żeby wyglądał jak światowa czołówka i może Dana da sie namówić patrząc na to.ROFL

 12. Sorry, ale jak dla mnie, to zdjęcie Mameda twarzy i kawałka klaty nie zasługuje nawet by być fotą godziny. Facebook nam się robi.

 13. tu też Mamed jakiś taki smutny/zmęczony/niewyspany.
  Może opłakuje strikeforce po nocach

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.