Tomasz Adamek w najbliższej walce zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Polski pięściarz ma jednak cały czas ważny kontrakt z Fame MMA i być może jeszcze w tym roku zawalczy dla tej właśnie organizacji.

Na początku lipca Mamed Khalidov zaapelował do organizacji o kolejne starcie w okrągłej klatce. Potem jednak zaskoczył fanów nowym pomysłem, czyli walką pięściarską. W medialnej przestrzeni szybko pojawiły się pomysły na walkę Mameda z Tomaszem Adamkiem, która miałaby się odbyć pod skrzydłami Fame MMA. Ostatecznie Adamek podpisał kontrakt z Fame, a Mamed zdecydował się pozostać w KSW. Teraz jednak dojdzie do walki obu zawodników pod banderą KSW. Mateusz Borek, menadżer Adamka, w rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce powiedział, że organizacja Fame zgodziła się na występ Tomasza Adamka dla organizacji KSW i dodał:

Nie mogę wykluczyć, że Tomek po walce z Mamedem – jeśli będzie wyglądał normalnie, będzie zdrowy, będzie szybki – nie stoczy walki z kimś w ogóle z innego świata niż świat sportu, np. w maju, czerwcu czy we wrześniu. Jednak podał rękę, coś obiecał, jakiś dokument podpisał. Dzisiaj sportowa walka w boksie z Mamedem Khalidovem, a potem być może jakaś taka zabawa w klatce federacji Fame.

24 lutego w PreZero Arenie Gliwice odbędzie się gala XTB KSW Epic. W walce wieczoru tego wydarzenia, w bokserskim starciu zakontraktowanym na sześć rund, Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Starcie zostało zakontraktowane w limicie 99 kilogramów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,014 polubień

Tomasz Adamek w najbliższej walce zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Polski pięściarz ma jednak cały czas ważny kontrakt z Fame MMA i być może jeszcze w tym roku zawalczy dla tej właśnie organizacji. Na początku lipca Mamed Khalidov zaapelował do organizacji o kolejne starcie w okrągłej klatce. Potem jednak zaskoczył fanów nowym pomysłem, czyli walką […]

Odpowiedz polub

click to expand...